خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ شعبان ١٤٤٠

Tuesday, April 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استونی
رئیس‌ جمهور هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید آکردیته استونی:
ایران آماده توسعه همه جانبه مناسبات و همکاری‌ها با استونی است
خبرگزاری شبستان:رئیس جمهور هنگام دریافت استوارنامه سفیر جدید اکردیته استونی، با اشاره به روابط دوستانه و صمیمانه ایران و استونی، گفت: جمهوری اسلامی ایران آماده توسعه همه جانبه مناسبات و همکاری‌های فی‌مابین با استونی است.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۳:۰۰

توسعه همکاری استونی با ایران/مشارکت در طرح دالان شمال- جنوب خزر
خبرگزاری شبستان:جمهوری استونی هفدهمین کشور اتحادیه اروپاست که به حوزه یورو پیوسته است. این کشور به دنبال توسعه روابط خود با ایران است و در حال حاضر این کشور آماده برای مشارکت در طرح دالان حمل و نقل شمال – جنوب منطقه خزر است.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۰۷:۲۰

تجارت رو به رشد ایران و استونی
خبرگزاری شبستان:بحران بدهی‌های اروپا در گذشته به شدت به استونی صدمه زده‌ و حال این کشور تمایل فراوانی برای سرمایه گذاری در پروژه های ایران دارد و به تازگی هیات تجاری سیاسی از این کشور به ایران سفر کرده بود و حاصل آن امضای قراردادهایی تجاری بود.

۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۰۷:۰۹

دولت در استونی ابقا شد 
خبرگزاری شبستان: انتخابات سراسری در جمهوری کوچک استونی در ساحل شمالی دریای بالتیک با پیروزی حزب حاکم به پایان رسید.

۱۳۹۳/۱۲/۱۱ - ۰۸:۴۶

رئیس جمهور استونی:
ما شاهد یک جهش با تغییرات ناگهانی در رفتار مسکو هستیم
خبرگزاری شبستان: استونی یکی از کشورهای کوچک حوزه دریای بالتیک است که پس از جنبش های آزادی بخش در اوکراین به جهت اقلیت روس تبار ساکنش احساس خطر را از جانب این گروه جمعیتی احساس کرده است .به همین جهت توماس ایلوز رئیس جمهور این کشور در گفتگو با واشتنگتن پست مسائل مربوط به مناسبات تالین - مسکو را شرح می دهد.

۱۳۹۳/۷/۹ - ۰۷:۰۷