خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

الخميس ١٧ شوّال ١٤٤٣

Thursday, May 19, 2022

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه داور جشنواره مدهامتان
داور مرحله استانی پانزدهمین جشنواره «مدهامتان»؛
آمارگرایی بلای جان فعالیت های قرآنی/رقم های تشویقی شرکت کنندگان مبلغ قابلی نیست
رضایی گفت: برگزاری بهتر جشنواره مدهامتان نیازمند بودجه بیشتر است. سطح جوایز این مسابقات به نسبت مسابقات دیگر پایین‌تر بوده و در حالت ثابتی قرار دارد، امیدوارم برگزارکنندگان با توجه به فیلترها به افزایش کیفیت جوایز فکر کنند.

۱۴۰۰/۹/۲۸ - ۱۱:۰۶

«مدهامتان» مقدمه ای برای تحقق مطالبه رهبری در حوزه ترویج فرهنگ نورانی قرآن است
ادیانی مسابقات قرآنی را مصداق بارز فَاسْتَبِقُوا الْخَيْرَاتِ دانست و گفت: برگزاری مسابقات قرآنی زمینه‌ ایجاد رقابت سالم برای یادگیری هر چه بهتر علوم قرآنی را فراهم می‌کند و این مقدمه ای برای برای تحقق مطالبه رهبری در حوزه ترویج فرهنگ قرآنی است.

۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۲:۳۰

حفظ دانش آموزان در جشنواره قرآنی«مدهامتان» حائز اهمیت است
ادیانی،دیده شدن گروه سنی زیر۱۶سال در جشنواره قرآنی«مدهامتان» را فرصتی بسیار مفید و ارزشمند برای تربیت قرآنی دانش آموزان دانست و گفت: امید است کانون های مساجد بتوانند دانش آموزان را بیش از پیش به قرآن جذب و به شرکت در این مسابقات ترغیب کنند.

۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۰:۳۶

داور استانی پانزدهمین مسابقات قرآنی مدهامتان:
مسابقات قرآنی مدهامتان یک رقابت رفاقتی است/ بچه های قرآنی سفیر مسجدشان باشند
شاهینی گفت: بچه های مسجد در حوزه های قرآنی یک شور و نشاطی را داشته باشند و کمک کنند به مسجد و کانونشان و هر کدامشان نقش یک سفیری را در مسجدشان داشته باشند.

۱۴۰۰/۹/۷ - ۰۹:۳۷

به بهانه برگزاری مرحله کشوری جشنواره مدهامتان در مشهد:
شناسایی و پرورش متسابقین قرائت تقلیدی مورد توجه باشد/لزوم برگزاری کلاس توجیهی قبل از اعزام به مسابقات کشوری
خبرگزاری شبستان:

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۱:۵۵

به بهانه برگزاری مرحله کشوری جشنواره مدهامتان در مشهد:
جای خالی رشته های مفاهیم و تفسیر در جشنواره مدهامتان
حجازی به جای خالی رشته های مفاهیم و تفسیرقرآن کریم در جشنواره مدهامتان اشاره کردو گفت: کانون های مساجد در استان و کشور برای ادامه برگزاری این جشنواره بایستی رویکردهای جدید و ابتکاری جهت جذب شرکت کنندگان و کشف استعدادها ارائه دهند.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۱۱:۲۷

زهرا بیگدلی گفت:
جامعه بصیر و شریف قرآنی برای خنثی کردن توطئه های پلید دشمنان پیشگام باشند
خبرگزاری شبستان: مسئول دفتر امور خواهران ستاد عالی کانون های مساجد کشور با بیان این مهم که مرحله استانی مسابقات قرآنی در هر استان مقطع مهمی برای شناسایی و ساماندهی استعدادهای قرآنی است بر ضرورت پیشگامی جامعه بصیر و شریف قرآنی تاکید کرد.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۷:۰۸

انس با قرآن کریم لازمه هدایت افراد به سمت قرآن است
خبرگزاری شبستان:داور مرحله استانی یازدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان در زنجان گفت: برای هدایت افراد به سمت قرآن برای بهره گیری از آموزه های انسان ساز آن بایستی انس با قرآن نهادینه شود.

۱۳۹۵/۸/۹ - ۱۰:۱۳

جشنواره قرآنی مدهامتان با استقبال جوانان و نوجوانان روبه رو بود
خبرگزاری شبستان:داور مرحله استانی یازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامتان به سطح کیفی این دوره از مسابقات اشاره کرد و گفت: این جشنواره با استقبال پرشور جوانان و نوجوانان مواجه بود.

۱۳۹۵/۸/۹ - ۰۹:۲۲