خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹

الاثنين ٩ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Monday, October 26, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح نهضت قرآنی
یک استاد دانشگاه تهران:
مساجد در راه‌اندازی نهضت قرآنی در کشور با مراکز علمی همکاری کنند
حجت‌الاسلام محمودی گلپایگانی با بیان اینکه راه‌اندازی نهضت قرآنی در مساجد با شرح کوتاه نکات تفسیر و قرائت چند آیه از قرآن ممکن نمی‌شود، گفت: مدیران مساجد با مراکز علمی در شکل‌گیری این نهضت همکاری کنند.

۱۳۹۹/۲/۱۰ - ۱۰:۴۰

رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه بیان کرد
۵ حوزه همکاری میان سازمان‌های اوقاف و دارالقرآن‌الکریم/راه گسترش نهضت قرآنی
قره‌شیخلو تاکید کرد: تربیت ۱۰ میلیون حافظ قرآن، نخبه‌پروری، ساماندهی داوران، اجرای موقوفات و گسترش آموزش قرآنی پنج حوزه‌ای است که می تواند زمینه همکاری مشترک میان سازمان اوقاف و امور خیریه و سازمان دارالقرآن الکریم را فراهم آورد.

۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۰:۲۹

فعالیت بیش از یک هزار طلاب خواهر در همدان/ اجرای طرح نهضت قرآنی در ماه مبارک رمضان
خبرگزاری شبستان:مدیر حوزه علمیه خواهران غرب کشور، از اجرای طرح نهضت قرآنی ویژه طلاب خواهر در راستای حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم در ماه مبارک رمضان خبرداد.

۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۳:۰۰

اجرای طرح نهضت قرآنی دانش آموختگان حوزه های علمیه خواهران در ماه مبارک رمضان
خبرگزاری شبستان:مدیر کل دانش آموختگان معاونت فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران گفت: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان ماه بهار قرآن طرح نهضت قرآنی برای۴۵ هزار دانش آموخته طلاب خواهر در مدارس علمیه اجرا می شود.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۳:۲۰

برگزاری بخش مفاهیم طرح قرآنی ۱۴۵۱ در کانون های مساجد لرستان
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، از برگزاری بخش مفاهیم سوره واقعه در طرح قرآنی ۱۴۵۱ کانون های مساجد استان خبرداد.

۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۳:۳۰

فعالیت ۶۰ هزار جلسه قرآنی در سراسر کشور
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی-تبلیغی حوزه های علمیه خواهران با اشاره به این که در رمضان سال گذشته حدود ۴۰ هزار جلسه قرآنی در سراسر کشور برگزار شد، گفت: امید است با توجه به زیر ساخت ها این آمار به ۶۰ هزار جلسه قرآن در کشور برسد.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۳:۵۳

از امروز آغاز شد:
اجرای نهضت عظیم قرآنی حوزه های علمیه خواهران در سراسر کشور
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی تبلیغی حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: نهضت عظیم قرآنی از سوی حوزه علمیه خواهران کشور با استفاده از ظرفیت ۱۶۰هزار طلبه خواهر از امروز آغاز می شود.

۱۳۹۶/۳/۶ - ۱۳:۴۴

اجرای طرح نهضت قرآنی درمساجد ناحیه شهید مطهری
خبرگزاری شبستان: طرح نهضت قرآنی در مساجد ناحیه شهید مطهری مرکز رسیدگی به امور مساجد اجرا می‌شود.

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۲

ضرورت ایجاد نهضت قرآنی در کشور/قرآن کتاب قانون زندگی است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه هر کس با قرآن انس بگیرد به یک ثروت بی پایان می رسد، گفت: قرآن کتاب زندگی است

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۲:۰۳

«فعالان قرآنی مساجد» تقدیر می‌شوند
خبرگزاری شبستان: مدیر ناحیه شهید مدنی مرکز رسیدگی به امور مساجد، خبر داد: همایش تجلیل از فعلان قرآنی برگزاری کرسی تلاوت و تفسیر قرآن با حضور ائمه جماعات این ناحیه برگزار خواهد شد.

۱۳۹۵/۵/۱۰ - ۱۵:۵۱