خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بحران اجتماعی
قانون فروشگاه انگلیسی و بحران چاقوکشی
در انگلیس دولت این کشور قانون عجیبی وضع کرده است تا بتواند اوضاع اجتماعی در شهرهایش را سامان بدهد. بر اساس قانون جدید دولت فروش کارد آشپزخانه به افراد مجرد را ممنوع کرده است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۴۳

رییس شورای اسلامی شهر تهران:
برنامه‌ریزی برای مقابله با بحران اجتماعی/صرفه‌جویی و کاهش نارضایتی عمومی را در دستور کار قرار دهیم
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مسئولان در شرایط فعلی باید کاهش نارضایتی عمومی، صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های تشریفاتی و برنامه‌ریزی برای مقابله با بحران اجتماعی را در دستور کار قرار دهند.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۲:۳۹

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:
مردم و مدیران دستگاه ها از برگزاری نمایشگاه کتاب مطلع نیستند/ زنگ خطر بحران های اجتماعی به صدا درآمده است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور اجتماعی استانداری گلستان گفت: برپایی رویداد بزرگ فرهنگی مانند نمایشگاه کتاب، نیاز به تبلیغات و اطلاع رسانی زیادی دارد اما به دلیل ضعف در این مسئله، بسیاری از مردم و حتی مدیران دستگاه های اجرایی از برگزاری آن مطلع نیستند.

۱۳۹۵/۸/۸ - ۰۸:۲۳