خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٩ رمضان ١٤٤٠

Friday, May 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه محمدتقی رهبر
امام جمعه موقت اصفهان در گفتگو با شبستان:
پیشرفت‌های جمهوری اسلامی در آستانه ۴۰ سالگی، قابل توجه است
حجت الاسلام رهبر با اشاره به ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با بیان اینکه انتظار می‌رفت جمهوری اسلامی در چهل سالگی خود نمونه ای از یک حکومت واقعی اسلامی باشد، گفت: جمهوری اسلامی در زمینه های مختلفی پیشرفت های زیادی داشته است.

۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۵۳

حجت الاسلام رهبر:
نخبگان اجازه ندهند جای خالی استاد «پرورش‌ها» احساس شود
امام جمعه موقت اصفهان گفت: جامعه ما به امثال مرحوم استاد «علی‌اکبر پرورش» نیاز دارد و نخبگان و فرهیختگان جامعه نباید بگذارند جای استاد پرورش و امثال او خالی بماند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۷

امام جمعه موقت اصفهان:
توانمندی و صداقت معیار گزینش باشد/اهمیت رفع مشکل آب کشاورزان
حجت الاسلام رهبر با تاکید بر اهمیت رفع مشکل آب کشاورزان اصفهان گفت: توانمندی و صداقت در کار باید محور و معیار گزینش افراد برای مسئولیت ها و استخدام باشد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۵:۳۷

اعتلای جامعه نیازمند وحدت است/تفرقه، مانع پیشرفت
امام جمعه موقت اصفهان گفت: اعتلای جامعه نیازمند وحدت و همدلی و کار با روحیه بسیجی و جهادی است و اگر چنین وضعی در جامعه حاکم شود آنگاه در سایه آرامش و همدلی برنامه های خود را محقق سازیم و مشکلات کشور را رفع کنیم.

۱۳۹۷/۹/۲ - ۲۰:۳۷

حمایت از مظلومان مانع از صدمه به اعتقادات مردم می شود/ مسئولان مراقب افراد سودجو باشند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اصفهان گفت: حمایت از مظلومان توسط مسئولان و زندگی ساده آن ها، مانع از صدمه به اعتقادات مردم می شود.

۱۳۹۶/۶/۳ - ۱۶:۴۸

«کربلا نقشه راه» اثری ازمحمدتقی رهبر
خبرگزاری شبستان:«کربلا نقشه راه» اثرمحمدتقی رهبراست که به گفتمان عاشورا پرداخته و انتشارات بوستان کتاب آن را چاپ کرده است.

۱۳۹۵/۷/۱۷ - ۰۹:۳۲