خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه توسعه روستاها
معاون عمران و توسعه شهری وزارت کشورمطرح کرد:
روستاییان از خدمات بیمه سلامت رضایت دارند
معاون عمران و توسعه شهری وزارت کشور گفت: روستاییان از خدمات بهداشتی و درمانی بیمه سلامت رضایتمندی دارند.

۱۳۹۸/۷/۲۴ - ۱۱:۳۷

شبکه ملی استارت آپ ها در حوزه روستا ایجاد می شود
کلانی گفت: سه برنامه محوری در حوزه استارت آپ های روستایی داریم، که ایجاد شبکه ملی استارت آپ ها در حوزه روستا یکی از برنامه های محوری است.

۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۱۱:۰۲

برگزاری مراسم اختتامیه نخستین جشنواره آواها و نواهای روستایی و عشایری کشور
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره آواها و نواهای روستایی و عشایری کشور همزمان با آخرین روز از چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر برگزار شد.

۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۱۰:۲۰

استاندار خراسان رضوی:
هدف الگوی مثلث اقتصادی توسعه کسب و کارهای روستایی است
رزم حسینی با اشاره به اینکه باید توانمندسازی مردم به ویژه در مناطق روستایی باید مورد توجه قرار گیرد، گفت: هدف الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی توسعه کسب و کارهای روستایی است.

۱۳۹۸/۵/۹ - ۱۶:۴۸

بسته خبری یکم خردادماه؛
از حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد در امور ایثارگران تا جوشش ۹ چشمه بش قارداش
متعلق دانستن فرهنگ ایثار به جناح خاص، ظلم بزرگی است، روند توسعه روستا در خراسان شمالی مثبت است، جوشش ۹ چشمه پارک بش قارداش بجنورد پس از ۲۰ سال و محفل انس با قرآن کریم در تیپ مردم پایه سپاه جوادالائمه(ع)از جمله تیترهای روز چهارشنبه یکم خردادماه است.

۱۳۹۸/۳/۲ - ۰۷:۲۰

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری:
تشکیل سازمانی مردم نهاد از ایده پردازان روند توسعه در حوزه روستایی را تسریع می کند
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری گفت: تشکیل سازمانی مردم نهاد از ایده پردازان روند توسعه در حوزه روستایی را تسریع می کند و افراد می توانند با شناخت استعداد ها و توان یکدیگر موجب رشد و پیشرفت شغلی را فراهم آورند.

۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۰۸:۳۳

توسعه حفظ و افزایش تولید در روستاها است
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با بیان اینکه تا روستاها احیا نشوند شاهد توسعه نخواهیم بود گفت: توسعه به معنای بازگشت مجدد جمعیت مهاجر شهری به روستا نیست بلکه به معنای حفظ و افزایش تولید در روستاهاست.

۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۹:۰۹

لزوم بهره گیری از روستاها جهت پیشرفت بوم گردی مازندران
خبرگزاری شبستان: بازدید از روستاها گامی مهم در جهت پیشرفت و رونق بوم گردی مازندران محسوب می شود که در تعطیلات نوروز ۹۷ با استقبال خوبی روبرو شد و استفاده مطلوب از آن ضرورت دارد.

۱۳۹۷/۱/۱۲ - ۱۳:۴۵

ظرفیت های روستایی در تحقق اهداف اقتصادی مقاومتی تعیین کننده است
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام، گفت: ظرفیت و استعدادهای تولیدات شکل گرفته در مناطق روستایی برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی باید به کارگیری شود.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۴:۲۷

تحریم ها و تهدیدهای اخیر آمریکا در هیأت نظارت بر برجام بررسی می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس قوه مقننه گفت: بر اساس توجه به توسعه استان ها در برنامه ششم توسعه،  ۳۰ درصد بودجه عمرانی کشور به استانداران تفویض شده است.

۱۳۹۶/۴/۱۵ - ۱۱:۳۶

افزایش ۷۲درصدی اعتبارات روستاها در دولت تدبیر و امید
خبرگزاری شبستان: معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از افزایش ۷۲درصدی اعتبارات روستاها در دولت تدبیر و امید خبر داد و گفت: تاکنون در دولت تدبیر و امید، ۸ هزار و ۲۰۰میلیارد تومان به بخش روستا و دهیاری اختصاص یافته است.

۱۳۹۶/۴/۱۴ - ۱۲:۴۲

۱۳۰ دهیار زن در گیلان فعالیت می کنند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گیلان با بیان اینکه ۱۳۰ دهیار زن در گیلان فعالیت می کنند گفت: با مدیریت این دهیاران می توان شاهد پویایی در مردان و زنان روستایی، اشتغال پایدار و حفظ محیط زیست شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۴

دولت با نگاهی ویژه توسعه روستاها را دنبال می کند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر روستایی و شوراهای استانداری کرمانشاه،گفت: دولت تدبیر و امید از همان روزهای آغاز به کار خویش با نگاهی ویژه توسعه روستاها در حوزه های مختلف را دنبال کرده است.

۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۴:۵۲

پتانسیل روستا در حال تزلزل است
خبرگزاری شبستان: پایین بودن بعد خانوار در مناطق روستایی به زیر ۴ نفر بسیار خطرناک است و این بیانگر آن است که توان و پتانسیل روستا در حال تزلزل است.

۱۳۹۵/۸/۱ - ۱۲:۴۵

معاون عمرانی استانداری اردبیل:
روستاها پایگاه اصلی تحولات فرهنگی و اجتماعی است
خبرگزاری شبستان: معاون عمرانی استانداری اردبیل با اشاره به اینکه روستاها پایگاه اصلی تحولات فرهنگی و اجتماعی است گفت: همایش منطقه ای پنجمین کنگره ملی فرهنگ و هنر روستا و عشایر فرصت مناسبی برای نشان دادن توانمندی های روستایی استان است.

۱۳۹۵/۶/۲۷ - ۱۴:۳۴

روستا محل تولید است/ برنامه دولت برای گسترش زیرساخت های روستایی
خبرگزاری شبستان: اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در مراسم افتتاح کارخانه روغن نباتی کیمیای شهرستان فارس بر توسعه زیرساختهای موجود در روستاهای کشور تاکید کرد و گفت: روستا کانون تولید است.

۱۳۹۵/۴/۲۹ - ۱۳:۱۸

برگزاری اولین همایش سیاست گذاری توسعه پایدار روستایی کشور
خبرگزاری شبستان:به مناسبت آغاز هفته وحدت اولین همایش سیاست گذاری توسعه پایدار روستایی کشور در مشهد برگزار شد.

۱۳۹۴/۱۰/۵ - ۱۴:۰۸

حرف اول شوراها، اقتصاد روستایی است
خبرگزاری شبستان:رئیس شورای عالی استانهاد گفت:حرف اول شوراها اقتصاد روستایی است

۱۳۹۴/۱۰/۵ - ۱۳:۳۰

مردم مطالبه گر مردم توسعه طلب هستند
خبرگزاری شبستان:معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رئیس جمهور گفت:مردم مطالبه گر مردم توسعه طلب هستند.

۱۳۹۴/۱۰/۵ - ۱۲:۳۹

ضرورت توجه به خرده‌فرهنگ‌های روستایی در نظام جامع برنامه‌ریزی
خبرگزاری شبستان:مدیر کل برنامه‌ریزی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور جزییات اولین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان را تشریح کرد و گفت: روستاییان خرده‌فرهنگ‌های متفاوتی دارند که در نظام جامع برنامه‌ریزی باید مورد توجه قرار گیرد.

۱۳۹۴/۷/۱۴ - ۱۰:۲۳