خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

الأحد ١٧ رجب ١٤٤٠

Sunday, March 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کوهکن
کوهکن در دیدار با مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد اصفهان تاکید کرد؛
ضرورت تعیین ردیف بودجه مجزا برای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ با تاکید بر ضرورت تعیین ردیف بودجه مجزا برای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گفت: با توجه به تصویب اساسنامه ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور باید در بودجه، ردیف مشخص و مجزایی برای کانون ها در نظر گرفته شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۳

نماینده لنجان در خانه ملت:
نمایندگان مردم باید ملی فکرکنند/استانی شدن انتخابات مجلس به نفع مردم است
کوهکن با بیان اینکه نمایندگان مردم در مجلس باید ملی فکر کنند و شهرستانی عمل کنند، گفت: طرح استانی برگزار شدن انتخابات مجلس به نفع مردم و کشور است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۴

کوهکن:
کاش وزیر بعد از قبول مسئولیت با هم حزبی های خود شرکت نمی زد
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد حجتی در وزارت جهاد کشاورزی گفت:ای کاش آقای حجتی بعد از قبول مسئولیت در وزارت جهاد کشاورزی با هم حزبی هایش شرکت نمی زد.

۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۴

۵۹ رزمنده از سیستان و بلوچستان در عملیات بیت المقدس به شهادت رسیده اند
خبرگزاری شبستان: مدیر بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان گفت: ۵۹ رزمنده از سیستان و بلوچستان در عملیات بیت المقدس به درجه جانبازی و شهادت رسیده اند.

۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۱:۰۳

کوهکن در مخالفت با کلیات لایحه بودجه ۹۶:
این نوع بودجه نویسی پمپاژ مشکلات برای دولت های آینده است
خبرگزاری شبستان:نماینده لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: این نوع بودجه نویسی پمپاژ مشکلات برای دولت های آینده است.

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۰:۱۱

اعتراض کوهکن نسبت به عملکرد هیئت رییسه برای خروج از صحن مجلس
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم لنجان در اعتراض به عملکرد هیئت رییسه مجلس وسایل خود را جمع کرد که از صحن مجلس خارج شود اما با ممانعت تعدادی از نمایندگان مجددا به جلسه برگشت.

۱۳۹۵/۸/۱۲ - ۱۱:۴۹

کوهکن در گفتگو با شبستان:
امر به معروف و نهی از منکر در جامعه فراموش شده است
خبرگزاری شبستان:نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه گفت: متاسفانه این فریضه امروز در جامعه فراموش شده است.

۱۳۹۵/۷/۱۷ - ۱۳:۴۹

مطهری در پاسخ به کوهکن
مساله نایب رییسی ربطی به این ندارد که حرف حق را نگوییم
خبرگزاری شبستان:نایب رییس دوم مجلس در واکنش به سخنان کوهکن در رابطه با اینکه وی نباید نامه ای به وزیر دادگستری در رابطه با روشنگری در مورد فایل منتسب به آیت الله منتظری می نوشت گفت: مساله نایب رییسی به این ربطی ندارد که ما حرف حق را نگوییم.

۱۳۹۵/۶/۷ - ۱۱:۱۰