خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

الأحد ٨ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Sunday, October 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدعیان دروغین
مدیر پژوهشکده موعودگرایی مرکز تخصصی مهدویت//۲
کرونا به عنوان یک رویداد فراگیر به شیوه کنونی، نمی‌تواند مرتبط با ظهور باشد
حجت‌الاسلام یوسفیان گفت: کرونا به خودی خود و به صرف یک رویداد فراگیر و داشتن نتایج متناسب با خود، نمی‌تواند به این صورت فعلی و فضای اجتماعی مرتبط با ظهور باشد، مگر اینکه در تحول‌خواهی بنیادین نقش داشته باشد.

۱۳۹۹/۲/۲ - ۱۴:۰۲

امام جمعه موقت خوسف مطرح کرد:
منجی خواهی اصل مشترک در تمام ادیان الهی و غیر الهی
مقری گفت: منجی خواهی یک اصل مشترک در بین تمام ادیان الهی و غیر الهی است که تشنه شدن جامعه برای پذیرش مهدوی موعود مقدمه ظهور ایشان است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۰۸:۲۲

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
مردم از منابع مطمئن در بحث مهدویت تغذیه شوند
آیت الله عبادی با اشاره به اینکه دشمنان اسلام برای کوبیدن پایگاه‌های اصلی شیعه همواره تلاش می کنند، گفت: باید مردم با بهترین محتوا از منابع مطمئن در بحث مهدویت تغذیه شوند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۲

شبستان بررسی می کند
باز شدن پای سحر و جادو به فضای مجازی/سوءاستفاده ای که از باور مردم می شود
علی رغم تصریح آموزه های دینی، باز هم شاهدیم که دکّان ادعاهای واهی به اسم دعانویسی و رمالی به ویژه در فضای مجازی متاسفانه داغ است و برای مثال در این فضا انگشترها و دیگر زیورآلات با برچسب «معجزه الهی» و «موکل دار» تبلیغ و خرید و فروش می شود!

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۴

در نشست ماهانه فرهنگ مهدوی مطرح شد
پشت پرده سرازیر شدن معنویت‌های بی‌خدا به کشورهای مسلمان نشین
همایون همتی با بیان اینکه معنویت‌های بی‌خدا به دلایل سیاسی و ارتباطاتی و جهانی سازی و دیگر عوامل به کشورهای مسلمان نشین علی الخصوص ایران سرازیر شدند؛ ازجمله این دلایل، فلج ساختن ذهن‌ها و اندیشه‌ها و مقابله با مذهب بی نقص شیعه بود.

۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۴:۲۶

مدیر بنیاد مهدی موعود(عج) خراسان رضوی در گفت وگو با شبستان تاکیدکرد:
انزوای مدعیان دروغین با فعال سازی«مهدیه» های رسانه ای و مجازی
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به سوءاستفاده مدعیان دروغین مهدویت از فضای مجازی و رسانه ها، گفت: در مقابل، استفاده از فضاهای موجود برای تقویه بنیه اعتقادی مردم، امری است واجب که همه باید به این مسئولیت شرعی عمل کنند.

۱۳۹۶/۴/۱۸ - ۱۲:۱۶

منتظر باید مانع از افتادن خود و جامعه به وادی «وهم» و«خرافه» شود
خبرگزاری شبستان: هر منتظری باید با شناخت راه های اصیل ارتباط با ولی عصرعلیه السلام و معرفت مدعیان ارتباط، خویش و جامعه را از درافتادن به وادی «وهم» و«خرافه» رهایی بخشد.

۱۳۹۶/۲/۲۲ - ۱۰:۵۰

خوش خدمتی مدعیان یمانی به استکبار!
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه گفت: مدعیان یمانی بسیار شباهت به فرقه ضاله بهائیت داشته و خدمت به استکبار را سرلوحه اهداف شوم خود قرار داده اند.

۱۳۹۵/۷/۱۲ - ۱۰:۵۱

بررسی انحرافات فرقه احمدالحسن در ره افسانه
خبرگزاری شبستان: مجموعه کلیپ های ره افسانه با بررسی فرقه انحرافی احمدالحسن و به همت بنیاد مهدی موعود(عج) استان قم تدوین شد.

۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۵:۲۰