خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

الأربعاء ١٤ جمادى الثانية ١٤٤٠

Wednesday, February 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه 19 مهر
برگزاری جشنواره «طنین مسجد» از سوی دبیرخانه کانون های مساجد گلستان
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان گلستان از برگزاری جشنواره طنین مسجد به همت دبیرخانه کانون های مساجد این استان در اردیبهشت سال ۹۸ خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵:۵۷

هویت بخشی به کانون های فرهنگی هنری در مساجد ضروری است
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری، وحدت و انسجام را ضرورت امروز مساجد دانست و گفت: برخی اختلاف سلایق در مساجد مانع پیشبرد برنامه ها می شود.

۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۰۸:۴۴

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد قزوین:
«حرفه آموزی» از ویژگی های برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد است
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان قزوین از مساجد به عنوان مجتمع های فرهنگی نام برد و گفت: حرفه آموزی و ارایه الگوهای موفق از ویژگی های برگزاری برنامه های اوقات فراغت در کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۱:۲۰

حفظ وحدت و همدلی مهم ترین رویکرد کانون های فرهنگی هنری مساجد است
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، با اشاره به رهنمود های رهبر معظم انقلاب در خصوص کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: حفظ وحدت و همدلی مهم ترین رویکرد کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۱:۰۳

سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد تهران، خبر داد
تشکیل «کمیته اندیشه‌ورز» در کانون‌های مساجد استان تهران
سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران از تشکیل کمیته اندیشه ورز به منظور برنامه‌ریزی منسجم و به‌روز در این کانون‌ها خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۰۹:۰۳

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس در برنامه تلویزیونی، عنوان کرد
«۱۹ مهر» مطلع فجری در افق کانون های مساجد است
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس گفت:«۱۹ مهر» مطلع فجری جدید در افق کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است چرا که با فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد این مراکز، حجت بر همه تمام شد.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۹:۵۳

شبستان گزارش می دهد
«کانون‌ فرهنگی هنری» درخت تناور ۲۶ ساله
کانون‌های فرهنگی هنری که با مدیریت حکیمانه مدیرانش، به درختی تناور و ۲۶ ساله تبدیل شده است، همه ساله ویژه برنامه هایی در بزرگداشت «۱۹ مهر» در سراسر ایران برگزار می کنند.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۰:۲۹

عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، مطرح کرد
انتقال مفاهیم انقلابی به جوانان، ویژگی بارز کانون های مساجد
عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با اشاره به فعالیت های خودجوش و فراتر از نگاه ساختاری کانون های مساجد به عنوان ویژگی ممتاز آن‌ها، گفت: این مراکز تلاش می‌کنند تا مفاهیم انقلابی را به نوجوانان و جوانان منتقل کنند.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۰۸:۵۲

پیام نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی به مناسبت ۱۹ مهر، سالروز تجدید میثاق کانون های فرهنگی و هنری با مقام معظم رهبری
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با صدور پیامی،۱۹ مهر، سالروز تجدید میثاق کانون های فرهنگی و هنری با مقام معظم رهبری را تبریگ گفته و بر تربیت نیروی های مسجدی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۳:۴۳

آیت الله سیداحمد خاتمی:
ملت ایران، ملتی ست که خسته نمی شود اما دشمنان را خسته خواهد کرد
امام جمعه موقت تهران، مقاومت را نسخه شفابخش جامعه اسلامی و مردم ایران را مصداق بارز ملت مقاوم خواند و گفت: مردم ایران، ملتی هستند که خسته نمی شوند اما دشمنان را خسته خواهند کرد.

۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۲:۴۶

بسیج و کانون باید پرچمدار وحدت در بین ارکان مسجد باشند
معاون بسیج مساجد سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری(حفظه الله) در جمع علمای خراسان شمالی مبنی بر تقویت کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: بسیج و کانون باید پرچمدار وحدت در بین ارکان مسجد باشند.

۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۲:۲۲

تقویت آموزه های دینی در بین جوانان رویکرد کانون های مساجد است
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: احیای کارکردهای مسجد محور با همکاری دیگر ارگان های فعال در مساجد، رویکرد کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۰۹:۳۹

/۱۹ مهر/ امام جماعت مسجد وفا:
کانون‌های فرهنگی هنری مروج مکارم اخلاق سجادیه هستند
آیت‌الله کمالی گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مروج مکارم اخلاق هستند؛ مکارمی که حضرت زین العابدین(ع) عالی‌ترین آنها را در صحیفه سجادیه بیان فرمودند.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۲۱:۰۳

امام جماعت مسجد بقیع:
نقش بی‌بدیل کانون‌های مساجد در شکوفایی استعدادهای بالقوه
یک کارشناس دینی با اشاره به نقش تاثیرگذار کانون‌های مساجد در شکوفایی استعدادهای بالقوه افراد، گفت: فعالیت اثربخش این کانون‌ها در رونق حضور نوجوانان و جوانان موثر است.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۰۹:۰۴

برگزاری ویژه برنامه های ۱۹ مهر در کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری چهارمحال و بختیاری از برگزاری ویژه برنامه های ۱۹ مهر سالروز بیانات مقام معظم رهبری در خصوص کانون های فرهنگی و هنری مساجد در استان خبر داد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۰۸:۴۲

شبستان گزارش می دهد؛
بیانات رهبر انقلاب چراغ راه کانون های مساجد چهارمحال و بختیاری
بیانات مقام معظم رهبری در ۱۹ مهر سال ۹۱ چراغ راه و منشور متقنی برای تداوم مسیر کانون های فرهنگی و هنری چهارمحال و بختیاری برای تحقق آرمان ها و اهداف نظام جمهوری اسلامی است.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۰۸:۰۵

کانون های مساجد خاستگاه بصیرت افزایی هستند
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، احیای کارکردهای مسجد محور را رویکرد کانون های فرهنگی هنری مساجد دانست و گفت: کانون های مساجد خاستگاه بصیرت افزایی و روشنگری هستند.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۱:۳۴

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران:
باید از ظرفیت کانون‌های مساجد برای «تبلیغ درست دین» استفاده کرد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران با اشاره به اهمیت تبلیغ زیبای دین در بین جوانان، گفت: با توجه به نقشه‌های دشمنان، نقش تشکل‌ها و نهادهایی چون کانون‌های فرهنگی هنری مساجد بسیار مهم است تا بتوانند دین را به بهترین شکل ارائه کنند.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۴:۲۲

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد:
هدف ما ایجاد شبکه‌ فراگیر خانواده‌محور و مسجد‌پایه است
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، گفت: هدف ما ایجاد موثرترین شبکه فراگیر فرهنگی هنری خانواده‌محور و مسجدپایه برای جریان‌سازی همزیستی مومنانه است.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۴۴

سرپرست دبیرخانه استان‌ تهران:
کانون‌های مساجد، مروج سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی هستند
سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران، با بیان اینکه این کانون‌ها فعالیت‌های خوبی در حوزه سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی داشته‌اند، ادامه داد: از جمله اقدامات ما در این زمینه، سپردن بخش مهمی از فعالیت‌های آن‌ها به بانوان است.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۲:۰۷