خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ٢١ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تسهیلات قرض الحسنه
مدیر امور شعب صندوق امداد ولایت کمیته امداد خبر داد:
پرداخت بیش از ۱۰۰۰ مورد تسهیلات به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
نادری گفت: ۱۰۱۵ مورد تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی و خودکفایی از محل اعتبارات این صندوق در سه‌ ماهه نخست سال جاری به مددجویان پرداخت‌ شده است.

۱۳۹۸/۴/۳۰ - ۱۵:۳۶

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان اردبیل:
تولید کنندگان کالای ایرانی حمایت می شوند
وکیلی، گفت: بر اساس رسالت و اهداف تدوین شده در بانک قرض الحسنه مهر ایران و تحقق شعار رونق تولید از تولید کنندگان کالای ایرانی حمایت می شود.

۱۳۹۸/۳/۵ - ۱۰:۲۰

توزیع لوازم‌خانگی بین ۲۰۰ خانوار مددجوی کمیته امداد منطقه یک یاسوج
حیدری گفت: ۱۲ قلم لوازم‌ خانگی بین ۲۰۰ خانوار از مددجویان این نهاد که در سیل اخیر دچار خسارت شده بودند توزیع شد.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۱:۴۵

اولویت بانک ها حمایت از رونق تولید و اشتغال زایی باشد/ توسعه اقتصادی در گرو بانکداری بدون ربا
احمدی گفت: اشتغال پایدار و رونق تولید با همکاری بانک ها تحقق می یابد.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۲۲:۵۳

۴۵۰۰ مورد لوازم‌ خانگی بین مددجویان سیل‌ زده کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد
مبشری گفت: ۴۵۰۰ قلم لوازم‌خانگی به ارزش دو میلیارد تومان بین خانواده‌ های مددجویان خسارت‌ دیده از سیل در استان کهگیلویه و بویراحمد توزیع شد.

۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۴:۵۵

پرداخت ۶۴۷۶ مورد تسهیلات به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
نادری گفت: ۶۴۷۶ تسهیلات کارگشایی، خودکفایی و مسکن از محل اعتبارات این صندوق به مددجویان تحت حمایت در سال گذشته پرداخت شد.

۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۱۱:۴۵

در راستای حمایت از مشاغل خانگی صورت گرفت
اعطای ۴۹۵ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه از سوی بانک توسعه تعاون
بانک توسعه تعاون با هدف حمایت و ارائه تسهیلات به تعاونی ها ایجاد شده است و این بانک در راستای وظایف محوله برای حمایت از این بخش از ابتدای سال تاکنون الغ ‌بر ۴۹۵ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه به متقاضیان در بخش مشاغل خانگی تخصیص داده است.

۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۰۹:۳۶

۵۷۰۱ مورد تسهیلات به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
مدیر امور شعب صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۷۰۱ تسهیلات کارگشایی، خودکفایی و مسکن از محل اعتبارات این صندوق به مددجویان تحت حمایت از ابتدای سال جاری تاکنون پرداخت شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۳:۲۰

کمک ۲۴۶ میلیون تومانی حامیان به ایتام و فرزندان محسنین ممبی
رئیس کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) ممبی گفت: حامیان طرح اکرام ایتام ۲۴۶ میلیون تومان در ۹ ماهه سال جاری به ایتام و فرزندان محسنین این نهاد کمک کردند.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۳:۳۴

بهره‌ مندی ۶۳۵۷ نفر از مددجویان از وام قرض‌ الحسنه صندوق امداد ولایت
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: شش هزار و ۳۵۷ نفر از افراد نیازمند و مددجویان تحت حمایت این نهاد در ۹ ماهه سال جاری از تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان بهره‌ مند شدند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۴

پرداخت ۲ هزار و ۸۱۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد استان زنجان
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان از پرداخت ۲ هزار و ۸۱۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ بیش از ۱۲ میلیارد و ۱۶۵ میلیون تومان به مددجویان تحت حمایت از طریق صندوق امداد ولایت استان زنجان خبر داد.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۰۹:۴۴

مدیرعامل ستاد دیه کشور در دیدار با استاندار کردستان:
اختصاص ۲۴ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کردستان
جولایی، کمک های ستاد دیه به زندانیان جرائم غیرعمد را به صورت وام های قرض الحسنه و همچنین کمک های بلاعوض دانست و اظهار داشت: ستاد دیه در سال ۹۷ مبلغ ۲۴ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه را جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کردستانی اختصاص داده است.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۶:۵۹

وکیلی:
اجرای طرح حمایت از کالای ایرانی برای رونق اشتغال های کوچک
مدیر شعب بانک مهر ایران استان اردبیل، گفت: طرح حمایت از کالای ایرانی در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری برای حمایت از اشتغال های کوچک و تولید کالای ایرانی اجرا می شود.

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۲:۵۵

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان زنجان؛
پرداخت ۹ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به زنان سرپرست خانوار
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان زنجان گفت: در سال جاری با منابع بانک مهر ایران ۹ میلیارد ریال به زنان سرپرست خانوار تسهیلات قرض الحسنه سه میلیون تومانی پرداخت شده است.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۲:۱۷

پرداخت ۱۴ میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
۱۴ میلیارد و ۶۱۷ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی از منابع صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری به مددجویان این نهاد و اقشار نیازمند پرداخت شد.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۵:۵۴

مدیرکل کمیته امداد مطرح کرد:
پرداخت ۳۱۵۸ مورد تسهیلات خودکفایی و کارگشایی به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: سه هزار و ۱۵۸مورد تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی و خودکفایی از ابتدای سال جاری تاکنون از محل منابع صندوق امداد ولایت به مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد پرداخت‌ شده است.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۸:۳۰

از ابتدای سال گذشته تاکنون انجام شد:
اجرای ۴۴۶۸ طرح اشتغال‌ زایی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون چهار هزار و ۴۶۸ طرح اشتغال‌ زایی با اعتبار ۷۵ میلیارد و ۷۴۴ میلیون تومان برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اجرا شده است.

۱۳۹۷/۶/۳ - ۲۱:۲۵

مدیر شعب بانک مهر ایران استان اردبیل:
قلم وسیله پیشرفت، ترقی و توسعه زندگی بشری است / فرهنگ سازی بانکداری اسلامی توسط بانک مهر ایران
مدیر شعب بانک مهر ایران استان اردبیل گفت: قلم وسیله پیشرفت، ترقی و توسعه زندگی بشری هست و در جریان افتادن قلم برای ثبت لحظه های ناب زندگی بشری تقدس خاصی به آن بخشید.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۲:۴۱

۷۰ میلیارد تومان تسهیلات فرض الحسنه اشتغال به مددجویان کردستان پرداخت شد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی کردستان با اشاره به فعالیت های امداد در سرفصل اشتغال گفت: این نهاد در سال گذشته موفق به پرداخت ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال برای سه هزار و ۷۷۰ نفر از مددجویان استان شد.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۲:۳۰