خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٢ رجب ١٤٤٠

Tuesday, March 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه هند
توصیه وزارت خارجه به مسافران هند
خبرگزاری شبستان: وزارت امور خارجه کشورمان در بیانیه‌ای به هم‌وطنان‌مان که قصد عزیمت به هند دارند توصیه کرد از خرید اسکناس‌های قدیمی این کشور خودداری کنند.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۴:۵۲

تصمیم جدی هند برای همکاری مشترک در میدان فرزاد بی
خبرگزاری شبستان:میدان گازی فرزاد یکی از میادین گازی کشورمان است که به همراه چند میدان گازی دیگر در بلوک فارسی در خلیج فارس قرار دارد و هندوستان از ابتدای سال همچنان مصر برای همکاری برای توسعه این میان گازی است.

۱۳۹۵/۸/۲۶ - ۰۷:۱۰

۶ نوامبر،سالروز قتل عام مسلمانان «جامو» در سال ۱۹۴۷
خبرگزاری شبستان: ششم نوامبر سالروز قتل عام مسلمانان «جامو» به دستور حاکمان هندو در سال ۱۹۴۷ میلادی است.

۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۰:۵۱

هندی ها مشتری پرو پا قرص بادام چهارمحال وبختیاری
خبرگزاری شبستان:چهارمحال و بختیاری رتبه نخست تولید بادام کشور را دارد و کیفیت بالای این محصول باعث شده تا هندوستان مشتری ۹۰ درصد از محصول بادام «مامایی» تولید این استان باشند.

۱۳۹۵/۸/۱۲ - ۰۷:۳۷

دومین همایش بین المللی شرق شناسی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: دومین همایش بین المللی شرق شناسی، مطالعات ایرانی و یادمان بیدل دهلوی با محورهای متنوع و به میزبانی دانشگاه علیگر هند برگزار می شود.

۱۳۹۵/۸/۵ - ۱۰:۴۹

اندیشه فرهنگی ایران و هند به روایت اطلاعات حکمت و معرفت
خبرگزاری شبستان: اندیشه فرهنگی و نظری ایران و هند، در قالب مقالات متعدد تحت عنوان کلی پیوندهای فرهنگی ایران و شبهه قاره هند، در شماره جدید نشریه اطلاعات حکمت و معرفت منتشر شد.

۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۳:۱۳

با لغو ممنوعیت؛
درهای بزرگ ترین مسجد بمبئی به روی زنان باز شد
خبرگزاری شبستان: در بزرگ ترین مسجد بمبئی به روی زنان باز شد.

۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۰:۳۳

بعد از افغانستان؛ هند و ژاپن همکار ایران برای توسعه بندرچابهار
خبرگزاری شبستان:بندر چابهار از بنادر مهم در جنوب ایران و در بخش شمالی دریای عمان قرار گرفته است؛ برنامه توسعه این بندر در حال حاضر با افغانستان در حال انجام است و در همین راستا ایران از همکاری هند و ژاپن در طرح توسعه بندر چابهار استقبال می کند.

۱۳۹۵/۸/۱ - ۰۷:۳۷

رقابت ایران و روسیه در بازار انرژی هند
خبرگزاری شبستان:رفع تحریم های بین المللی فرصت های طلایی را در اختیار شرکت های هندی قرار داد تا بتوانند در بازار نفتی ایران فعالیت های خود را گسترش دهند و سرمایه گذاری های مختلفی هم در این صنایع انرژی ایران توسط هندی ها صورت گرفته است.

۱۳۹۵/۷/۲۷ - ۰۷:۰۰

درگیری نیروهای امنیتی هند با مسلمانان در کشمیر+ عکس
خبرگزاری شبستان: نیروهای امنیتی هند با گلوله های ساچمه ای و گاز اشک آور هزاران شرکت کننده معترض در مراسم خاکسپاری نوجوان ۱۲ ساله را هدف قرار دادند.

۱۳۹۵/۷/۱۸ - ۰۸:۱۳

جنگ ایران و عربستان به شرق آسیا رسید
خبرگزاری شبستان:ایران و عربستان تاثیرات بی بدیلی در جوامع اسلامی در پاکستان ، افغانستان و هند دارند به طوری که هر دو کشور با سرمایه گذاری بر این جوامع در تلاشند تا در یارگیری های منطقه ای جایگاه خود را ارتقا دهند.

۱۳۹۵/۷/۱۷ - ۰۷:۲۹

ایران؛ پلی برای ارتباط تجاری هند و افغانستان
خبرگزاری شبستان:موقعیت استراتژیک جغرافیایی ایران باعث شده است تا افغانستان به ایران به عنوان پلی ارتباطی بنگرد و در این حوزه بندر چابهار نقطه کلیدی برای دو کشور به حساب می آیند.

۱۳۹۵/۷/۳ - ۰۷:۲۳

ادامه منع آمد و شد در کشمیر/ افزایش شمار کشته ها به ۸۷ نفر
خبرگزاری شبستان: منع آمد و شد و محدودیت برای ممانعت از برگزاری تظاهرات های ضد هندی برای هفتاد و چهارمین روز متوالی در منطقه کشمیر ادامه دارد.

۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۰۸:۰۹

کشتیرانی بعد از گاز محور تازه مبادلات تجاری ایران و هند
خبرگزاری شبستان:هند و ایران مذاکرات و مبادلات بسیاری در حوزه نفت و گاز داشته و دارد و هند در اقدامی تازه به دنبال سرمایه گذاری در حوزه کشتیرانی با ایران است.

۱۳۹۵/۶/۲۹ - ۰۷:۲۱

۸۲ کشته در درگیری های کشمیر/ برقراری مجدد منع آمد و شد
خبرگزاری شبستان: مقام‌های محلی کشمیر بار دیگر مقررات منع آمد و شد اعلام کردند و فروشگاه‌ ها، بازارها و اماکن تجاری تعطیل شده ‌اند.

۱۳۹۵/۶/۲۴ - ۰۸:۲۵

هند بعد از نفت ایران سراغ سرمایه گذاری های مشترک می رود
خبرگزاری شبستان:بعد از حضور هند به عنوان یکی از مشتری ها بزرگ نفت و گاز ایران در حال حاضر این کشور آمادگی خود را برای حضور در بخش انرژی و سرمایه گذاری مشترک اعلام کرده است.

۱۳۹۵/۶/۲۳ - ۰۷:۰۸

اسپوتنیک گزارش داد:
وخامت اوضاع در کشمیر/ ۱۰۰ زخمی طی ۲۴ ساعت
خبرگزاری شبستان: شمار کشته شدگان مسلمان کشمیری به ۷۳ نفر رسید در حالی که تاکنون ۹ هزار نفر هم در درگیری های با نیروهای امنیتی هند زخمی شده اند.

۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۰۷:۲۱

بیانیه مطبوعاتی دومین نشست مدیران کل وزارت خارجه ایران، هند و افغانستان
خبرگزاری شبستان: مدیران‌کل وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، افغانستان و هند در دومین نشست خود بر همکاری منطقه ای برای مبارزه با تهدید تروریسم و افراط گرایی تاکید کردند.

۱۳۹۵/۶/۱۱ - ۱۷:۰۳

پایان حکومت نظامی ۵۲ روزه در برخی مناطق کشمیر/ افزایش شمار کشته ها به ۷۰ نفر
خبرگزاری شبستان: حکومت نظامی ۵۲ روزه در کشمیر که از زمان کشته شدن «برهان وانی» در هشتم ژوئیه با خشونت مواجه شده است، به جز منطقه پولوانا و برخی مناطق سیناگار در دیگر مناطق پایان خواهد یافت.

۱۳۹۵/۶/۸ - ۰۸:۱۰

اقدامات هندی ها برای توسعه فرزاد بی تا دو ماه دیگر مشخص می شود
خبرگزاری شبستان:میدان گازی فرزاد (بی) را کنسرسیومی به رهبری شرکت «او.ان.جی.سی.ویدش» هند، در سال ٢٠٠٨ میلادی در بلوک فراساحلی فارسی (بینالود) در خلیج فارس کشف کردند و با مذاکراتی که انجام شده قرار است وضعیت این میدان تا دو ماه دیگر مشخص شود.

۱۳۹۵/۶/۸ - ۰۶:۵۶