خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٢ رجب ١٤٤٠

Tuesday, March 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ذکر
امرالله شیخیانی در گفتگو با شبستان عنوان کرد:
جوانان مومن انقلابی امیدهای امام زمان (عج) هستند/ خدمت رسانی هوشمندانه حوزه و دانشگاه در صحنه های انقلاب
خبرگزاری شبستان: استاد جامعه‌شناسی گفت: جوانان در حوادث قبل و بعد از انقلاب اسلامی ایران نقش قابل توجهی و غیر قابل انکاری داشته اند حضور آنها تضمین کننده استمرار انقلاب می باشد و بدین جهت است که جوانان مومن انقلابی امیدهای امام زمان (عج) هستند.

۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۶:۳۰

امام جمعه موقت تهران:
طلاب خود را از اذکار رسیده توسط ائمه معصومین(ع) محروم نکنند
آیت الله صدیقی گفت: طلاب خود را از اذکار رسیده توسط ائمه معصومین(ع) محروم نکنند ثروت و گنج حقیقی در این اذکار است.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۵:۱۵

آیت‌الله میرباقری:
اولوالالباب با تشخیص حق و باطل مردم را به ایام‌الله تذکر می‌دهند
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله میرباقری گفت: شیاطین حق و باطل را به یکدیگر آمیخته و شبهه افکنی می‌کنند اما اولوالالباب حق و باطل را تشخیص داده و مردم را به ایام‌الله یعنی ظهور، رجعت و قیامت تحذیر می‌دهند.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۲۰:۰۱

نماینده مجلس خبرگان رهبری:
ناراحتی غربزده‌ها ناشی توجه مومنان به پیامبر(ص) و اهل‌بیت است
خبرگزاری شبستان:نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: خداوند در قرآن موارد متعدد دستور به ذکر داده است همه ذکر در وجود پیامبر(ص) و اهل بیت ایشان است، غربزده‌ها و غربی‌ها ناراحت هستند که چرا مومنان حول محور امام حسین(ع) و امام زمان(عج) جمع هستند.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۱۵:۴۳

وقف، یکی از بهترین مصادیق صدقه جاریه است
خبرگزاری شبستان: کارشناس برنامه تلویزیونی سمت خدا با اشاره به اینکه در دین مبین اسلام بر صدقه جاریه تأکید فراوانی شده است، وقف را یکی از بهترین مصادیق صدقه جاریه دانست.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۲:۰۴

حیات حقیقی انسان از منظر قرآن – هفدهم
کثیرالذکرها قلیل الغفله اند
خبرگزاری شبستان:آنان که کثیرالذکرند، گرچه ممکن است قلیل الغفله باشند و گهگاهی غافل شوند، اما غفلت اندک آنان بخشیدنی است.

۱۳۹۵/۱/۱۷ - ۱۱:۰۲

حیات حقیقی انسان از منظر قرآن – پانزدهم
نخستین نماز حضرت موسی بعد از رسالت چگونه بود؟
خبرگزاری شبستان: گمان می رود که نخستین نماز حضرت موسی پس از دریافت رسالت، چنین آغاز شد: "رب اشرح لی صدری* و یسر لی أمری* و احلل عقدة من لسانی* یفقهوا قولی.

۱۳۹۵/۱/۵ - ۰۹:۳۶

از اسرار تسبیحات حضرت زهرا(سلام الله علیها) چه می دانید!
خبرگزاری بستان: در این گزارش به برخی از اسرار و برکات ذکر ملکوتی تسبیح حضرت فاطمه علیهاالسلام خواهیم پرداخت.

۱۳۹۴/۲/۲۸ - ۱۰:۱۶

اکسیری که انسان را مقابل هوی و هوس مقاوم می کند
خبرگزاری شبستان: دل مجذوب به جاذبه های گوناگون می شود. رفیع ترین مرتبه در وجود انسان، دل انسان است؛ اگر بخواهیم باطن و حقیقت وجودی انسان سالم و پاکیزه بماند، مدافعی لازم دارد.

۱۳۹۳/۹/۲۳ - ۱۰:۴۸

استاد حوزه علمیه قم تشریح کرد:
راز شکار شدن حیوانات
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام علم الهدی گفت: هیچ موجودی در این عالم گرفتار سیل نمی شود مگر اینکه لحظه ای از ذکر خدا غفلت کرده باشد.

۱۳۹۳/۸/۸ - ۱۲:۰۱

علم به واسطه فهم، ذکر و موعظه رونق پیدا می کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در پژوهشگاه مواد و انرژی کشور در آئین استقبال از دانشجویان جدید الورود این پژوهشگاه اظهار کرد: رونق علم و دانش به واسطه فهم، ذکر و موعظه است.

۱۳۹۳/۷/۸ - ۱۶:۰۵