خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حافظ روشندل
مسابقه قرآنی «مدهامتان» با حضور قاریان روشندل
امیر محمد اروج زاده و محمد مرادی دو قاری و حافظ روشندل بودند که در مسابقه قرآنی «مدهامتان» حضور داشتند و در حین برگزاری مسابقه نیز از آنها تجلیل شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۵

نماینده روشندل ترکیه در سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قران کریم:
عمل به آموزه های قرآن کریم، ملت بزرگ اسلام را متحد می کند
خبرگزاری شبستان: نماینده روشندل ترکیه در سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قران کریم تاکید کرد: اگر بتوانیم مفاهیم قرآن کریم را به طور عملی در زندگی به کار گیریم، صددرصد ملت بزرگ اسلام، ملت واحدی خواهد بود.

۱۳۹۷/۲/۵ - ۱۱:۳۰

آزمون انتخابی حافظ قرآن روشندل
آزمون انتخابی حافظ قرآن روشندل کشورمان برای حضور در اولین دوره مسابقات بین‌المللی قرآنی روشندلان جهان اسلام صبح امروز چهارشنبه در ساختمان پیامبر اعظم (ص) سازمان بهزیستی برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۱/۶ - ۱۶:۵۳

روایت عاشقی/دختری که قرآن را با دوچشم نابینا حفظ کرد
خبرگزاری شبستان: روایت عاشقی از دختری که قرآن را با دو چشم نابینا حفظ کرد و در سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم حضور پیدا کرده است.

۱۳۹۵/۸/۵ - ۱۴:۲۱