خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠

Wednesday, April 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سازمان فائو
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس بیان کرد:
تکنولوژی تسطیح لیرزی از فارس به سایر استان منتقل شده است
قاسمی گفت: استان فارس در ارائه و به کارگیری مکانیزاسیون در کشاورزی پیشرو بوده و از جمله تکنولوژی تسطیح لیرزی از این استان به سایر استان ها انتقال داده شده است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۲۱:۳۵

نماینده سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد در ایران بیان کرد:
پروژه «ایران سیمیت» با عنوان «ایران فائو» ادامه می یابد
بودکر گفت: پروژه «ایراین سیمیت» از این پس با عنوان پروژه «ایران فائو» و به مدت پنج سال با هدف تأمین امنیت غذایی ادامه می یابد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۲۱:۳۵

افزایش همکاری های فائو با ایران/پس از کشاورزی نوبت به شیلات رسید
ایران بر اساس آمار سال ۲۰۱۵ فائو در مجموع تولیدات شیلاتی در رتبه ۲۷ جهان قرار داشت و پس از تاکیدات وزیر کشاورزی برای توسعه این حوزه با استفاده از همکاری های بین المللی قرار است فائو با ایران در زمینه اصلاح نژاد ماهی قزل‌آلا همکاری کند.

۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۰۷:۵۲

امتیاز دیگری از فائو برای ایران/ثبت «نظام زراعت زعفران مبتنی بر قنات»
کشورمان اقدامات فراوانی را برای توسعه کشت زعفران و ارتقای کیفیت آن انجام داده است و حالا پس از این اقدامات شاهد ثبت «نظام زراعت زعفران مبتنی بر قنات» در فائو هستیم.

۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۵:۵۹

امضای تفاهم نامه همکاری ایران و فائو در زمینه آبخیزداری
فائو همکاری های بلند مدتی را با کشورمان در بخش های مختلف کشاورزی و صنایع غذایی داشته و دارد و حالا در ادامه همکاری هایش با ایران قرار است تا پایان سال تفاهمنامه همکاری این سازمان با ایران در زمینه آبخیزداری امضا شود.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۰۸:۳۵

از بین ۴۵ کشور جهان؛
عکس هنرمند کردستانی در جشنواره بین المللی فائو برگزیده شد
سالار ارکان، هنرمند عکاس کردستانی توانست عنوان نخست و برگزیده مسابقات بین المللی عکاسی با عنوان اهمیت کوهستان که توسط سازمان فائو برگزار شد را به خود اختصاص دهد.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۵:۳۹

کارشناس ارشد فنی پروژه های فائو:
اقتصادمقاومتی، دستاورد جدید ایران است
خبرگزاری شبستان: کارشناس ارشد فنی پروژه های فائو با اشاره به نتایج حاصل از اجرای پروژه این سازمان با همکاری نهادهای استانی و ملی در شهرستان ریگان، ابراز امیدواری کرد: این پروژه در راستای اقتصادمقاومتی پیش رفته و به دیگر نقاط کشور تعمیم یابد.

۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۱:۱۹