خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه روز جهانی عکاسی
روز جهانی عکاسی
روز جهانی عکاسی
۱۹ آگوست (۲۸ مرداد) روز جهانی عکاسی بهانه ای شد که دوستان همیشه در صحنه را در پشت صحنه به تصویر بکشم. همکارانی که همیشه در شادی و غم و ثبت وقایع نقش بسزایی داشته اند. روزجهانی عکاسی مبارک

۱۳۹۸/۵/۲۸ - ۰۶:۵۳

سومین آیین پاسداشت روزجهانی عکاسی در زنجان برگزار می شود
دبیرعلمی سومین آیین پاسداشت روز جهانی عکاسی در زنجان از برگزاری سومین آیین پاسداشت روز جهانی عکاسی عصر امروز ۲۹ مرداد در کارخانه کبریت زنجان خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۱۱:۵۹

روزی که رسانه ای نشد/ پای درددل عکاسان خبری
۲۸ مرداد، روز جهانی عکاسی است، در این رابطه نظر عکاسان خبری را جویا شدیم، یکی از آنان می گوید: عکس خبری فقط برای زینت بخشیدن به یک خبر یا تیتر یک رسانه نیست.

۱۳۹۷/۵/۲۹ - ۰۰:۱۸

تفاوت بین عکاسی خبری و هنری، از زمین تا آسمان است
خبرگزاری شبستان: باید بدانیم که تفاوت بین عکاسی خبری و هنری، از زمین تا آسمان است و هر کسی که دوربین به دست گرفته عکاس نیست چرا که یک عکاس باید چارچوب عکاسی را بشناسند.

۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۱:۰۳

پنجمین دوره پاسداشت روز جهانی عکاسی برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان:طراح و ایده پرداز برپایی آیین پاسداشت روز جهانی عکاسی گفت: امسال نیز همچون سال های پیشین هم زمان با ۱۹ آگوست آیین پاسداشت روز جهانی عکاسی برگزار می‌شود.

۱۳۹۵/۵/۲۹ - ۰۹:۲۰

همایش بزرگداشت روز جهانی عکاسی با همت انجمن شیدنگاران استان البرز برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: نائب رئیس انجمن شیدنگاران استان البرز از برگزاری همایش بزرگداشت روز جهانی عکاسی و رونمایی از آغاز به کار این انجمن در تالار شهیدان نژآد فلاح خبر داد.

۱۳۹۵/۵/۲۵ - ۱۴:۳۶