خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قانون مطبوعات
یادداشت حسین انتظامی درباره قانون جدید مطبوعات
لایحه «قانون مطبوعات و خبرگزاری‌ها» در ۱۱۸ ماده تا چند روز دیگر به مجلس تقدیم می‌شود. این لایحه حاصل حدود سه سال کار در دو کمیسیون فرهنگی و لوایح دولت بوده است و در فرآیند تدوین و بررسی آن نمایندگانی از رسانه‌ها در کمیسیون فرعی نیز حضور داشته‌اند.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۲:۳۵

برگزاری نخستین دوره آموزش تخصصی خبرنگاری در مرکز کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد گفت: نخستین دوره آموزش تخصصی و حرفه ‌ای خبرنگاری در یاسوج برگزار می ‌شود.

۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۰۸:۰۷

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان:
سایت های بدون مجوز فیلتر می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، با بیان اینکه سایت ها مشمول قانون مطبوعات هستند، افزود: سایت های بدون مجوز فیلتر خواهند شد.

۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۱۶:۲۶