خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹

الأحد ١١ شعبان ١٤٤١

Sunday, April 5, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه محمد جواد لاریجانی
تحلیلگر سیاسی:
دکترین سیاسی ایران مقابله با ظلم، استکبار و طرفداری از حق است
لاریجانی با اشاره به اینکه دکترین مقاومت واقعیتی است که ایران آن را به عمل نشان داده است، گفت: دکترین ما مقابله با ظلم، استکبار و طرفداری از حق است.

۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۲

محمد جواد لاریجانی در مراسم آیین تکریم و معارفه دبیر ستاد حقوق بشر؛
ستاد حقوق بشر تأیید مقام معظم رهبری و مجوز شورای عالی امنیت ملی را دارد/ از حضور آقای باقری خرسندم
مشاور عالی ریاست قوه قضائیه، گفت: ستاد حقوق بشر از شأن بالایی برخوردار است چون تأیید مقام معظم رهبری و مجوز شورای عالی امنیت ملی را داراست و از آیت الله رئیسی بابت حمایت‌های ایشان از ستاد و حضور آقای باقری کنی تشکر ویژه دارم.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۳:۲۶

اتمام دوره فعالیت محمد جواد لاریجانی در ستاد حقوق بشر و اقدامات او
با پایان یافتن دوره فعالیت محمدجواد لاریجانی در ستاد حقوق بشر، علی باقری کنی با حکم رئیس قوه قضائیه دبیر ستاد حقوق بشر شد.

۱۳۹۸/۱۰/۹ - ۱۳:۳۶

محمدجواد لاریجانی در نشست شورای حقوق بشر:
حقوق بشر اختراع غربی یا کالای اروپایی نیست
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با بیان اینکه حقوق بشر یک اختراع غربی یا کالای اروپایی نیست که به دیگران صادر شده باشد، گفت: برای ما حقوق بشر قسمتی از عقلانیت ما است که ریشه در اسلام دارد.

۱۳۹۸/۸/۱۸ - ۱۴:۵۴

دبیر ستاد حقوق بشر در نشست اعضای جنبش عدم تعهد مطرح کرد
حقوق بشر به این معنا نیست که تنوع فرهنگی از بین برود
لاریجانی بر موضوع تنوع فرهنگی که اساس شکل گیری جنبش عدم تعهد است تاکید کرد و گفت: حقوق بشر به این معنا نیست که تنوع فرهنگی از بین برود.

۱۳۹۸/۸/۱۶ - ۱۵:۳۲

لاریجانی در دیدار با رئیس شواری حقوق بشر:
برخی کشورها از عنوان «توصیه» حقوق بشری سوء استفاده نکنند
دبیر ستاد حقوق بشر با اشاره به اینکه مهم ترین مشکل توسعه حقوق بشر، مسئله آلودگی آن به سیاست بازی، تبعیض و سوء استفاده سیاسی عمدتاً توسط کشورهای غربی است، گفت: برخی کشورها از عنوان «توصیه» حقوق بشری سوء استفاده نکنند.

۱۳۹۸/۸/۱۵ - ۱۰:۱۸

دبیر ستاد حقوق بشر در نشست سفرای سازمان همکاری اسلامی:
استراتژی ما ارتقای حقوق بشر بر اساس عقلانیت اسلامی است
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: غربیان معتقدند که حقوق بشر اگر سکولار و لیبرال نباشد، اساساً حقوق بشر نیست، اما استراتژی ما ارتقای حقوق بشر بر اساس عقلانیت اسلامی است.

۱۳۹۸/۸/۱۵ - ۱۰:۱۴

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه:
باید برای احیای تفکر اسلام در حقوق بشر تلاش کنیم/سازمان ملل به آلت دست امریکا و کشورهای غربی تبدیل شده است
لاریجانی با اشاره به اینکه باید برای احیای تفکر اسلام در حقوق بشر تلاش کنیم زیرا پرچمدار حقوق بشر؛ اسلام است، گفت: سکولاریسم دشمن همه ادیان است بنابراین پیگیری حقوق بشر اسلامی به طور حتم آثار جهانی دارد.

۱۳۹۸/۵/۱۵ - ۰۷:۳۱

رئیس پژوهشگاه دانش‌های بنیادی:
تحریم‌های اقتصادی ما را به یک ابر قدرت اقتصادی منطقه‌ای تبدیل می کند
لاریجانی با اشاره به اینکه تحریم‌ها نمی‌تواند جلوی رشد ما را بگیرد، گفت: در بدترین تحریم‌ها رشد کردیم، اگر ما خودمان دست و پایمان را نبندیم تحریم‌های اقتصادی ما را به یک ابر قدرت اقتصادی منطقه‌ای تبدیل می کند.

۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۸:۱۶

معاون بین الملل و دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه:
اسلام باوری اولین پایه تفکر امام خمینی (ره) است/ بزرگترین دستاورد امام (ره) نظم مدنی است
لاریجانی با اشاره به اینکه اسلام باوری اولین پایه تفکر امام خمینی (ره) است، گفت: امام (ره) ثابت کرد که اسلام دینی پویاست و احکام آن جهانشمول بوده و هرگز محدود به یک منطقه و قوم خاص نیست.

۱۳۹۸/۳/۱۴ - ۰۹:۰۲

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه:
حقوق بشر در سطح بین المللی بازیچه سیاست است/پرونده «نسرین ستوده» بهانه جید غرب
لاریجانی با اشاره به اینکه از بدبختی‌های موضوع حقوق بشر در سطح بین المللی این است که این موضوع بازیچه سیاست قرار می گیرد، گفت: فرانسه پرچمدار موج جدید حقوق بشری علیه ایران شده است و لابی سنگینی کرده تا کشورهای دیگر را علیه کشورمان تحریک کند.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۰۷:۳۱

دیدار و گفت‌وگوی جواد لاریجانی با سفیر سوریه درباره موضوع بلندی‌های جولان
عدنان محمود سفیر سوریه در تهران با محمدجواد لاریجانی دبیر ستاد حقوق بشر دیدار و در مورد توطئه جدید رژیم صهیونیستی با پشتیبانی دولت آمریکا در ادعای الحاق بلندی های جولان به سرزمین‌های اشغالی و ضرورت مقابله با این توطئه در ابعاد مختلف گفت‌وگو کردند.

۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۲۰:۰۵

دبیر ستاد حقوق بشر:
سازمان ملل به یک مجمع عادل بین‌المللی برای رعایت حقوق همه ملت‌ها تبدیل شود
لاریجانی با بیان اینکه سازمان ملل به یک مجمع عادل بین‌المللی برای رعایت حقوق همه ملت‌ها تبدیل شود، گفت: به همه ملت ها این امکان داده شود که در تحولات سازمان ملل مشارکت داشته باشند و جهان شمولی را از حالت تحمیل به حالت تعاملات منصفانه تبدیل کنند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۲۱:۴۲

در دیدار دبیر ستاد حقوق بشر ایران با سفیر سوییس مطرح شد:
تاکید بر تقویت همکاری های دو و چند جانبه میان ایران و سوئیس
صبح امروز و با هدف تقویت همکاری های دو جانبه و چند جانبه حقوق بشری و قضایی میان جمهوری اسلامی ایران و سوئیس، دکتر محمد جواد لاریجانی، دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با مارکوس لایتنر، سفیر سوئیس در تهران دیدار و گفتگو کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۲۱:۵۳

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه:
فتنه باز هم می تواند اتفاق بیافتد/استراتژی دفاعی برای کشورهای مظلوم ایجاد کردیم
لاریجانی نباید فکر کرد که فتنه تنها یک بار رخ می دهد، گفت: فتنه باز هم می تواند اتفاق بیافتد و مختص یک جناح خاص نیست.

۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۰:۳۶

دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه:
خدمات آیت‌الله شاهرودی باعث توسعه روابط قوه قضاییه در عرصه بین‌الملل شد
لاریجانی با صدور پیامی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت و از خدمات آیت‌الله شاهرودی به عنوان عامل توسعه روابط قوه قضاییه در عرصه بین‌الملل یاد کرد.

۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۹:۴۸

محمد جواد لاریجانی:
مخاطب فعالیت های حقوق بشری اسلامی کل بشریت است
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با اشاره به اینکه بزرگداشت روز حقوق بشر اسلامی و کرامت انسانی به عنوان یک روز مهم جهانی از دستاوردهای اجلاس قاهره به پیشنهاد ایران بود، گفت: مخاطب فعالیت های حقوق بشری اسلامی کل بشریت است.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۵:۰۰

دبیر ستاد حقوق بشر:
پیگیری بین المللی پرونده فاجعه منا باید ادامه پیدا کند
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد حقوق بشر گفت: علت عدم حصول نتیجه ملموس و راضی کننده در پرونده فاجعه منا، آلودگی دستگاه‌های امنیتی و قضایی و سیاسی کشورهای دیگر است.

۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۰:۳۷

دیدار محمد جواد لاریجانی با هیأت بلندپایه حقوق بشری سوئیس
خبرگزاری شبستان: معاون وزارت دادگستری سوئیس در رأس هیأت بلندپایه حقوق بشری با دکتر محمد جواد لاریجانی دیدار و گفت‌وگو کرد.

۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۴:۰۶

لاریجانی در برنامه گفتگوی ویژه خبری:
انجام تعهداتمان در برجام الزام موجه ندارد/داوطلبانه در حال انجام آن هستیم
خبرگزاری شبستان: تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به اینکه باید هر چه زودتر اعلام کنیم که انجام تعهداتمان در برجام الزام موجه ندارد و داوطلبانه در حال انجام آن هستیم، گفت: از روز نخست تصویب برجام به تعهداتمان به خوبی عمل کردیم.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۰۸:۱۴