خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١

Sunday, October 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کتب مهدوی
دوم اردیبهشت ماه؛
نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی اسلامی در بیرجند برپا می شود
مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت نجم الثاقب علوی خراسان جنوبی گفت: نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی اسلامی با فروش ویژه کتب مهدوی دوم اردیبهشت ماه در محل مسجد امام حسین (ع) بیرجند برپا می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۴:۴۵

کارشناس مهدوی در گفت وگو با شبستان:
مسجد؛ رساترین تریبونِ معرفی کتاب/کانون های مساجد به کتابخانه تخصصی مهدویت مجهز شوند
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس مهدوی گفت: امامان جماعت مساجد می توانند در سخنرانی کوتاه خود میان دو نماز به معرفی کتاب بپردازند و کتب خوب مهدوی را معرفی کنند زیرا یکی از علت های پایین بودن سرانه مطالعه، عدم آشنایی مردم با کتاب های خوب است.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۰۸:۵۹

دانشیار پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی در گفت وگو با شبستان:
غلبه روحیه بازاری پسندی بر تالیفات مهدوی چالش زا است/راه افزایش سرانه مطالعات مهدوی
خبرگزاری شبستان: کارشناس مهدوی بابیان اینکه در تالیف کتب مهدوی باید مخاطب محوری و نیازسنجی شود، گفت: طرح مباحثی مثل ملاقات با امام زمان(عج) و راه های آن در کتب مهدوی تحت تاثیر روحیه بازاری پسندی است و سبب بروز چالش می شود.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۱:۴۰

مهدویت در بازار نشر...
پاسخ به پرسش های مهدوی با جهت نمای حجت الاسلام قرائتی
خبرگزاری شبستان: کتاب «جهت نما» شامل پاسخ های حجت الاسلام قرائتی به پرسش های مهدوی همچون «امام زمان(عج) چه زمانی ظهور می کند؟» در بازار نشر عرضه شده است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۲

مهدویت در بازار نشر...
روایت «سبک زندگی منتظرانه» از مهدويت، انتظار و جنبه‌های اجتماعی آن
خبرگزاری شبستان: کتاب «سبک زندگی منتظرانه» نوشته حجت الاسلام حسن ملّایی از سوی بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) و با موضوع مهدويت، انتظار و جنبه‌هاي اجتماعي آن منتشر شده است.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۰:۰۴

مهدویت در بازار نشر...
روایت «رهنمای کور» از واقعیت ادعایِ یمانی بصری
خبرگزاری شبستان: کتاب «رهنمای کور» با زیر عنوان نقد مدعی یمانی بصری، به قلم محمد شهبازیان و از سوی بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) منتشر شده است.

۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۰۹:۱۲

مهدویت در بازار نشر...
روایتگری مصور از معارف مهدوی در «نسیم موعود»
خبرگزاری شبستان: «نسیم موعود» نخستین درسنامه مصور با محوریت معارف مهدوی توسط واحد كودك و نوجوان مركز تخصصی مهدویت منتشر شده است.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۱:۵۰

مهدویت در بازار نشر...
آموزش مهدویت به کودکان با زبان شعر در «مثل چشمه و رود»
خبرگزاری شبستان: کتاب «شکوفه های امید (مثل چشمه و رود)» با پرداخت به موضوعاتی مثل تعداد یاران امام زمان(عج) از سوی بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) منتشر شده است.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۱:۰۶

مهدویت در بازار نشر...
کیفیت پیوستن به سپاه امام زمان (ع) به روایت «جوانان، یاوران مهدی(عج)»
خبرگزاری شبستان: کتاب « جوانان یاوران مهدی(عج)» با تشریح ویژگی های مهدی یاوران و مهدی باوران از سوی بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) منتشر شده است.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۱:۰۹

مهدویت در بازار نشر...
پاسخ به پرسش های دانش آموزی درباره امام زمان(عج) در «پدری مهربان برای همه»
خبرگزاری شبستان: کتاب «پدری مهربان برای همه» با محور پاسخ به پرسش های دانش آموزان درباره امام زمان علیه‌السلام، از سوی بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) منتشر شده است.

۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۰۹:۵۸

مهدویت در بازار نشر...
نقد ادعاهای احمدالحسن در « ناقوس گمراهی»
خبرگزاری شبستان: « ناقوس گمراهی » ﺑا محور ﻧﻘﺪ ﺷﺨﺼﯿﺖ اﺣﻤﺪ ﺑﺼﺮي ﻣﻌـﺮوف ﺑـﻪ اﺣﻤﺪاﻟﺤﺴﻦ ﯾﮑﯽ از ﻣﺪﻋﯿﺎن ﻣﻌﺎﺻﺮ و به همت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) منتشر شده است.

۱۳۹۶/۹/۴ - ۰۹:۲۳

مهدویت در بازار نشر...
آموزش ارتباط با امام زمان (عج) به کودکان در «مثل آبی دریا»
خبرگزاری شبستان: کتاب «مثل آبی دریا» شامل اشعار مهدوی برای کودکان با رنگ آمیزی های مرتبط از سوی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) منتشر شده است.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۰۹:۲۹

مهدویت در بازار نشر...
نجواهای نوجوانانه با امام زمان (عج) در «هیچکس به من نگفت»
خبرگزاری شبستان: ای کاش در نوجوانی به من گفته بودند که با شناخت تو غیبت حداقل برای خودم تمام شدنی است؛ ای کاش بودنت را هر لحظه با تمام وجود حس می کردم.

۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۰۹:۰۹

مدرس دانشگاه معارف اسلامی در گفت وگو با شبستان:
جای کتب میان رشته ای مهدوی در بازار نشر خالی است/بدون اولویت سنجی به جایی نمی رسیم
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام عرفان تاکید کرد: در زمینه مهندسی فرهنگ مطالعه در عرصه معارف مهدوی، نیازمند کتاب­شناسی هستیم و تا میراث مکتوب ما در این عرصه بازنمایی نشود، نمی­ توان به سیر مطالعاتی دقیقی در حوزه مهدویت دست پیدا کرد.

۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۰۸:۲۳

گفت وگوی محقق و مولف مهدوی با شبستان به مناسبت روز قلم؛
«قلم» های ما هنوز دِین خود را به مهدویت ادا نکرده است
خبرگزاری شبستان: نظریه مستشرقان درباره مهدویت، جایگاه مهر و محبت به امام مهدی(عج) و ... از موضوعاتی است که کتابی پیرامون آنها منتشر نشده است و در زمینه ترجمه نیز شاهد انتشار کتاب های مهدوی مناسبی برای سایر زبان ها نیستیم.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۰۹:۳۰

مدیر فروش انتشارات بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در گفت وگو با شبستان:
عرضه ۱۷۰ عنوان کتاب مهدوی در نمایشگاه قرآن/«سیمای ماه دوازدهم» در صدر پرفروش ترین ها
خبرگزاری شبستان: مدیر انتشارات بنیاد فرهنگی مهدوی موعود(عج) از عرضه ۱۷۰ عنوان کتاب مهدوی در نمایشگاه قرآن خبرداد و گفت: کتاب «سیمای ماه دوازدهم» نوشته محمود اباذری پرفروش ترین کتاب بنیاد در این نمایشگاه بوده است.

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۱:۴۹

مدیر بنیاد پژوهش و نشر مسجد مقدس جمکران به شبستان خبر داد:
تالیفات مهدوی در بوته نقد/پویاسازی تحقیقات با دسترسی به انواع کتب حتی انحرافی!
خبرگزاری شبستان: جلسات نقد کتاب‌های مهدوی در کتابخانه تخصصی و مرکز اسناد صاحب الزمان (عجل الله تعالی فرجه) مسجد مقدس جمکران و با هدف افزایش کیفیت آثار مکتوب در حوزه مهدویت برگزار می شود.

۱۳۹۵/۶/۲۱ - ۱۱:۳۲