خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بندگی خدا
در یادواره بالاچاف لنگرود:
پیروی نکردن از قدرت های جهانی، عزت است
نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: امروز بندگی خداوند و پیروی نکردن و عدم اطاعت از قدرت های سلطه، عزت است و کسی که عزت را در غیر جمهوری اسلامی دنبال می کند ذلیل و منفور ملت است.

۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۷:۴۲

آیت الله نظری؛
خیر بشر در بندگی خدا است/دهه فجر پایه گذار سعادت برای ایران محسوب می شود
خبرگزاری شبستان: یکی از علمای برجسته مازندران، خیر بشر را در بندگی خدا دانست و گفت: ایام الله مبارک دهه فجر پایه گذار سعادت برای ایران محسوب می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۱:۵۵

عبادت و بندگی فاصله بین خدا و انسان را بر می دارد/لزوم مراقبت از دل پس از ماه خدا
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: بندگی کردن خداوند متعالی تجارتی است که سراسر سود است و تنها چیزی که انسان را به خداوند نزدیک می کند، طهارت جان است.

۱۳۹۶/۴/۵ - ۰۹:۲۷

فلسفه عزاداری عاشورا و محرم باید به شکل فرهنگ درآید
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت:فلسفه عزاداری عاشورا و محرم باید برای مردم تبیین شده و به شکل فرهنگ درآید.

۱۳۹۵/۷/۱۴ - ۱۲:۰۰