خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

السبت ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١

Saturday, December 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی
امام جمعه زیرکوه:
مردم زیرکوه پای انقلاب و ولایت فقیه ایستاده اند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زیرکوه با بیان اینکه مردم زیرکوه پای انقلاب اسلامی و ولایت فقیه ایستاده اند، گفت:این شهرستان در همه شاخص‌ها رتبه پایین را دارد و انتظار می رود که مسئولین نگاه عمیقی به زیرکوه داشته باشند.

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۸:۴۹

امام جمعه زهان از سخت گيري هاي منابع طبيعي انتقاد کرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه زهان موضوع منابع طبیعی یکی از مهم ترین مشکلات مردم زیرکوه است، گفت: مردم این منطقه از مسئولین تقاضا دارند که به منابع طبیعی بگویند این قدر به مردم زیرکوه سخت نگیرند.

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۸:۳۶

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی:
۵۳ هزار نفر از کارکنان نیروی انتظامی حافظ قرآن هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه تا اواخر سال گذشته حدود ۵۳ هزار حافظ قرآن در نیروی انتظامی تربیت شده اند، گفت: این نیرو در ترویج قرآن به عنوان سازمان برتر معرفی شده است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۴

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نتیجه گزینش افراد ناکارآمد بعد از چند سال ظاهر می شود/ گزینش ها همسو با آرمان های انقلاب باشد
خبرگزاری شبستان: آیت الله عبادی با بیان اینکه هسته های گزینش نباید با احساسات افراد نامناسب و ناکارآمد را انتخاب کنند، گفت: نتیجه گزینش افراد ناکارآمد بعد از چند سال ظاهر می شود که اداره جمهوری اسلامی شباهتی به اداره جمهوری اسلامی نداشته باشد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۳۳

وزیر سابق اطلاعات در دیدار با ‌آیت الله عبادی مطرح کرد:
سرمایه‌گذاری دشمن بر روی جریان نفوذ/ تلاش استکبار برای منحرف کردن ذهن مردم از مسائل اصلی انقلاب
خبرگزاری شبستان: وزیر سابق اطلاعات با تاکید بر اینکه دشمن تلاش می کند تا ذهن مردم را از مسائل اصلی منحرف کند، گفت: نیروهای ارزشی باید در مسائل اصلی انقلاب قرار گیرند و از این مسائل منحرف نشوند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۰

مدیر موسسه ترویج فرهنگ قرآنی:
شرکت ۳ میلیون دانش آموزان در مسابقه درس‌هایی از قرآن
خبرگزاری شبستان: مدیر موسسه ترویج فرهنگ قرآنی با بیان اینکه ۳ میلیون نفر از دانش آموزان سراسر کشور در مسابقه درس‌هایی از قرآن شرکت کرده اند، گفت: خراسان جنوبی یکی از استان‌های موفق در برگزاری این مسابقات است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۰:۳۲

اسکان ۸۵ هزار نفر در موکب های خراسان جنوبی همزمان با ایام اربعین حسینی
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خراسان جنوبی با بیان اینکه در اربعین حسینی مردم خراسان جنوبی تمام قد وارد شدند، گفت: امسال در اربعین حسینی موکب‌های استان ۸۵ هزار نفر از زائرین را اسکان دادند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۷:۵۵

رئیس جمعیت هلال‌احمر:
یک میلیون جوان در جمعیت هلال احمر عضو هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس جمعیت هلال‌احمر از عضویت یک میلیون جوان داوطلب دراین نهاد خبر داد و گفت: بیشترین تعداد داوطلبان در پنج کشور قرار دارند که یکی از این کشورها، جمهوری اسلامی ایران است.

۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۱:۴۱

مدیرکل راهداری و حمل و نقل خراسان جنوبی اعلام کرد:
سرمایه‌گذاری ۲۲ میلیارد تومانی در پایانه مرزی ماهیرود/ رشد ۶۵ درصد ترانزیت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل راهداری و حمل و نقل خراسان جنوبی با بیان اینکه تاکنون ۲۲ میلیارد تومان در پایانه مرزی ماهیرود سرمایه‌گذاری شده، گفت: در ۹ ماهه امسال صادرات ۱۰ درصد و ترانزیت ۶۵ درصد رشد داشته است.

۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۲:۱۵

توصیه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به رانندگان:
حق مسافران و سرنشینان ضایع نشود/ تخلف از قوانین حرام است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با توصیه به رانندگان و راهداران که مراقب باشند سبب حادثه نشوند، گفت: رانندگان در چارجوب قانون باید مراقب باشند حق مسافران و سرنشینان ضایع نشود.

۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۱:۲۶

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
کانون پرورش فکری نجات غریق کودکان در تهاجم فساد باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه کانون پرورش فکری افتخار مسئولیت پرورش کودکان و نوجوانان را پیدا کرده، گفت: باید در تهاجم فساد تا جایی که امکان دارد به صورت فنی، تجربی و حرفه ای برای حفظ و پرورش کودکان کوشید.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۴:۲۹

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی:
مساکن استیجاری برای حمایت از اقشار کم درآمد پیش‌بینی شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه مسئله مسکن بسیار مهم و با اهمیت است، گفت: باید این مسئله روز حل شود و برای حمایت از اقشار کم درآمد و نیازمند که توانایی خرید مسکن ندارند مساکن استیجاری پیش بینی شود.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۳:۳۲

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
مشکلات کشور از اجرای سلیقه ای قانون است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه مشکلات کنونی مربوط به قضا و قدر الهی نیست، بلکه از خودمان است، گفت: متأسفانه با توجه به اینکه قانون اساسی پیشرفته‌ای داریم، برخی به قانون سلیقه ای عمل می کنند.

۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۲:۴۰

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
عدم تضمین اجرای قانون در کشور/ به دنبال چیزی که در دنیای کفر رایج است؛ نروید
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه اجرای قانون در کشور هیچ تضمینی ندارد، گفت: باید یک مکملی در کنار قانون اساسی باشد تا اجرای قانون تضمین پیدا کند.

۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۰:۱۵

مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان:
هیئت مرکزی شورای نگهبان به زودی در استان ها تشکیل می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان از تشکیل هیئت مرکزی شورای نگهبان در استان ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت: باید مردم در انتخابات با راهنمایی علما دست به روی انتخابی بگذارند که موثر باشد.

۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۰۹:۵۸

مدیر کل بهزیستی خراسان جنوبی:
شناسایی ۱۸ هزار معلول در خراسان جنوبی/ مناسب سازی ادارات و معابر شهری در حد انتظار نیست
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه میانگین معلولیت در استان از میانگین کشوری ۲ درصد بالاتر است، گفت: در حال حاضر در خراسان جنوبی بیش از ۱۸ هزار معلول شناسایی شده است.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۱:۲۰

امام جمعه اهل سنت درمیان:
علمای مسلمان وحدت و انسجام اسلامی را حفظ کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اهل سنت شهرستان درمیان با بیان اینکه باید علمای مسلمان وحدت و انسجام اسلامی را حفظ کنند، گفت: حرکات افراطی از نظر اهل سنت محکوم است و در اسلام هیچ گونه خشونتی نیامده است.

۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۶:۱۴

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
لزوم پرهیز از کارهای جاهلانه/اقتصاد مقاومتی با پوستر و گزارش عملی نمی شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه قوام دنیا و دین و آخرت به عمل کردن است، گفت: امسال را مقام معظم رهبری سال«اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامگذاری کردند اما عملی در کار نیست و با پوستر و گزارش دردی دوا نمی شود.

۱۳۹۵/۹/۲ - ۱۰:۳۹

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
حفظ فرهنگ اسلامی وظیفه همگانی/ زنان با بصیرت تفکر بسیجی را گسترش دهند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه امروز دفاع فرهنگی و اجتماعی نیازمند تفکر بسیجی است، گفت: باید زنان در هر جایی موثر هستند از فرهنگ اسلامی دفاع کنند و با بصیرت و هوشیاری تفکر بسیجی را گسترش دهند.

۱۳۹۵/۹/۱ - ۱۱:۴۰

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بصیرت و هوشیاری لازمه جامعه اسلامی/ تفکر بسیجی در جامعه گسترش یابد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه بصیرت و هوشیاری لازمه جامعه اسلامی است، گفت: باید تفکر بسیجی در جامعه گسترش و توسعه یابد و بسیجیان بر تلاش خود بیافزایند تا در مقاطع سرنوشت ساز این تفکر شکست نخورد.

۱۳۹۵/۸/۲۹ - ۱۰:۵۹