خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

الأحد ١٠ ربيع الثاني ١٤٤١

Sunday, December 8, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نکوداشت آیت الله مظاهری
آیت الله العظمی مظاهری مطرح کرد
حساسیت مقام معظم رهبری نسبت به اصفهان؛ به فرمان ایشان به اصفهان آمدم
زعیم حوزه علمیه اصفهان با اشاره به حساسیت مقام معظم رهبری نسبت به اصفهان گفت: بنده به فرمان ایشان قم را رها کردم و به اصفهان آمدم و این را از الطاف الهی می‌دانم و باید سعی کنیم هرچه می‌توانیم رضایت مقام معظم رهبری را به دست بیاوریم.

۱۳۹۸/۵/۱۰ - ۰۹:۴۸

آیت الله مظاهری:
شبکه های اجتماعی و تلویزیون نباید فرصت ها را از انسان بگیرد
رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: شبکه های اجتماعی و برنامه های تلویزیون نباید فرصت های خاص ماه مبارک رمضان را از انسان بگیرد و مانع پیشرفت انسان بشود.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۰۸:۲۹

توصیه اخلاقی آیت الله مظاهری به وزیر بهداشت چه بود؟!
رییس حوزه علمیه اصفهان خطاب به وزیر بهداشت گفت: وقتی امکان رفع همۀ حوائج مردم نیست و مشکلات بزرگ در زمان کوتاه قابل حل نمی‌باشد، مسئولان دست‌کم باید با زبان نرم و رفتار نیکو، رفتاری متواضعانه از خود نشان دهند و دل مردم را به دست بیاورند.

۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۰۹:۰۹

رییس حوزه علمیه اصفهان در پیامی به پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت
نمایشگاه قرآن فرصت مغتنمی برای نهادینه سازی سطوح مختلف قرآن است
خبرگزاری شبستان: آیت الله مظاهری گفت: نمایشگاه قرآن و عترت یکی از فرصت‌های مغتنمی است که اگر به نحو شایسته به ترسیم و نهادینه‌سازی سطوح مختلف ارتباطی قرآن کریم مدد رساند، به هدف متعالی خود دست یافته است.

۱۳۹۷/۳/۶ - ۱۱:۴۷

آیت الله مظاهری؛ پشتوانه سترگ نهادهای حوزوی
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز مطالعات اسلامی اصفهان فعالیتهای این مرکز در خصوص آثار، آراء و سیره حضرت آیت الله العظمی مظاهری را تشریح کرد.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۰:۳۰

رمز بقای جامعه اسلامی و ایرانی وجود شخصیت های دیندار و مورد وثوق مردم است
خبرگزاری شبستان:معاون رئیس جمهور گفت: رمز بقای جامعه اسلامی و ایرانی وجود شخصیت های دیندار و عالمان دردمند، آگاه و مورد وثوق مردم است.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۷:۳۶

آیت الله مظاهری فقیه و مرجعی امید دهنده، معتدل و دور اندیش و هدایت گر هستند
خبرگزاری شبستان:استاندار اصفهان گفت: آیت الله مظاهری فقیه و مرجعی امید دهنده، معتدل و دور اندیش و هدایت گر و مایه وحدت و همدلی بین مردم جامعه هستند.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۶:۰۴

برگزاری کنگره آیت الله مظاهری فرصتی برای معرفی شخصیت ایشان به جهانیان
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: برگزاری کنگره آیت الله مظاهری فرصتی برای معرفی شخصیت ایشان به جهانیان از سوی رسانه ها است.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۵:۵۸

مرجعیت و روحانیت پشتوانه دولت است/جامعه ایرانی نیازمند اسطوره سازی
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری کنگره  نکوداشت آیت الله العظمی حسین مظاهری را اتفاقی مبارک برشمرد و گفت: مرجعیت و روحانیت پشتوانه دولت است و بدون این مهم به مقصد نخواهیم رسید.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۳:۳۰

 آیت الله مظاهری مسئولیت نخست خویش را آموزش عملی «اخلاق محمدی(ص) و عدالت علوی» قرار دادند
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور در پیامی به کنگره نکوداشت آیت الله مظاهری، اظهار داشت: آیت الله العظمی مظاهری از آغاز، مسئولیت نخست خویش را بر آموزش عملی «اخلاق محمدی(ص) و عدالت علوی» قرار دادند.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۱:۵۷

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری در اصفهان آغاز شد
خبرگزاری شبستان:کنگره نکوداشت آیت الله العظمی حسین مظاهری با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی لحظاتی پیش در اصفهان آغاز شد.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۰۹:۴۷

گذری کوتاه بر زندگی استاد اخلاق و مرجع تقلید عالم تشیع
خبرگزاری شبستان:آیت الله حسین مظاهری عالم فرزانه و مرد اخلاق از دیار اخلاق شهر تیران که امروز مایه افتخار عالم تشیع است.

۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۰۹:۲۳

سخنان آیت الله مظاهری تاثیر شگرفی دارد
خبرگزاری شبستان: استاد درس خارج فقه و اصول حوزه علمیه اصفهان گفت: آیت الله مظاهری با استفاده از کلماتی ساده و روان، تاثیر شگرفی بر اجتماع و مردم دارند.

۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۲:۳۰

به منظور حضور در کنگره آیت الله العظمی مظاهری
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصفهان سفر می کند
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهگ و ارشاد اسلامی به منظور حضور و سخنرانی در کنگره نکوداشت آیت الله العظمی حسین مظاهری رئیس حوزه علمیه اصفهان به این شهر سفر می کند.

۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۰۹:۵۶

توسعه خدمات حوزه علمیه اصفهان مدیون تلاش های آیت الله مظاهری است
خبرگزاری شبستان:معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه اصفهان، توسعه خدمات حوزه علمیه اصفهان را مدیون تلاش های آیت الله مظاهری و حضور معظم له در اصفهان دانست.

۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۹:۳۵

آیت الله مظاهری به شخصیت مردم توجه دارد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: آیت الله مظاهری به شخصیت مردم توجه دارد و به شخصیت آن ها احترام می گذارد.

۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۸:۳۸

نشست خبری «کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری» برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نشست رسانه ای کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری، در مرکز همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار می شود.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۶:۲۵

دیدار اعضای ستاد کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری با نماینده ولی فقیه در اصفهان
خبرگزاری شبستان: اعضای ستاد کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان دیدار کردند.

۱۳۹۵/۷/۳ - ۱۸:۰۷

رئیس ستاد کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری:
احیای آثار و ترویج بیانان آیت‌الله مظاهری در دستور کار است
خبرگزاری شبستان:رئیس ستاد کنگره نکوداشت آیت الله العظمی مظاهری گفت: آیت‌الله مظاهری فعالیت‌های مناسب و ارزشمندی برای این اصفهان انجام داده که از همین رو باید در راستای احیای آثار و ترویج بیانات مختلف ایشان فعالیت‌های مناسبی صورت گیرد.

۱۳۹۵/۶/۱۹ - ۱۴:۳۴