خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

الاثنين ٧ شعبان ١٤٣٩

Monday, April 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاون اداری مالی ستاد عالی کانون های مساجد کشور
معاون اداری و مالی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور:
استفاده از ظرفیت کانون های مساجد برای حل معضلات اجتماعی
خبرگزاری شبستان: معاون اداری و مالی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: در شهر قزوین با توجه به موقعیت جغرافیایی، مسائل اجتماعی وجود دارد که تأثیر کانون ها در حل این معضلات اجتماعی بسیار است و می توانید از این ظرفیت استفاده کنید.

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۳

بازدید تیم بازرسی ستادعالی از دوره های حفظ کل قرآن کانون روستای کشپیری
خبرگزاری شبستان: تیم بازرسی ستادعالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از کانون فرهنگی هنری امام حسن مجتبی(ع) روستای کشپیری حدفاصل شهرستان میناب و بشاگرد که در زمینه طرح حفظ کل قرآن فعال است، بازدید کردند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۶

تنها راه کاهش آسیب های اجتماعی تقویت کانون های مساجد است
خبرگزاری شبستان: معاون اداری مالی ستادعالی با اشاره به هجمه گسترده آسیب های اجتماعی، تنها راه کاهش مشکلات کنونی را جذب نسل جوان به مساجد با احیای کارکردهای متنوع این مکان مقدس که از طریق تقویت و فعال کردن کانون های فرهنگی هنری محقق می شود، دانست.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۷

دکتر درویش نژاد؛
کانون های مساجد مهمترین مرکز تربیت نیرو برای آینده نظام/برای تداوم انقلاب راهی جز کادرسازی وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با بیان اینکه برای تداوم انقلاب اسلامی راهی جز کادرسازی وجود ندارد، تصریح کرد: کانون های مساجد یکی از مهمترین مراکز تربیت نیرو برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شوند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۲

عملکرد دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان قابل تحسین است
خبرگزاری شبستان: معاون اداری مالی ستادعالی، از همدلی و همراهی مجموعه کارکنان دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان به عنوان الگویی نمونه در سطح کشور نام برد و عملکرد این دبیرخانه در حوزه های مختلف به ویژه فعالیت های خلاقانه و ابتکاری را قابل تحسین دانست.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۰۳

تیم بازرسی ستاد عالی کانون های مساجد کشور وارد هرمزگان شد
خبرگزاری شبستان: تیم بازرسی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور متشکل از هشت کارشناس به سرپرستی حسین سالاری معاون اداری مالی این ستاد امروز(۲۲ دی) وارد استان هرمزگان شد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۷:۴۹

کانون های مساجد روستایی نقش بسزایی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارند
خبرگزاری شبستان: معاون اداری مالی ستاد عالی کانون های مساجد کشور گفت: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد روستایی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی با بیشترین تلاش و تولیدات به‌عنوان شاخصه‌ اصلی، محسوب می شوند.

۱۳۹۵/۸/۶ - ۱۳:۳۶