خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیرکل اوقاف قزوین
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین خبر داد:
اختصاص بیش از ۲ میلیارد تومان به فعالیت های عمرانی مساجد و بقاع متبرکه
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: در سال گذشته ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان اعتبار بین مساجد و بقاع متبرکه در حوزه عمرانی توزیع شد و پیش بینی می کنیم در سال جاری ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برای بقاع متبرکه و مساجد جذب کنیم.

۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۳:۱۵

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
برگزاری همایش بزرگداشت امامزادگان قزوین در دهه کرامت
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: همایش تکریم و بزرگداشت امامزادگان استان در دهه کرامت برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۰۸:۵۱

نماز عید فطر نباید به صورت جزیره‌ ای برگزار شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: نماز عید فطر نباید به صورت جزیره ‌ای برگزار شده و باید متمرکز برگزار شود.

۱۳۹۷/۳/۲۴ - ۰۸:۳۳

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
رشد ۶ درصدی حضور زائران و گردشگران نوروزی در قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با بیان اینکه بیش از ۲۶۴ امامزاده، ابنیه موقوفی و میراثی در این استان وجود دارد، گفت: در سال جاری شاهد رشد شش درصدی زائران و گردشگران نوروزی نسبت به سال گذشته در این مکان‌ ها بوده ‌ایم.

۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۰۸:۲۴

بقاع متبرکه قزوین پذیرای گردشگران در روز طبیعت
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: بقاع متبرکه و امامزادگان استان در روز ۱۳ فروردین میزبان گردشگران و زائران هستند.

۱۳۹۷/۱/۱۱ - ۰۹:۲۷

مدیرکل اوقاف و امور خيريه استان قزوین:
۱۰۴ بقعه متبرکه در قزوین آماده پذیرایی از مسافران نوروزی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: ۱۰۴ بقعه متبرکه استان از ۲۸ اسفند ۹۶ تا ۱۳ فروردین سال ۹۷ در خدمت زائران خواهند بود و در این بقاع بر اساس برنامه ریزی انجام شده، برنامه های خاصی اجرا می شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۹

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین
اجرای برنامه های نوروزی در ۹۰ امامزاده قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری طی سال جاری در استان خبر داد و گفت: این طرح در ۹۰ امامزاده استان و در ۶۴ امامزاده شهر قزوین برگزار می‌ شود.

۱۳۹۶/۱۲/۹ - ۰۸:۵۶

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
اجرای برنامه های ویژه برای ترویج عفاف و حجاب در بقاع متبرکه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از اجرای برنامه های ویژه برای تبیین ضرورت حفظ عفاف و حجاب در بقاع متبرکه استان خبر داد.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۰۸:۴۵

برگزاری مراسم ضیافت الهی در ۶۱ بقعه متبرکه قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از اجرای طرح ضیافت الهی به مناسبت ماه مبارک رمضان در ۶۱ بقعه متبرکه استان خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۲۶ - ۰۷:۵۹

برگزاری مراسم تجلیل از نخبگان علمی قزوین در هفته معلم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از برگزاری همایش تجلیل از نخبگان علمی استان در هفته معلم خبر داد.

۱۳۹۶/۲/۱۰ - ۰۷:۵۰

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
در دفاع از حقوق موقوفات با کسی تعارف نداریم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: در دفاع از حقوق موقوفات با کسی تعارف نداریم و به بهترین نحو ممکن و آن گونه که شایسته است در این راستا گام برمی داریم

۱۳۹۶/۲/۲ - ۰۹:۲۱

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
استفاده از خادمان افتخاری رویکرد اوقاف در بقاع متبرکه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: با توجه به اینکه بقاع متبرکه اماکنی هستند که مردم در آن رفت و آمد دارند رویکرد این است که بیشترین ارائه خدمات به مردم در قالب خادمان افتخاری صورت گیرد.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۰۸:۴۸

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
ایجاد آرامش معنوی زائران در بقاع متبرکه هدف برنامه های اداره کل اوقاف است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: همه این تلاش ها و کوشش ها به منظور تحقق آرامش معنوی زائران در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه است.

۱۳۹۶/۱/۱۲ - ۰۹:۵۶

برگزاری مراسم لیلة‌ الرغائب در بقاع متبرکه قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: همزمان با فرارسیدن نخستین شب جمعه ماه رجب مراسم لیلة‌ الرغائب در آستان مقدس امامزادگان استان قزوین برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱/۱۰ - ۱۲:۲۰

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
ایجاد آرامش معنوی زائران در بقاع متبرکه هدف برنامه های اداره کل اوقاف است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: همه این تلاش ها و کوشش ها به منظور تحقق آرامش معنوی زائران در جوار امامزادگان و بقاع متبرکه است.

۱۳۹۶/۱/۵ - ۱۵:۲۱

اجرای طرح آرامش بهاری در ۹۰ بقعه متبرکه قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از اجرای طرح آرامش بهاری در ۹۰ بقعه متبرکه استان از ۲۵ اسفند ۹۵ تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۶ خبر داد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۱۴:۰۱

دادستان عمومی و انقلاب قزوین:
باید بسترهای وقوع جرم را برای مجرمان سخت کنیم
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: رعایت موارد پیشگیری در بقاع متبرکه امری لازم است چراکه باید بسترهای وقوع جرم را برای مجرمان سخت کنیم.

۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۰۸:۱۰

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
برگزاری جشن سنددار شدن موقوفات در قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: تمام تلاش همکاران در اداره کل اوقاف این است که بتوانند تا آخر سال جاری و یا اوایل سال آینده جشن سند‌دار شدن تمام رقبات را در این استان برگزار کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۲

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
برگزاری آزمون طرح ملی تربیت حافظان قرآن
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین از برگزاری آزمون ملی تربیت حافظان قرآن در بهمن و اسفند ماه سال جاری خبر داد.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۰۹:۱۹

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین:
اختصاص ۱۳ میلیارد تومان برای بازسازی بقاع متبرکه قزوین
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون نزدیک ۱۳ میلیارد تومان برای بازسازی آستان مقدس امامزادگان در استان هزینه شده است.

۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۲:۲۵