خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٦ جمادى الأولى ١٤٤١

Wednesday, January 22, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
شورای فرهنگ عمومی زمینه خوبی برای جلوگیری از بی تفاوتی ها است
آیت الله عبادی گفت: به دلیل اینکه مصوبات شورای فرهنگ عمومی وجهه قانونی دارد، برای ما زمینه خوبی فراهم می کند که اگر سازمان هایی از جهت ایجاد اقتضی خوابیده اند و بی تفاوت هستند، ما بتوانیم بر اساس مصوبات آن ها را از خواب بیدار کنیم.

۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۱۳:۰۰

پیام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پی شهادت بسیجی عزیز «رضوی»
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پی شهادت بسیجی عزیز سید علی رضوی پیامی صادر کرد.

۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۱۰:۳۷

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
فضای مجازی بزرگترین سلاح دشمن بر علیه نظام اسلامی است
آیت الله عبادی با ابراز تاسف برای کسانی که با رأی مردم انتخاب یا به عنوان مسئولی منصوب می شوند اما به جای خدمت، خیانت می‌کنند، گفت: فضای مجازی بزرگترین سلاح دشمن بر علیه جمهوری اسلامی ایران است.

۱۳۹۸/۹/۲۰ - ۱۳:۳۶

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
ماموریت های نیروی انتظامی از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر است
آیت الله عبادی با بیان اینکه بسیاری از ماموریت های نیروی انتظامی جزو مصادیق بارز امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: از عملکرد زیبای نیروهای انتظامی و امنیتی در فتنه اخیر قدردانی می کنم.

۱۳۹۸/۹/۱۸ - ۱۶:۱۷

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد:
دنیا به دنبال تحقق عدالت/ برخی افراد جاهلانه به تن نظام زخم می زنند
آیت الله عبادی با بیان اینکه برخی افراد در داخل از روی جهل به تن نظام زخم می زنند، گفت: امروز عدالت طلبی شکل جدیدی در دنیا به خود گرفته است و بدانید اگر طمع دشمن را ریشه کن کنیم قطعا شاهد شکست او خواهیم بود.

۱۳۹۸/۹/۱۸ - ۱۴:۰۶

توصیه امام جمعه بیرجند به داوطلبان شرکت در انتخابات
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در پیامی گفت: یک حرف کلی را مطرح کرده‌ایم و آن هم این است که مسئله شرکت در انتخابات، واجب کفایی است.

۱۳۹۸/۹/۱۸ - ۱۰:۴۴

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
مجلس جلوی اشتباهات دولت را بگیرد/ ضرورت تبیین معیارهای انتخاب نمایندگان اصلح
آیت الله عبادی با تاکید بر ضرورت تبیین معیارهای انتخاب نمایندگان اصلح برای مردم، گفت: مجلس در رأس امور است و نباید انسان های سست عنصری را انتخاب کنیم که به درد ملت نمی‌خورند.

۱۳۹۸/۹/۱۴ - ۱۲:۴۹

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
مجلسی در رأس امور است که برای دولت ریل گذاری کند
آیت الله عبادی گفت: داشتن یک مجلس خوب، شانس و اقبال نیست بلکه نیازمند شاخصه است و باید مردم مجلسی که در رأس امور قرار داشته باشد را برای خود تعریف کنند.

۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۱۴:۲۷

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
لزوم بیان حقایق در بحث آموزش/ کودکان رها نشوند
آیت الله عبادی با بیان اینکه در بحث آموزش اگر حقایق بیان نشود انسان سر از خرافات در می آورد، گفت: اگر خانواده ها به کودکان نرسند می بینیم که در آینده جامعه را افراد ناصالح تشکیل داده اند و رشد فکری آنان را حفظ کنید چرا که سبب ناامیدی دشمنان می شود.

۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۱۲:۳۲

تقدیر سردار جوانی از پشتیبانی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از بسیج و سپاه
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: فرمایشات بصیرتی اخیر شما (نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی) را در جمع بسیجیان (پنجم آذر) و خطبه های نماز جمعه بعد از این ناآرامی های اخیر کشور مطالعه کردم.

۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۰۷:۴۸

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
اقامه یاد شهدا در راه اهداف آنهاست/ همه ما مکلف هستیم
آیت الله عبادی با بیان اینکه راه شهدا و آرمان و اهداف آنان هنوز تحقق نیافته است بنابراین همه ما مکلف هستیم، گفت: اقامه یاد شهدا در راه هدف شهدا است و پیام آن این است که تا ظلم هست ما نیز به تأسی از شهدا در مقابل آن ایستادگی خواهیم کرد.

۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۰۷:۵۲

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
محبت به اهل بیت (ع) برابر با وحی و متن قرآن است
آیت الله عبادی با اشاره به اینکه محبت به اهل بیت علیه السلام برابر با وحی و متن قرآن است، گفت: مسلمانان باید از طریق تقوا جواب دشمن تفرقه انداز را بدهند و القاهای دشمن را تشخیص بدهند.

۱۳۹۸/۹/۹ - ۱۲:۴۸

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
درایت رهبری و بصیرت مردم کشور را از فتنه‌ای عظیم نجات داد
آیت الله عبادی به حضور باشکوه ملت ایران درراهپیمایی های بزرگ محکومیت اقدامات خرابکارانه برخی مزدوران و آشوبگران در کشور، گفت: درایت رهبر معظم انقلاب و بیداری و بصیرت مردم، کشور را از یک خطر بزرگ و فتنه ای عظیم نجات داد.

۱۳۹۸/۹/۷ - ۱۶:۴۱

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
دنیا برای رسیدن به آزادی و عدالت حرکت می‌کند
آیت الله عبادی با بیان اینکه امروز دنیا برای رسیدن به آزادی و عدالت حرکت می کند، گفت: امروز می بینیم که صحنه های کربلا برای مقابله با یزیدهای امروزی در دنیا پیش آمده که یک نوع جهاد دامنه دار محسوب می شود که در حال متحول کردن دنیا است.

۱۳۹۸/۹/۵ - ۱۳:۰۵

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
تفکر بسیج تجسم زیرساخت انسان متعهد و با ایمان است
آیت الله عبادی با بیان اینکه تفکر بسیج تجسم زیرساخت انسان متعهد و با ایمان است، گفت: ایثار و خدمت و شهادت برای اندیشه بسیجی است و انسان مومن، آگاه و دارای تفکر بسیجی توجیه تمام کارهایش ایمان به خداوند است یعنی عبودیت.

۱۳۹۸/۹/۵ - ۱۰:۵۲

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی؛
عدالت، هدف امام زمان (عج) را پیاده کنیم
آیت الله عبادی با بیان اینکه باید در حد توان هدف امام زمان (عج) یعنی عدالت را پیاده کنیم، گفت: جامعه بشری امروز به خاطر ظلم هایی که انجام داده به بن بست رسیده است و همه جهان منتظر ظهور امام زمان (عج) برای پیاده سازی عدالت در جامعه هستند.

۱۳۹۸/۹/۴ - ۱۴:۰۳

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
ثبات انقلاب به تفکر بسیجی بستگی دارد/ بسیجیان میدان‌دار حوزه دانش‌بنیان باشند ‌
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه ثبات انقلاب به تفکر بسیجی بستگی دارد، گفت: تفکر بسیجی با همه نامهربانی ها مایه امید است و باید اندیشه بسیجی در جامعه گسترش یابد.

۱۳۹۸/۹/۳ - ۱۲:۴۲

پیام قدردانی آیت الله عبادی از حضور حماسی مردم بیرجند در راهپیمایی لبیک یا خامنه ای
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پیامی از حضور حماسی مردم ولایتمدار شهر بیرجند برای شرکت در راهپیمایی لبیک یا امام خامنه ای قدردانی کرد.

۱۳۹۸/۹/۲ - ۱۴:۱۳

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
معرفت ولایی با خودسازی و مجاهده با نفس افزایش می یابد
آیت الله عبادی با بیان اینکه مسئله عبودیت و ولایت می تواند در مسیر حق و عدل و یا باطل و ظلم باشد، گفت: جنبه های تعهد، التزام، خودسازی و مجاهده با نفس است که معرفت ولایی را زیاد می‌کند.

۱۳۹۸/۸/۳۰ - ۱۳:۰۱

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
مردم با بصیرت صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند
آیت الله عبادی به فتنه اخیر دشمنان اشاره کرد و گفت: مردم همیشه با بصیرت و هوشیاری صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.

۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۳:۲۳