خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷

الاثنين ٣ ذو القعدة ١٤٣٩

Monday, July 16, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دکتر علیرضا درویش نژاد
دکتر درویش نژاد؛
فعالان کانون ها در جذب و نگهداشت افراد در مساجد هنرمندانه عمل کنند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، از مسجد به عنوان علت ماندگاری انقلاب اسلامی در طوفان ها و حوادث مختلف نام بردو با تاکید بر توسعه تقویت و ماندگاری کانون ها، گفت: فعالان کانون ها در جذب و نگهداشت افراد در مساجد هنرمندانه عمل کنند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۹:۲۱

امام رضا(ع) ضامن اندیشه اسلامی و شیعه است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: امام رضا(ع) ضامن اندیشه اسلامی و شیعه است.

۱۳۹۶/۵/۲۲ - ۱۳:۳۲

قرآن و عترت مبنای محتوایی برنامه های فرهنگی و هنری هرمزگان است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: قرآن و عترت مبنای محتوایی برنامه های فرهنگی و هنری هرمزگان است.

۱۳۹۶/۳/۲۱ - ۱۵:۵۴

تکریم اهالی فرهنگ و هنر وظیفه ذاتی فرهنگ و ارشاد است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، تکریم اهالی فرهنگ و هنر را وظیفه ذاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی دانست و گفت: پس از تشکیل صندوق حمایت از هنرمندان و روزنامه نگاران مسئله بیمه این قشر تا حد زیادی مرتفع شده است.

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۴:۴۱

اجرای عموم نمایش های عروسکی در بندرعباس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: سه نمایش عروسکی به مدت ۱۵ روز در بندرعباس به روی صحنه می رود.

۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۵:۱۳

دکتر درویش نژاد؛
فضای آرام و بدون تنش در حوزه فرهنگی هرمزگان محصول تعامل دستگاه هاست
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، ایجاد فضای آرام، متعادل و بدون تنش در حوزه فرهنگ و هنر استان را نتیجه همراهی و تعامل همه دستگاه ها برشمرد.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۷:۱۳

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛
جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس در شهر تاریخی لافت برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: مراسم اختتامیه جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس ۹ اردیبهشت با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهر تاریخی بندر لافت برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۳:۵۷

جشنواره بین المللی خلیج فارس ظرفیت عظیمی برای معرفی هنرمندان است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس به عنوان ظرفیت عظیمی برای معرفی هنرمندان نام برد و گفت: این جشنواره نقش مهمی در ایجاد وحدت بین اقوام و مذاهب مختلف در منطقه دارد.

۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۵:۳۲

روح اسلامی قرآنی در همه فعالیت های فرهنگی موج بزند
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: روح اسلامی و قرآنی باید در همه فعالیت های قرآنی موج بزند.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۴:۴۴

هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از برگزاری هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری خلیج فارس دهم اردیبهشت ماه سال جاری در بندرعباس خبر داد و گفت: فعالیت دبیرخانه جشنواره در طول سال ادامه دارد.

۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۴:۰۲

در صورت رفع مشکل؛
پروژه تالار مرکزی بندرعباس سال ۹۷ به بهره برداری می رسد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از تالار مرکزی بندرعباس به عنوان یکی از پروژه های بزرگ و افتخاری برای استان یاد کرد و گفت: در صورت رفع مشکل، این پروژه ابتدای سال ۹۷ به بهره برداری می رسد.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۳:۳۲

دکتر درویش نژاد؛
کانون های مساجد عامل خلاقیت هنری در حوزه اندیشه هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان از کانون های مساجد به عنوان عامل خلاقیت فکری، علمی وهنری در حوزه اندیشه نام برد و بیان کرد: کانون های فرهنگی هنری به لحاظ اندیشه، سیاست و ابعاد مختلف اجتماعی می توانند درحد وسیعی نظام را بیمه کنند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۹

دکتر درویش نژاد؛
مدهامّتان روستایی بیانگر توجه نظام به حوزه قرآنی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با بیان اینکه شکل گیری نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه مفاهیم بلند قرآنی بوده است، تصریح کرد: جشنواره قرآنی مدهامّتان کانون های فرهنگی هنری مساجد روستایی بیانگر این نوع نگاه عالمانه است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۳:۴۶

تربیت اندیشمندانه فاطمی به روش زینبی از نیازهای امروز است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، نقش زن در تداوم انقلاب اسلامی را امتداد نقش حضرت زینب(س) در تبیین فرهنگ عاشورا دانست و گفت: تربیت اندیشمندانه فاطمی به روش زینبی برای بقای انقلاب ضروری است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۲

تنها راه کاهش آسیب های اجتماعی تقویت کانون های مساجد است
خبرگزاری شبستان: معاون اداری مالی ستادعالی با اشاره به هجمه گسترده آسیب های اجتماعی، تنها راه کاهش مشکلات کنونی را جذب نسل جوان به مساجد با احیای کارکردهای متنوع این مکان مقدس که از طریق تقویت و فعال کردن کانون های فرهنگی هنری محقق می شود، دانست.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۷

دکتر درویش نژاد؛
کانون های مساجد مهمترین مرکز تربیت نیرو برای آینده نظام/برای تداوم انقلاب راهی جز کادرسازی وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با بیان اینکه برای تداوم انقلاب اسلامی راهی جز کادرسازی وجود ندارد، تصریح کرد: کانون های مساجد یکی از مهمترین مراکز تربیت نیرو برای آینده نظام مقدس جمهوری اسلامی محسوب می شوند.

۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۲

با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان؛
محفل انس با قرآن ویژه حافظین نور طرح جامع قرآنی ولایت در مشهد برگزار شد
خبرگزاری شبستان: محفل انس با قرآن ویژه حافظین نور طرح جامع قرآنی ولایت کانون های مساجد روستایی شهرستان سیریک با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان و قاری و حافظ بین المللی در شهر مشهد مقدس برگزار شد.

۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۲۳:۱۴