خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

الأربعاء ٧ شعبان ١٤٤١

Wednesday, April 1, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام احمد مازنی
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
ائمه جماعات در مساجد اهمیت آرای مردم را برایشان تبیین کند
حجت الاسلام مازنی با بیان اینکه ائمه جمعه باید در مساجد شرایط کشور و اهمیت آرای مردم و تاثیر آن در تغییر سرنوشت شان را برایشان تبیین کنند، گفت: مساجد می توانند در بحث مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نقش ویژه و اساسی را بر عهده داشته باشند.

۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۱

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
توجه به بخش فرهنگ باعث می شود جرایم اجتماعی در کشور کاهش یابد
حجت الاسلام مازنی با انتقاد از کمبود اعتبارات و بودجه بخش فرهنگ گفت: ما هر چقدر برای فیلم، کتاب، تئاتر، حوزه های علمیه و مساجد هزینه کنیم از آن طرف هزینه های پرونده های دادگستری و جرایم را کاهش داده ایم.

۱۳۹۸/۱۰/۲ - ۰۹:۴۴

مازنی در تشریح جلسه بررسی حادثه آتش‌سوزی میدان حسن‌آباد تهران:
لایحه مدیریت یکپارچه خدمات ایمنی کشور تدوین شود
رییس کمیته فرهنگ، هنر و رسانه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از وزارت کشور خواست در تدوین لایحه مدیریت یکپارچه خدمات ایمنی کشور به عنوان مصوبه هیئت دولت تسریع کند.

۱۳۹۸/۵/۹ - ۱۱:۵۳

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از مراکز فرهنگی شهرستان ری
حجت‌الاسلام احمد مازنی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های فرهنگی و هنری مجتمع ابوالفتوح رازی قرار گرفت.

۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۱۷:۲۴

رئیس فراکسیون قرآن، عترت و نماز مجلس شورای اسلامی:
فعالیت‌های دینی قرآنی باید در مقابل جنگ اراده‌ها افزایش بیابد
حجت‌الاسلام مازنی در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین‌المللی قرآن، گفت: اگر در جنگ نرم و مقابل شبیخون فرهنگیِ شدید دشمن که جنگ اراده ها است، شکست بخوریم در عرصه های اقتصادی نیز شکست خواهیم خورد.

۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۰:۰۳

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:
اقدامات جریان‌های منحرف نشانه تاثیرگذاری جشنواره جهانی فیلم فجر است
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس، اقدامات جریان‌های منحرف در جهت ممانعت از حضور مهمانان خارجی جشنواره جهانی فیلم فجر در ایران را نشانگر اهمیت و تاثیرگذاری این جشنواره دانست.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۳:۲۶

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس:
دشمنان ملت ایران مطمئن باشند که پاسخ قاطعی از ایران دریافت می کنند
حجت الاسلام مازنی ‌ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان گفت: دشمنان ملت ایران مطمئن باشند که پاسخ قاطعی از ایران دریافت خواهند کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۶ - ۱۴:۰۷

رییس کمیسیون فرهنگی مجلس:
راه حل نهایی رفع مشکلات داخلی گفت‌وگوی ملی است
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس راه حل نهایی رفع مشکلات داخلی کشور را گفت‌وگوی ملی دانست و افزود: گفت‌وگو راهی برای کشف حقیقت است.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۲۰:۳۸

مازنی و طباطبایی نژاد ناظران مجلس در ستاد امر به مروف و نهی از منکر شدند
نمایندگان مجلس شورای اسلامی احمد مازنی و طباطبایی نژاد را به عنوان ناظران خود در ستاد امر به معروف و نهی از منکر انتخاب کردند.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۴:۲۲

نامه رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس به رئیس جمهور
حجت الاسلام مازنی در نامه ای به رییس جمهوری نسبت به تشکیل کمیته حقیقت یاب برای تعیین عوامل موثر و میزان سهم هر عامل در بروز بحران اقتصادی و روانی جاری تأکید کرد.

۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۳:۳۹

مازنی به شبستان خبر داد:
بررسی اختصاص ارز دولتی به حجاج با حضور مسئولان سازمان حج و زیارت در کمیسیون فرهنگی
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: موضوع اختصاص ارز دولتی به حجاج بعد از تعطیلات مجلس با حضور مسئولان حج و زیارت در کمیسیون فرهنگی مورد بررسی قرار می گیرد.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۲:۰۸

مازنی در گفت وگو با شبستان:
صداقت، شجاعت و صراحت امام (ره) مردم را جذب ایشان کرد
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی با اشاره به ابعاد شخصی و دینی امام خمینی (ره) گفت: صداقت، شجاعت، صراحت و ایمان امام خمینی (ره) مردم را جذب ایشان کرد.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۰۹:۰۵

حجت‌الاسلام مازنی در گفت‌وگو با شبستان:
حاکمیت ارتباطش با اهالی فرهنگ و هنر را بیشتر کند
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی با اشاره به مهم‌ترین اولویت‌های فرهنگی سال ۹۷ گفت: حاکمیت باید تعامل و حمایتش را با اهالی فرهنگ و هنر بیشتر کند.

۱۳۹۷/۱/۱۰ - ۰۹:۰۹

حجت‌الاسلام مازنی در گفت‌وگو با شبستان:
پیشنهاد ارائه گزارشی از فعالیت ۲۵ ساله کانون های مساجد به نمایندگان مجلس
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه کمیسیون فرهنگی از اینکه دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری گزارشی از فعالیت ۲۵ ساله این کانون ها به نمایندگان مجلس ارایه کند، استقبال می کند، گفت: به شخصه پیگیر تشکیل این جلسه هستم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۵۱

حجت الاسلام مازنی در گفتگو با شبستان:
گلایه عضو کمیسیون فرهنگی از سهم بودجه بخش فرهنگ در لایحه بودجه ۹۷
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: برخی با رفتارهای پوپولیستی در شبکه های مجازی بودجه یک سازمان فرهنگی و نهاد فرهنگی را با یک بخش معیشتی مقایسه می کنند و از این طریق به کل حوزه فرهنگ حمله می کنند که این کار منصفانه ای نیست.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۰

حجت الاسلام مازنی در غرفه شبستان مطرح کرد:
کمیسیون فرهنگی آماده رفع خلاهای قانونی در حوزه کمک به مساجد است
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه مساجد باید حتی الامکان مردمی باشند، گفت: کمیسیون فرهنگی آماده رفع خلاهای قانونی در حوزه کمک به مساجد است.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۹:۳۷

مازنی با اشاره به جلسه غیرعلنی مجلس:
سیاست جمهوری اسلامی ایران این است که باب حج مفتوح باشد
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام قاضی عسگر در جلسه غیرعلنی مجلس گفت: طبق صحبت آقایان سیاست جمهوری اسلامی ایران است که باب حج مفتوح است.

۱۳۹۶/۱/۳۰ - ۱۳:۳۹

نماینده تهران در مجلس:
ریشه افزایش آسیب های اجتماعی بی توجهی به مبانی علوم انسانی است
خبرگزاری شبستان: نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه بی توجهی به مبانی علوم انسانی ریشه افزایش آسیب های اجتماعی در جامعه است، گفت: اگر روزی که جامعه شناسان هشدار می دادند عمل می کردیم ،امروز آسیب های اجتماعی در کشور به این میزان نمی رسید.

۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۵:۴۶

حجت الاسلام احمد مازنی در مراسم افتتاحیه نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر:
هنرمندان برای عبرت از پلاسکو نمادی از ایثار آتش نشان ها و سوء مدیریت به تصویر بکشند
خبرگزاری شبستان:عضو کمیته فرهنگ و هنر و رسانه مجلس از هنرمندان تجسمی خواست برای عبرت بر جای پلاسکو نمادی از ایثار آتشنشانان و سوء مدیریت را به تصویر بکشند تا برای نسل آینده باقی بماند.

۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۰۹:۵۵

نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی در عبور انقلاب از بحران های مختلف برکسی پوشیده نیست
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت:نقش بی‌بدیل ‌آیت الله هاشمی رفسنجانی در دوران شکل‌گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی و دفاع مقدس و عبور از بحران‌های مختلف برکسی پوشیده نیست.

۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۱