خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸

الخميس ١٩ المحرّم ١٤٤١

Thursday, September 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پور ابراهیمی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تشریح کرد:
جزئیات طرح بخشودگی سود مرکب و جرایم تسهیلات بانکی
پور ابراهیمی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما جزئیات طرح بخشودگی سود مرکب و جرایم تسهیلات بانکی که از سوی نمایندگان به تصویب رسید را تشریح و بررسی کرد.

۱۳۹۸/۵/۲ - ۰۷:۳۳

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خبر داد:
نهایی شدن مصوبه کاهش و اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده تا ۲ هفته آینده
پورابراهیمی از نهایی شدن مصوبه کاهش و اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده تا ۲ هفته آینده خبر داد و گفت: با این اتفاق ۸۰ درصد از مشکلات طرح قبلی اصلاح شده و از دغدغه تولیدکنندگان کاهش می یابد.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۱:۵۷

پورابراهیمی:
استیضاح وزیر اقتصاد طبق آیین نامه باید اعلام وصول شود
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی استیضاح وزیر اقتصاد دو هفته قبل به هیئت رییسه ارایه شد، گفت: هیئت رییسه باید طبق آیین نامه این گزارش را اعلام وصول کند.

۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۰:۵۶

پور ابراهیمی در مخالفت با وزیر پیشنهادی امور خارجه:
ضعف دیپلماسی اقتصادی در وزارت امور خارجه
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کرمان گفت: دیپلماسی اقتصادی در وزارت امور خارجه ضعیف است و سفرا مبانی اقتصادی را نمی دانند بیشتر امنیتی و سیاسی هستند.

۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۱:۴۳

انتقاد پورابراهیمی از نحوه صحبت نمایندگان دولت در حین بررسی برنامه ششم توسعه
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نسبت به سخنان نمایندگان دولت در حین بررسی لایحه برنامه ششم توسعه انتقاد کرد و از علی مطهری خواست به نمایندگان دولت در این زمینه اخطار دهد.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۲:۳۸

انتقاد پورابرهیمی از سخنان ترکان
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به سخنان ترکان در تلویزیون گفت: آقای ترکان اطلاعات غلطی دارد که نیازمند ورود مجلس به این موضوع است.

۱۳۹۵/۶/۲ - ۰۹:۱۱