خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٢ صفر ١٤٤٠

Tuesday, October 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خطبه های نماز جمعه
با همت دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مساجد البرز برگزار می شود؛
آئین تکریم امام جمعه هشتگرد به پاس ۳۸ سال اقامه نماز جمعه
رئیس دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان البرز از آئین تکریم امام جمعه هشتگرد خبر داد و گفت: این آئین با هدف تقدیر از برپایی ۳۸ سال نماز جمعه ، توسط حجت الاسلام ناطقی است.

۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۱:۵۸

امام جمعه مشهد:
تصویب CFT حرکت در مسیر خودتحریمی و ایستادن در مقابل نهادهای دفاعی است
امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه انبیای الهی وقتی مبعوث به رسالت می‌شدند آرزوی‌شان توسعه دادن دین بود، گفت: تصویبCFT، بدعت و مسلط کردن دشمن، حرکت در مسیر خودتحریمی و ایستادن در مقابل نهادهای دفاعی است که از ما حمایت می‌کنند.

۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۴:۴۰

تقویت روحیه ایثار و مقاومت یکی از اهداف ایام دفاع مقدس است
امام جمعه تربت حیدریه گفت: نظام اسلامی امروز باید فرزندانی تربیت کند که بتوانند کشور را درعرصه علم ودانش اداره کنند وچشم ملت به نهادهایی است که باید نیروهای عالم، فرهیخته و خادم تربیت کنند.

۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۶:۳۳

مقاومت مردم و مدیریت جهادی مسئولان راه برون رفت از مشکلات است
امام جمعه مشهد گفت:مردم مقاومت کنند و مسئولان هم وارد فعالیت و مدیریت جهادی شوند و کنار نایستند و تماشا کنند که یک سودجو و پیاده نظام آمریکایی با سودجویی و احتکار، رزق مردم را از آنها بگیرد.

۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۴:۰۱

امام جمعه موقت مشهد؛
باید با مفسدان اقتصادی به گونه ای برخورد شود که مردم اثرات آن را ببینند
امام جمعه موقت مشهد با اشاره به اینکه عاشورا یک منبع عظیم قدرت است که می‌‌تواند انرژی‌های اسیرشده یک ملت را آزاد کند، گفت: امروز نیاز داریم که با مفسدان اقتصادی به گونه‌ای برخورد شود که مردم در زندگی اثر آن را ببینند.

۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۵:۴۷

خطیب نماز جمعه بیله سوار:
فعالیت دشمنان بزرگتر نشان دادن مشکلات اقتصادی در ذهن جامعه است
امام جمعه بیله سوار گفت: اهداف جنگ رسانه ای ایجاد اضطراب، یاس و ناامیدی و احساس بن بست و بدبینی کردن مردم نسبت به یکدیگر و مسئولان کشور هست و عمده فعالیت دشمنان بزرگتر نشان دادن مشکلات اقتصادی در ذهن جامعه است.

۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۵:۲۱

دولت باید مشکلاتی که نتیجه سوء تدبیر خودش بوده را برطرف کند
امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه در هفته دولت وظیفه مردم تکریم از دولتمردان است، گفت: مسئولین دولت باید بنشینند و فکرکنند تا مشکلاتی که نتیجه سوء تدبیر خودشان بوده را برطرف نمایند.

۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۶:۲۱

خطیب نماز جمعه بیله سوار:
مقام معظم رهبری پیشگام مبارزه با فساد در کشور است
امام جمعه بیله سوار گفت: مقام معظم رهبری پیشگام مبارزه با فساد در کشور است و صدور مجوز اخیر در پاسخ نامه رییس قوه قضاییه اتمام حجت دیگر برای ضرورت مبارزه با فساد و مفسدان و اخلال گران اقتصادی است.

۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۵:۳۹

اقتصاد محور خطبه‌های نماز جمعه این هفته/جنگ اقتصادی از همان روز پیروزی انقلاب شروع شد
ائمه جمعه در سراسر کشور در کنار صحبت‌های دیگر خود به مسئله اقتصادی تاکید کردند و اینکه کشور در یک جنگ اقتصادی گرفتار است.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۰۸:۳۰

آیت الله امامی کاشانی در خطبه های نماز جمعه:
ترامپ نشان داده است که قابل اعتماد نیست/قوه قضائیه باید احتکار کنندگان را مجازات کند
خطیب موقت نماز جمعه تهران در مورد پیشنهاد مذاکره ترامپ گفت: کسی که دروغ زیاد بگویید این‌فرد ارزش و بها ندارد، بنابراین ترامپ طبق آنچه دنیا نشان می دهد اصلا کلامش قیمت ندارد و تلاش او ‌بر این است که به ما بفهماند فشارهای اقتصادی بروی ما تاثیرگذار است.

۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۳:۳۳

امام جمعه سنندج:
وحدت و ایمان مهمترین سلاح غلبه مسلمانان بر دشمنان است
خطیب جمعه سنندج، وحدت و ایمان به خداوند را موجب پیروزی اسلام دانست و گفت: وحدت و ایمان مهمترین سلاح غلبه مسلمانان بر دشمنان است.

۱۳۹۷/۵/۱۲ - ۱۷:۰۷

نماز جمعه یکی از موفقیت ‌های مؤثر انقلاب اسلامی است
امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه اجر نماز جمعه برای مسافر به مراتب بیشتر از نماز جمعه برای مقیم است، گفت: نماز جمعه یکی از موفقیت‌های بسیار مؤثر در انقلاب و در نظام اسلامی ما است.

۱۳۹۷/۵/۵ - ۱۷:۰۸

مدیریت اقتصادی غیر متناسب با عدالت اجتماعی سبب محرومیت می شود
امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه مفسد اقتصادی ستون پنجم دشمن است، گفت: مدیریت نا اهلانه اقتصاد کشور و غیرمتناسب با عدالت اجتماعی سبب محرومیت می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۱۶:۲۴

شورای نگهبان نگذاشت نامحرمان مدیریت اجتماع و ایران را در دست بگیرند
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه سنگر با بیان اینکه شورای نگهبان چهل سال نگهبان این انقلاب هستند، گفت: اعضای شورای نگهبان نگذاشتند نامحرمان مدیریت اجتماع و ایران را در دست بگیرند.

۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۲۳:۴۷

سهل انگاری، اشرافی گری و تکبر مصداق بی تقوایی است
امام جمعه موقت مشهد با اشاره به اینکه دشمن تاکنون در هیچ عرصه‌ای موفق نشده مردم را نا امید کند و این همان امید اسلامی است، گفت: مسئولان باید بدانند سهل انگاری، اشرافی گری و تکبر مصداق بی تقوایی است.

۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۱۵:۱۶

خطیب جمعه سنندج؛
مردم در مصرف آب و برق در فصل گرما صرفه جویی کنند
امام جمعه سنندج با تاکید بر مصرف بهینه در فصل تابستان گفت: صرفه جویی در مصرف آب و برق در فصل تابستان ضروری است.

۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۶:۵۷

خطیب جمعه کرمان:
مسئولین، وقت جوانان را مفید پُر کنند/ مردم، اجازه مذاکره مجدد با دشمن پیمان شکن را نمی دهند
خبرگزاری شبستان: خطیب جمعه کرمان با پرداختن به مهمترین مسائل مبتلابه فردی و اجتماعی، درباره مسائل بین الملل هم به صراحت اعلام کرد: مردم درمورد دشمنی که خلف وعده کرده است دیگر هیچ اجازه ای به مسئولین جهت مذاکره مجدد با این دشمن را نمی دهد.

۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۴:۰۴

نماز آخرین جمعه ماه رمضان
نماز آخرین جمعه ماه رمضان باحضور پرشور راهپیمایان روز جهانی قدس در دانشگاه تهران برگزار شد.

۱۳۹۷/۳/۱۸ - ۱۵:۵۲

مقصر نشان دادن رهبری در برجام جاهلیت جریان های سیاسی داخلی است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه از ابتدا که دولت خواست مسئله معاهده فناوری هسته‌ای را با ۱+۵ ببندد، رهبری از اول فرمودند من به اینها اطمینان ندارم، افزود:مقصر نشان دادن رهبری در برجام جاهلیت جریان ها و عناصر سیاسی داخلی است.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۵:۲۵

امام جمعه یزد:
وحدت راهکاری اساسی برای مقابله با دشمنان
خبرگزاری شبستان: امام جمعه یزد با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه به جمهوری اسلامی گفت: وحدت راهکاری اساسی برای مقابله با دشمنان است.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۸:۳۱