خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸

الخميس ١٥ ذو القعدة ١٤٤٠

Thursday, July 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سید جواد ساداتی نژاد، نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی
صندلی سبز مجلس همچنان روی خوش به آران و بیدگل نشان نمی دهد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح اصلاح حوزه های انتخابیه و افزایش نمایندگان به دلیل عدم پذیرش بار مالی آن توسط دولت، مسکوت مانده است.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۱:۴۸

پیام تسلیت نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس بمناسبت شهادت سردار مصطفی زاهدی بیدگلی
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل بمناسبت شهادت سردار مصطفی زاهدی بیدگلی که در راه دفاع از حرم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و مقابله با عوامل استکبار در سوریه به مقام شهادت نائل شد پیام تسلیتی صادر کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۰

بودجه ۹۷ باید در راستای رفع اشتغال زایی در کشور باشد/ افزایش مالیات در این شرایط شلیک تیر آخر به تولید است
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال اصلی ترین چالش کشور است لذا بودجه باید در راستای رفع این چالش اساسی طراحی شده باشد.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۱:۰۱

دکتر ساداتی نژاد:
حمایت از بانوان کارآفرین حمایت از جایگاه خانواده است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از بانوان کارآفرین حمایت از جایگاه خانواده است.

۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۲:۵۲

دو انتصاب جدید دفتر نماینده مجلس در آران و بیدگل
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی قائم مقام و مسئول دفتر خود را در آران و بیدگل منصوب کرد.

۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۱:۴۷

دکتر ساداتی نژاد:
صدای «رادیو کاشان» میهمان خانه های کویر می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: در آینده نزدیک شاهد تحقق راه اندازی رادیو کاشان در این منطقه خواهیم بود.

۱۳۹۶/۵/۷ - ۱۱:۴۱

دکتر ساداتی نژاد:
افزایش انسجام و وحدت ملی با اقدام تروریستی دوازدهم رمضان در تهران
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: مدافعان حرم، مدافعان امنیت ما و ضامن امنیت پایدار ایران اسلامی هستند.

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۰:۴۵

دکتر ساداتی نژاد:
شورای شهر آران و بیدگل، قابل الگوبرداری برای شهرهای ترکیبی کشور است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای شهر آران و بیدگل، قابل الگوبرداری برای شهرهای ترکیبی کشور و نماد وحدت مردم منطقه است.

۱۳۹۶/۳/۱۹ - ۱۷:۵۸

نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی:
رشد تروریسم در خاورمیانه، زائیده‌ی سیاست خباثت‌آلود آمریکا و انگلیس است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: رشد تروریسم در خاورمیانه، زائیده‌ی سیاست خباثت‌آلود آمریکا و انگلیس است.

۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۱۰:۲۱

صدور مجوز اجرای عملیات پروژه آب شیرین کن سفیدشهر آران و بیدگل
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز اجرای عملیات پروژه آب شیرین کن شهر سفیدشهر از توابع آران و بیدگل صادر شد.

۱۳۹۶/۳/۱۰ - ۱۸:۱۴

دکتر ساداتی نژاد خبر داد:
اختصاص ۶۰ میلیارد ریال برای تکمیل دو طرح جاده ای در کاشان و آران و بیدگل
خبرگزاری شبستان: نماینده کاشان و آران و بیدگل گفت: پس از موافقت اولیه، تامین اعتباری معادل ۶۰ میلیارد ریال برای دو پروژه مهم جاده ای در منطقه کاشان و آران و بیدگل در سال ۹۶ انجام شد.

۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۰۹:۴۳

دکتر ساداتی نژاد خبر داد:
رفع موانع ورودی و خروجی پروژه کنارگذر شرقی کاشان و آران و بیدگل
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل از آزادسازی موانع انتهای مسیر کنارگذر شرقی کاشان و آران و بیدگل و ادامه عملیات عمرانی این پروژه خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۲:۰۰

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس:
راوند، به دیار علامه قطب راوندی شناخته می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: منطقه راوند از دیرباز به دیار علامه قطب راوندی شناخته می شود و این افتخاری برای جهان تشیع است.

۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۷:۵۰

لزوم بهره گیری از ظرفیت هیئات مذهبی در فعالیت های قرآنی
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بر لزوم بهره گیری از ظرفیت هیئات مذهبی برای فعالیت های قرآنی مراکز و خانه های قرآن تاکید کرد.

۱۳۹۵/۶/۲۳ - ۱۳:۰۶