خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

الأحد ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٢

Sunday, January 24, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خطبه های نماز جمعه
امام جمعه آبادان:
یکی از ابزار های قدرت، توان دفاعی کشور است
حجت الاسلام ابراهیمی پور یکی از ابزارهای قدرت را توان دفاعی کشور دانست و گفت: توان و قدرت دفاعی پشتوانه‌ای برای کشور ایجاد می‌کند و دلهره ای بر اندام قدرت های دنیا به وجود می آورد.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۶:۱۵

امام جمعه خرمشهر تاکید کرد:
لزوم تمرکز و توجه همه مسئولان بر بودجه سال ۱۴۰۰
حجت الاسلام عادل پور بر لزوم تمرکز و توجه مسئولان بر بودجه سال ۱۴۰۰ تاکید کرد و گفت: بودجه ای که دولت برای سال آینده به مجلس تقدیم کرد دارای اشکالاتی است و شفافیت در آن نیست.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۶:۰۴

امام جمعه موقت جیرفت: 
دشمن با رسانه و تحریف به دنبال تعریف مرز بین واقعیت و بازنمایی است
حجت الاسلام امین رضا کمالی گفت: در جهان پسا مدرن زندگی می‌کنیم و دشمن با ابزار رسانه و تحریف به دنبال این است که مرز بین واقعیت و بازنمایی آن را که از بین رفته تعریف کرده و با رسانه، تحریف و تحریم مسیر سلطه بر کشور ما را فراهم کند.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۵:۱۴

امام جمعه کهنوج:
مشکل آمریکا با ما تبدیل شدن ایران به قدرت نظامی منطقه است
حجت الاسلام اکبر افشارمنش گفت: مشکل آمریکا با ما این است که ایران توانسته بدون رابطه با آنها به بزرگترین قدرت تکنولوژی و نظامی منطقه تبدیل شود و نوعی دموکراسی که مردم سالاری دینی است را اجرا کند.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۴۷

امام جمعه زنجان:
رزمایش نظامی پیام آمادگی قوای مسلح کشور را به جهانیان مخابره کرد
آیت‌الله علی خاتمی پیام رزمایش نظامی را اعلام آمادگی قوای مسلح کشورمان برای دشمنان نظام و نشان صلح برای دوستداران نظام خواند و گفت: پیام این رزمایش وحدت همه قوای مسلح در راستای دفاع از کشور و نظام و انقلاب است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۲۶

امام جمعه ماهنشان:
معیشت پایدار در گرو امنیت بادوام است
حجت‌الاسلام رضا علی‌اکبری با تاکید بر اینکه مردم و مسؤولین برای رفع تحریم‌ها و مشکلات نباید به روی کار آمدن جو بایدن امید واهی داشته باشند، گفت: دشمن، دشمن است زیرا با عوض شدن چهره، ذات پلید آن عوض نخواهد شد.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۱۳

امام جمعه دندی:
رزمایش های نظامی در سایه وحدت نیروهای مسلح انجام گرفته است
حجت‌الاسلام علی خورشیدی اطهر با بیان اینکه رزمایش‌ها قدرت بازدارندگی دارد، گفت: رزمایش‌ها با قدرت دفاعی و تولید دانش بومی با تکیه بر خلاقیت در سایه وحدت نیروهای مسلح انجام گرفته است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۰۷

امام جمعه عنبرآباد: 
انقلاب اسلامی فراتر از جغرافیای جهان تشیع و اسلام است
حجت الاسلام رضا سالاری گفت: انقلاب اسلامی فراتر از جغرافیای جهان تشیع و اسلام است زیرا انقلاب ما متعلق به مستضعفين جهان بوده یعنی کسانی که باالقوه خلیفه الله هستند بنابراین روز نیمه شعبان روز جهانی مستضعفين است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۰۳

امام جمعه خرمدره:
امنیت اقتصادی کشور در گروه امنیت نظامی است
حجت السلام علی زاهدی پور گفت: با وجود جیغ بنفش جاهلان یا معاندان، بخش مهمی از امنیت اقتصادی کشور در گرو امنیت نظامی و دفاعی است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۰۱

امام جمعه بجنورد:
جریانات اخیر آمریکا نشان داد این کشور در حال فروپاشی است
امام جمعه بجنورد با اشاره به انتخابات آمریکا و جریانات اخیر این کشور گفت: کشوری که زمانی ادعای ابر قدرتی می کرد، امروز در حال فروپاشی و نابود شدن است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۴:۰۰

امام جمعه ابهر:
تامین معیشت مردم در گروه امنیت است
حجت‌الاسلام جعفر رحیمی گفت: مجلس و قوه قضاییه باید با تدبیر و سنجیدگى و به‌ دور از مواضع هیجانى و براى حمایت منطقى از مردم وارد عمل شده و به دولت کمک کنند و دولت نیز این کمک‌ها را مشتاقانه بپذیرد.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۳:۵۴

امام جمعه رودبار جنوب: 
رزمایش نیروهای نظامی برای تامین امنیت و معیشت مردم است 
حجت الاسلام عباس گروهی گفت: رزمایش های نیروهای نظامی ما برای تامین امنیت و معیشت مردم است و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی را به رخ دشمنان نشان داد که اگر دشمنان خطایی کرده و به کشور ما تعرضی کردند آنها را تار و مار  می کنیم.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۳:۴۳

امام جمعه موقت قلعه گنج: 
رزمایش پهبادی ارتش نشان از توان بومی سازی و قدرت دفاعی دارد 
حجت الاسلام یحیی زاده گفت: بزرگترین رزمایش پهبادی در غرب آسیا که توسط ارتش سرافراز جمهوری اسلامی برگزار شد نشان از توان بومی سازی قدرت دفاعی ما دارد که این مهم نتیجه روحیه جهادی، وحدت ارتش و سپاه است.

۱۳۹۹/۱۱/۳ - ۱۳:۲۳

امام جمعه آبادان:
راهکار بی اثر کردن تحریم ها تکیه بر توان داخلی و استفاده از ظرفیت نخبگان و دانش بومی است
حجت الاسلام ابراهیمی پور راهکار بی اثر کردن تحریم ها را تکیه بر توان داخلی و استفاده از ظرفیت نخبگان و دانش بومی دانست و گفت: خنثی سازی تحریم ها یعنی با اتکا به توانایی داخلی خود، کارخانه ها و کشورمان را بسازیم و زمینه رشد را در جامعه فراهم کنیم.

۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۶

امام جمعه قلعه گنج: 
مجوز بازگشت به برجام رفع کلیه تحریم ها است 
امام جمعه قلعه گنج گفت: تحریم های استکبار جهانی یک جنایت و خیانت به مردم ایران است و مجوز بازگشت به برجام رفع کلیه تحریم ها است.

۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۲

امام جمعه خرمشهر:
ساخت فیلم «بانوی بهشت» در انگلیس برای تفرقه افکنی میان مسلمانان است
حجت الاسلام عادل پور ساخت فیلم «بانوی بهشت» در انگلیس را تفرقه افکنی میان مسلمانان خواند و گفت: تمام تلاش آنها در به تصویر کشیدن رنج های حضرت فاطمه (س) برای القای این تفکر است که همه مشکلات امروز امت اسلامی و کشتارها ریشه در اهل سنت دارد.

۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۴۳

امام جمعه آسمینون: 
مطالبه منطقی ما در قبال آمریکا رفع تحریم‌ها است 
حجت الاسلام رضا احمدی نیک گفت: مطالبه منطقی ما رفع تحریم‌ها است و باید برداشته شوند، چه آمریكا و چه اروپا كه به آمریكا آویزان است، وظیفه دارند تحریم‌ها را بردارند، درباره برجام، ما برای بازگشت آمریكا به برجام اصرار و عجله‌ای نداریم.

۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۷

خطیب جمعه شهرکرد:
امروز ارتقای قدرت کشور مطالبه همگانی است
حجت الاسلام نکونام با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران به برکت فداکاری ها و حضور همیشه در صحنه مردم قدرت بسیار زیادی در منطقه و جهان دارد، گفت: امروز یکی از مطالبات رهبر انقلاب و آحاد جامعه ارتقای قدرت ایران در همه عرصه هاست تا طعمه استعمارگران ن

۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۷

امام جمعه موقت جیرفت: 
انقلاب اسلامی برآمده از سیره رهبران الهی است 
حجت الاسلام امین کمالی گفت: انقلاب اسلامی برآمده‌ از سیره رهبران الهی به ویژه حضرت محمد (ص) و حماسه هایی همچون بعثت، غدیر و عاشورا است.

۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۵

امام جمعه موقت شیراز:
بودجه ۱۴۰۰ به نفت کمترین وابستگی را داشته باشد
حجت‌الاسلام محمودی گفت: در بودجه ۱۴۰۰ باید به نفت کمترین وابستگی وجود داشته باشد و رفع مشکلات اقشار آسیب پذیر را نیز مورد توجه قرار گیرد.

۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۸