خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸

الخميس ٢٧ جمادى الأولى ١٤٤١

Thursday, January 23, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آلاینده
معاون استاندار و فرماندار اصفهان خبر داد
کاهش آلایندگی‌ها با ساماندهی واحدهای تولید آجر در شرق اصفهان
حسین سیستانی با بیان اینکه از ۱۰۳ واحد تولید آجر در شهرستان اصفهان، ۹۱ واحد تولید آجر دارای مجوز دائم و مابقی دارای مجوز موقت یا بدون مجوز هستند، گفت: تغییر سوخت واحدهای تولید آجر از مازوت به گاز طبیعی، تأثیر بسزایی در کاهش آلایندگی ها داشته است.

۱۳۹۸/۸/۱ - ۰۹:۱۹

در جریان بررسی لایحه حفاظت از خاک
سازمان حفاظت محیط زیست مکلف به شناسایی مواد آلاینده خاک شد
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سازمان حفاظت محیط زیست را مکلف به پایش خاک های آلوده و شناسایی مواد آلاینده خاک کردند.

۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۰:۳۳

اطلاعیه مرکز روابط عمومی وزارت صنعت در خصوص کاهش تعرفه خودرو های هیبریدی
خبرگزاری شبستان: وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص کاهش تعرفه خودرو های هیبریدی اطلاعیه ای صادر کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۸:۳۲

تکلیف مجلس به واحدهای تولید و صنعتی برای انتقال واحدهای آلاینده به خارج از مناطق مسکونی
خبرگزاری شبستان:نمایندگان مجلس شورای اسلامی مصوب کردند، در مواردی که نیاز به انتقال مراکز صنعتی، تولیدی، معدنی، خدماتی و کارگاهی از طریق انتقال این واحدها لازم باشد، تصویب کردند که این انتقال انجام شود.

۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۱۵:۴۰

واحدهای آلاینده هوا ۳ تا ۵ برابر جریمه می‌شوند
خبرگزاری شبستان:نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به لایحه هوای پاک مصوب کردند، واحدهای صنعتی، تولیدی، معدنی، خدماتی، عمومی و کارگاهی که آلودگی آنها بیش از حد مجاز باشد سه تا پنج برابر ضرر و زیانی که به محیط زیست می‌زنند جریمه می‌ شوند.

۱۳۹۶/۱/۲۱ - ۰۹:۲۱

پایان کابوس انتشار سالانه ۸۵۰ تن آلاینده در هسته مرکزی تهران
خبرگزاری شبستان: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ تهران گفت: با هدف پایان انتشار سالانه ۸۵۰ تن آلاینده هوا در مرکز پایتخت؛ اتوبوس های شهرستان رباط کریم از میدان رازی به پایانه بزرگراه آیت الله سعیدی منتقل شد.

۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۵:۴۷

بهره گیری از پهبادها جهت حراست از اراضی ملی و مدیریت حریق در کشور
خبرگزاری شبستان: فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور با تاکید بر ضرورت استفاده از پهبادها در حفاظت از منابع طبیعی تصریح کرد: در مناطق صعب العبور جهت حراست، حفاظت و مدیریت حریق‌ها از بالگرد و پهباد استفاده کنیم.

۱۳۹۴/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۳

واحدهای تولیدی آلاینده در مناطق آزاد مشمول عوارض آلایندگی می شود
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مصوب کرده اند واحدهای تولیدی کالا و خدمات الاینده مستقر در مناطق ازاد تجاری مشمول عوارض الایندگی می شود.

۱۳۹۳/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۰

موج سواری ده ساله آلاینده ها در دریای خزر
خبرگزاری شبستان: 10 سال است که سازمان ملل در رابطه با بحرانی شدن آب دریای خزر هشدار داده است و مرکز پژوهش های مجلس نیز وضع آلاینده های دریای خزر را خارج از استاندارد معرفی نموده اما متاسفانه اقدامات سازنده ای در این خصوص انجام نشده است.

۱۳۹۳/۷/۱۷ - ۱۲:۴۴

اظهارنظر مرکز پژوهش‌ها درباره طرح استفساریه مالیات و عوارض آلایندگی تولیدات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
خبرگزاری شبستان:مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی طرح استفساریه شمول و یا عدم شمول مالیات و عوارض بر ارزش افزوده و عوارض بر آلایندگی تولیدات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را مورد بررسی قرار داد.

۱۳۹۳/۷/۸ - ۱۴:۲۳

اظهارنظر مرکز پژوهش‌ها درباره طرح استفساریه مالیات و عوارض آلایندگی تولیدات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
خبرگزاری شبستان: مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی طرح استفساریه شمول و یا عدم شمول مالیات و عوارض بر ارزش افزوده و عوارض بر آلایندگی تولیدات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را مورد بررسی قرار داد.

۱۳۹۳/۷/۸ - ۱۲:۰۸