خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اجلاس اوپک در الجزایر
همراهی اوپک و غیر اوپک با ایران/ادامه مخالفت ها با آمریکا
براساس تصمیم شب گذشته جلسه اوپک و کشورهای غیر اوپک، سهم تولید اعضا مانند قبل باقی می ماند و در این تصمیم وضعیت ایران مورد توجه قرار گرفت و بازهم نظر ترامپ در بازار نفت تامین نشد.

۱۳۹۷/۷/۲ - ۱۰:۱۲

روسیه ، ایران و عربستان و چالش نفت در ‌آینده
خبرگزاری شبستان:ایران و روسیه و عربستان شاه کلید های قیمت جهانی نفت هستند. گفته می شود توافق الجزایر آنچنان نا پایدار است که حتی به زودی فرو خواهد پاشید.

۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۱۶:۵۹

تولید اوپک به ۳۳ میلیون کاهش می یابد
خبرگزاری شبستان: اعضای اوپک روز گذشته به کاهش تولید تا سقف روزانه ۳۳ میلیون بشکه رضایت دادند.

۱۳۹۵/۷/۸ - ۱۰:۰۵

شبستان گزارش می دهد:
زنگنه و تاثیرش بر اوپک/دست عربستان رو شد
خبرگزاری شبستان: وزیر نفت کشورمان از روز گذشته که در الجزایر حضور یافته پیش از جلسه امروز اعضای اوپک بارها تاکید کرده که ایران به این جلسه نگاه مشورتی دارد و هیچگاه با فریز نفتی موافقت نخواهد کرد او همچنین هرگونه پیشنهاد عربستان به ایران را رد کرد.

۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۱:۵۰

موضع ایران در نشست نفتی الجزایر:
غیرسیاسی کردن بازار و پایان استفاده از نفت به عنوان یک اسلحه
خبرگزاری شبستان: وزیر نفت کشورمان در نشست نفتی الجزایر که به منظور تصمیم گیری برای فریز قیمت نفتی برگزار شده از حاضرین خواست بازار نفتی را سیاسی و نفت را به یک اسلحه تبدیل نکنند.

۱۳۹۵/۷/۶ - ۱۷:۴۰

مقابله ایران با فریز نفتی اعضای اوپک
خبرگزاری شبستان: جمهوری اسلامی ایران به عنوان اصلی ترین و اساسی ترین کشور مخالف فریز نفتی هفته آینده وارد الجزایر می شود تا در حد توان خود تاثیر منفی بر این تصمیم اعضای اوپک بگذارد.

۱۳۹۵/۷/۴ - ۱۱:۴۱

این هفته الجزایر میزبان نفتی های جهان است
خبرگزاری شبستان: جلسه اعضای اوپک این هفته در الجزایر برگزار می شود.

۱۳۹۵/۷/۳ - ۰۷:۵۱