خبرگزاری شبستان

شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶

السبت ١ رمضان ١٤٣٨

Saturday, May 27, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اسپانیا
همکاری های ریلی محور ارتباطات تازه ایران و اسپانیا
خبرگزاری شبستان: سال گذشته میلادی ۲ هزارو ۲۳۶ سرمایه‌گذار ایرانی از طریق سرمایه گذاری ویزای اسپانیا دریافت کردند و توسعه روابط تجاری و اقتصادی در دستور کار دو کشور قرار دارد و بر همین اساس ایران و اسپانیا یادداشت تفاهم ریلی امضا کردند.

۱۳۹۶/۳/۱ - ۰۷:۴۶

بانک های اسپانیا رابط ایران و شرکت های اروپایی
خبرگزاری شبستان: روابط اسپانیا و ایران پس از انقلاب از اصل ثبات و استحکام برخوردار بوده است و امروز در ادامه روابط تجاری؛ امکان تجارت ایران با شرکت های اروپایی از طریق بانک های اسپانیایی بزودی فراهم می شود.

۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۷:۱۷

توسعه روابط اقتصادی ایران و اسپانیا/سرمایه گذاری ۲ میلیارد یورویی
خبرگزاری شبستان: روابط اقتصادی ایران و اسپانیا در طی این سالها توسعه یافته است تا جایی که سال گذشته میلادی ۲ هزارو ۲۳۶ سرمایه‌گذار ایرانی از طریق سرمایه گذاری ویزای اسپانیا دریافت کردند.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۰۷:۱۳

تحریم رژیم صهیونیستی از سوی هفتاد شهر اسپانیا/ شهر بارسلون به جمع تحریم کنندگان اسرائیل پیوست
خبرگزاری شبستان: شهر بارسلون رابطه خود با هرگونه نظام آپارتاید و نژادپرستی که رژیم صهیونیستی اعمال می کند را قطع و از این رژیم خواست تا قوانین بین المللی و سازمان ملل را اجرا کند.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۳:۳۹

انتقاد یک روزنامه اسپانیایی به تعداد مساجد در «بارسلون»
خبرگزاری شبستان: با وجود نبود مساجد بزرگ در بارسلون، یک روزنامه اسپانیایی اعلام کرده است که بارسلون به شهری اسلامی تبدیل شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۲:۵۷

اسپانیا و هلند؛ مقصد جدید نفتکش های ایرانی
خبرگزاری شبستان:شرکت ملی نفت‌کش ایران از شرکت‌های فرعی شرکت ملی نفت ایران است که با افزایش خدمه این شرکت و ارتقای فعالیت های آن به ویژه در فضای پساتحریم امروز شاهد حضور دوباره نفتکش های ایران در اسپانیا و هلند هستیم.

۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۰۷:۱۲

توسعه روابط ایران و اسپانیا
خبرگزاری شبستان:روابط اسپانیا و ایران پس از انقلاب از اصل ثبات و استحکام برخوردار بوده است و امروز در ادامه روابط تجاری و اقتصادی دو کشور؛ اسپانیا علاقمندی خود را نسبت به حضور گسترده تر شرکتهای تجاری خود در ایران اعلام کرده است.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۰۷:۱۴

نصب تابلوی تبلیغاتی قرآنی در اسپانیا
خبرگزاری شبستان: مسلمانان اسپانیا یک تابلوی تبلیغاتی را که آیه ای از آیات قرآن کریم بر روی آن نوشته شده است، در یکی از خیابان های مهم شهر تاراگونا نصب کردند.

۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۴:۱۲

خرید ۱۵۴ میلیون دلار کالای ایرانی در شش ماه از سوی اسپانیا
خبرگزاری شبستان:روابط اسپانیا و ایران پس از انقلاب علی‌رغم برخی فراز و نشیب‌ها از اصل ثبات و استحکام برخوردار بوده است و در حال حاضر اسپانیا طی شش ماهه سال‌جاری پیش از ۱۵۴ میلیون دلار کالای ایرانی را خریداری کرده است.

۱۳۹۵/۹/۴ - ۰۸:۱۰

وزارت امور خارجه اسپانیا انفجار مسجد شیعیان کابل را محکوم کرد
خبرگزاری شبستان: وزارت امور خارجه اسپانیا با صدور بیانیه ای انفجار انتحاری مسجد شیعیان در کابل را محکوم کرد.

۱۳۹۵/۹/۲ - ۱۰:۰۷

رونق صادرات غیرنفتی/افزایش صادرات به اسپانیا و آلمان
خبرگزاری شبستان:کشورمان در راستای کاهش وابستگی به صادرات نفتی و درآمد حاصل از آن برنامه ریزی های بسیاری انجام داده است و در این مسیر گام های اساسی برداشته تا جایی که امروز شاهد افزایش صادرات غیرنفتی ایران به اسپانیا و آلمان هستیم.

۱۳۹۵/۸/۲۹ - ۰۷:۱۸

رایزن فرهنگی ایران در اسپانیا:
برنامه منسجم برای برگزاری هفته های تئاتری بین دو کشور طراحی می شود
خبرگزاری شبستان: علیرضا اسماعیلی رایزن فرهنگی ایران در اسپانیا درباره ارتباط هنر تئاتر دو کشور ایران و اسپانیا از حضور هنرمندان در جشنواره ها و برنامه ریزی برای برپایی هفته های تئاتر در دو کشور صحبت کرد.

۱۳۹۵/۸/۲۵ - ۱۴:۵۳

باسک اسپانیا به دنبال سرمایه گذاری در ایران
خبرگزاری شبستان:باسک اسپانیا بخشی خودمختار در این کشوراست که در حال حاضر آمادگی خود را برای سرمایه گذاری در ایران در بخش های مختلف چون انرژی، فولاد، ماشین آلات، خودرو و لوازم یدکی و راه آهن اعلام کرده است.

۱۳۹۵/۸/۱۹ - ۱۳:۳۵

بازداشت دو امام جماعت مروج افکار داعشی در اسپانیا
خبرگزاری شبستان: پلیس اسپانیا امروز، دو امام جماعت مسجد را که افراد را برای پیوستن به گروهک تروریستی داعش تحریک می کردند، بازداشت کرد.

۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۶:۱۲

اسپانیا مسیر راه آهن تهران به مشهد را کابل کشی می کند
خبرگزاری شبستان: روابط اسپانیا و ایران پس از انقلاب علی‌رغم برخی فراز و نشیب‌ها از اصل ثبات و استحکام برخوردار بوده است و در حال حاضر نیز یکی از نخستین قراردادهای یک شرکت اسپانیایی در ایران پس از لغو تحریم ها در حال انجام است.

۱۳۹۵/۷/۱۹ - ۰۷:۲۹

درخواست حمایت بین المللی از "فعالان زن برای لغو محاصره نوار غزه"
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیته مردمی مقابله با محاصره نوار غزه تاکید کرد که کشتی های حامل "فعالان زن برای لغو محاصره نوار غزه" با تهدیدات جدی مواجه است و این امر ایجاب می کند که محافل بین المللی از آنان حمایت کنند تا بتوانند به سلامتی وارد نوار غزه شوند.

۱۳۹۵/۶/۲۹ - ۱۴:۵۰

پیوستن بیش از ۵۰ شهر اسپانیا به کمپین تحریم رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: بیش از ۵۰ شهر و روستای اسپانیا به جنبش تحریم رژیم صهیونیستی در این کشور پیوستند.

۱۳۹۵/۶/۲۰ - ۱۵:۱۶

میکائیل آلوارز:
صحیفه سجادیه و رساله حقوق در قالب ترجمه های موضوعی به جوانان غربی معرفی شود
خبرگزاری شبستان: محقق و اندیشمند کشور اسپانیا با اشاره به اینکه صحیفه سجادیه، محتوایی زنده دارد، اجرای فرامین امام سجاد(ع) را نیاز جدی دنیای امروز دانست و خواستار ارائه مطالب صحیفه و رساله حقوق آن حضرت در قالب ترجمه های موضوعی به جوانان غربی شد.

۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۱۵:۳۰

کنسرت محلی اسپانیا در تالار وحدت
کنسرت گروه موسیقی محلی اسپانیا (جیپسی کینگز) در تالار وحدت تهران اجرا شد.

۱۳۹۵/۵/۲۵ - ۱۰:۴۴

دو کشتی حامل کمک های انسان دوستانه سپتامبر از اسپانیا به غزه می روند
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته بین المللی حمایت از نوار غزه از حرکت دو کشتی حامل کمک های بشردوستانه در اعتراض به محاصره غزه در نیمه سپتامبر از بندر بارسلونای اسپانیا به غزه خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۱۸ - ۱۵:۳۶