خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

السبت ٢٩ جمادى الأولى ١٤٤١

Saturday, January 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی
پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به مناسبت شهادت سردار غلامی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند به مناسبت شهادت سردار «ابراهیم غلامی» پیام تسلیتی صادر کرد.

۱۳۹۸/۷/۱۰ - ۰۸:۳۴

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به مربیان انجمن اسلامی:
مخاطبان را به استعدادهای انسانی و ظرفیت های اسلامی برگردانید
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه باید به استعدادهای انسانی و ظرفیت های اسلامی توجه شود، گفت: برای حل مسائل و مشکلات باید از راهکارهای اسلامی استفاده کنیم.

۱۳۹۸/۷/۸ - ۰۹:۵۸

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی؛
بسیج به یک تفکر قوی در سطح بین الملل تبدیل شده است
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه تفکر بسیج، یک تفکر کارساز است، گفت:تفکر بسیجی به سراسر جهان صادر شده است و در سطح بین الملل خودش را یک تفکر قوی نشان داده و باعث نگرانی دشمنان و امنیت خاطر اهل ایمان شده است.

۱۳۹۸/۷/۷ - ۱۱:۴۵

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بصیرت علاج فتنه دشمنان است
آیت الله عبادی با بیان اینکه هدف امروز دشمن از پای درآوردن جبهه ایمانی زن است، گفت: بصیرت تنها راه مقابله با فتنه دشمنان است.

۱۳۹۸/۷/۴ - ۱۴:۲۴

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
عدالت خواهی حسینی دنیا را نجات خواهد داد
آیت الله عبادی با بیان اینکه نقش عاشورا در ظهور حضرت مهدی عج الله تعالی شریف کارآمد است، گفت: امروز اربعین حسینی یک حرکت کارآمد بین المللی است و عدالت خواهی حسینی دنیا را نجات خواهد داد.

۱۳۹۸/۷/۴ - ۱۰:۲۲

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
خراسان جنوبی در کارهای خیر حرف اول را می‌زند
آیت الله عبادی گفت: خراسان جنوبی با وجود محرومیت‌ها و مشکلات، به دلیل فرهنگ و دیانت مردم خود همواره در انواع کارهای خیر حرف اول را در کشور می‌زند.

۱۳۹۸/۷/۳ - ۱۸:۴۴

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
گام دوم انقلاب باید به صورت فراگیر برای جامعه کارگشا باشد
آیت الله عبادی با بیان اینکه باید گام دوم انقلاب به صورت فراگیر برای جامعه ما کارگشا باشد، گفت: باید تعارفات را کنار بگذاریم و در جامعه بیداری ایجاد کنیم تا مسئولانی انتخاب شوند که برای منتخبان خود ارزش قائل باشند.

۱۳۹۸/۷/۲ - ۱۰:۰۰

اینستاگرام پست‌ مربوط به سید حسن نصرالله را از صفحه امام جمعه بیرجند حذف کرد
اینستاگرام پست حجت الاسلام و المسلمین «سید علیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در حمایت از اقتدار سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان را حذف کرد.

۱۳۹۸/۷/۱ - ۱۰:۳۶

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
کوچکترین کمک به ستمگر کناه کبیره محسوب می شود
آیت الله عبادی با اشاره به اینکه سرکشی و طغیان و فقر وجود دارد اما این خود انسان است که می تواند آن را رشد بدهد یا از بین ببرد، گفت: کوچکترین کمک به ستمگر همواره در دین اسلام گناه کبیره محسوب می شود.

۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۲۲:۳۵

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
نیروهای مسلح با ایستادگی خود یک غرب بی اعتبار در جهان ساخته اند
آیت الله عبادی گفت:آنچه دشمنان را خلع صلاح کرد، این بود که نیروهای مسلح توانستید با مقاومت خود ماسک ها را از چهره های وحشی، آدم کش و ستمگر غرب بردارید و آنان را به جهانیان بشناسانید، لذا با این کار خود یک غرب بی اعتبار در دنیا ساخته اید.

۱۳۹۸/۶/۳۰ - ۱۱:۳۵

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
ائمه جمعه پرچم نماز را برافراشته نگه دارند
آیت الله عبادی با بیان اینکه ائمه جمعه نور چشم مردم و خار چشم دشمنان هستند، گفت: اگر نماز جایگاه خود را پیدا کند قطعا دین اسلام جایگاه اصلی خود را پیدا خواهد کرد و ائمه جمعه باید پرچم نماز را محکم بگیرید.

۱۳۹۸/۶/۲۸ - ۱۲:۲۴

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی؛
اولین قدم ‌آمران به معروف «بیدار کردن» مردم است
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه اولین قدم برای آمران به معروف و ناهیان از منکر بیدار کردن به مردم است، گفت: این ننگ است که جوانان ما ابزار انگلیس و صهیونیست شوند اما ندانند و آگاه به نقشه های دشمن نباشند.

۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۱۲:۳۱

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
هنرهای صادق و صالح پاسخ تهاجم گمراه کننده دشمن است
آیت الله عبادی گفت: پاسخ تهاجم ها و هنرهای گمراه کننده، هنرهای صادق و صالحی است که حقایق را تبیین و جامعه را روشن و امیدوار کند.

۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۱۰:۱۱

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
آفت بدبینی نسبت به امر به معروف و نهی از منکر را بزداییم
آیت الله عبادی گفت: باید جایگاه امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه تبیین کنیم و زمینه را از آفت بدبینی نسبت به این فریضه الهی بزداییم و پس از آن در این راستا فعالانه عمل شود.

۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۳:۱۰

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
ستون فقرات اسلام و انقلاب حوزه بوده و خواهد بود
آیت الله عبادی گفت: تنها ارگانی که تولید کننده است، حوزه است؛ مابقی ارگان ها مصرف کننده هستند، لذا ستون فقرات اسلام و انقلاب حوزه بوده و خواهد بود.

۱۳۹۸/۶/۲۱ - ۱۳:۰۰

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
امام حسین (ع) سمبل عدالت در جهان است
آیت الله عبادی گفت: اگر امروز جریان ظلم و عدل به عنوان دو قطب در کره زمین مطرح می شوند، دیگر حساب مسلمان، شیعه، سنی، یهودی، نصرانی، مسیحی و... نیست بلکه در هر کجای این عالم اگر انسانی عدالتخواه باشد، حسین (ع) را به عنوان سمبل عدالت در دنیا می پذیرد.

۱۳۹۸/۶/۲۱ - ۱۰:۴۶

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد؛
لزوم تربیت ورزشکاران اخلاق مدار و با فرهنگ
آیت الله عبادی با انتقاد از رفتارهای ناشایستی که متناسب با ورزشکاران و قهرمانان ورزشی ما نیست، گفت: امیدواریم ورزشکارانی تربیت شوند که برگ برنده اخلاق و فرهنگ را که قوت واقعی انسان است را داشته باشند.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۰:۵۵

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
رسیدگی به کار مردم در اولویت باشد/ کارها با سلیقه شخصی پیش نمی رود
آیت الله عبادی با اشاره به لزوم حل مشکلات مردم از راه های مختلف، گفت: القاب و عناوین به درد دنیا و آخرت نمی خورد؛ اما آنچه که به راندمان کار هر کسی آبرو می دهد گره گشایی از مشکلات و رسیدگی به کار مردم است.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۰۹:۳۱

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
امنیت شرط اول توسعه و پیشرفت کشور است
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه مرزبانان در تمام کارهای خیری که در جامعه انجام می شود شریک هستند، گفت: امنیت شرط اول توسعه و پیشرفت کشور است.

۱۳۹۸/۶/۱۷ - ۱۷:۴۲

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
دلیل لغزش اقشار ضعیف مصرف اموال کشور در بیراهه است
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه مردم در فطرت و ذات سالم هستند و هیچگاه دین خود را به دنیا نمی فروشند، گفت: بخش عظیمی از علت لغزش قشر ضعیف جامعه بخاطر ناکارآمدی کسانی است که اموال کشور را در بیراهه مصرف می کنند.

۱۳۹۸/۶/۱۷ - ۱۷:۰۰