خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸

الاثنين ١ جمادى الثانية ١٤٤١

Monday, January 27, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی
مستند گفتار اخلاقی ۹/ بینش و حرکت به دریای رضای خداوند
گزیده سخنان حجت الاسلام والمسلمین «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند درخصوص «بینش و حرکت به دریای رضای خداوند» به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۰۷:۵۴

مستند گفتار اخلاقی ۸/ رسیدگی به فقرا
گزیده سخنان حجت الاسلام والمسلمین «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند درخصوص «رسیدگی به فقرا» به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۳:۱۸

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی:
نگاه مشترک استانداری و شهرداری منتج به توسعه استان می شود
خوش خبر گفت: نگاه مشترک مجموعه های استانداری و شهرداری، باعث توسعه استان و شهر بیرجند می شود که برای رسیدن به این مهم، همکاری لازم با مجموعه مدیریت شهری خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۱:۳۱

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی؛
نمایندگان مجلس باید حرف مردم را بیان کنند
آیت الله عبادی با بیان اینکه نمایندگان مجلس باید حرف مردم را بیان کند، گفت: اگر اعتباراتی به تصویب می رسد نماینده مردم در مجلس باید این اعتبارات را پیگیری کند.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۲:۰۳

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
دانشگاه فرصت ارائه تفکرات جوانان را فراهم کند
آیت الله عبادی گفت: از دانشگاه درخواست می کنم که به جوان هایی که انگیزه های معنوی و دینی دارند، فرصت بیشتری دهند تا بتوانند تفکرات خود را ارائه دهند و آنچه را که به عنوان آزاد اندیشی مطرح است به صورت عملی و بنیانی تحقق پیدا کند.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۰۹:۳۴

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
باید به فرهنگ خودی و استقلال فرهنگی باز گردیم
آیت الله عبادی گفت: امید است آن دسته از افرادی که در خواب هستند و یا خودشان را به خواب زده اند، نصیحت گوش کرده و به فرهنگ خودی و استقلال فکری و فرهنگی روی آورند.

۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۴:۰۸

مستند گفتار اخلاقی ۶/ خودسازی
گزیده سخنان حجت الاسلام والمسلمین «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند درخصوص «خودسازی» به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۲:۰۳

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
احسان و نیکوکاری ریشه در فطرت الهی انسان دارد
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه روح فطری انسان نیازمند احسان و نیکوکاری است، گفت: در این دوران آخرالزمانی اگر پرده های غفلت کنار زده شود فطرت انسانی نمایان خواهد شد

۱۳۹۸/۲/۲۸ - ۱۱:۵۱

مستند گفتار اخلاقی ۵/ توفیق اطاعت
گزیده سخنان حجت الاسلام والمسلمین «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در خصوص «توفیق اطاعت» به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۰۵:۳۵

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
جنگ های فیزیکی کارساز نیست/ نرم افزار حقیقت پیروزی و شکست را رقم می زند
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه امروز جنگ فیزیکی کارساز نیست، گفت: نرم افزار حقیقت پیروزی و شکست را رقم می زند لذا باید با بصیرت و روشنگری جلوی هجمه دشمنی که می خواهد انسانیت را از بین ببرد بایستید.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۰:۱۰

مستند گفتار اخلاقی۴/ توفیق خدمت
گزیده سخنان حجت الاسلام والمسلمین «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند درخصوص «توفیق خدمت» به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۰۷:۵۲

گلایه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
محصولات تراریخته با بی تفاوتی مسئولان به کشور وارد می شود
آیت الله عبادی با بیان اینکه با کمال بی تفاوتی برخی از مسئولان محصولات تراریخته وارد کشور می شود، گفت: این محصولات می تواند مشکلات عدیده ای را برای مردم ایجاد کند.

۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۵:۵۰

مستند گفتار اخلاقی ۳/ بصیرت
گزیده سخنان حجت الاسلام والمسلمین «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند درخصوص «بصیرت» به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۴:۱۲

مستند گفتار اخلاقی۲/ رضایت خداوند
گزیده سخنان حجت الاسلام والمسلمین «سیدعلیرضا عبادی» نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند درخصوص «رضایت خداوند» به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر شد.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۲:۴۹

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
کرامت و شخصیت مراجعه کنندگان در سازمان بیمه سلامت حفظ شود
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه باید در سازمان بیمه سلامت شیوه های اجرایی و برخورد با افراد رعایت شود، ادامه داد: کرامت و شخصیت مراجعه کننده ها باید حفظ کنیم.

۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۳:۵۱

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
مسائل به دور از تبلیغات در کرسی های آزاداندیشی مطرح شود
آیت الله عبادی گفت: در کرسی های آزاد اندیشی باید مسائل بر اساس اولویت، دور از تبلیغات، با نظر کارشناسان، دارای مبنا و به دور از سلیقه افراد مورد بحث قرار گیرد تا به پیشرفت کمک کند.

۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۰۹:۳۰

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
هنوز تا عمل به اسلام فاصله بسیار داریم
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه اگر به اسلام عمل می شد ما مشکلی نداشتیم، گفت: لازمه تصدیق و باور این است که حقیقت ایمانی را با زبان و عمل تثبیت کنیم.

۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۳:۴۸

در دیدار با جمعی از نخبگان شهر بیرجند مطرح شد؛
گلایه آیت الله عبادی از بیکاری نخبگان/ همیشه شاگرد بودن بد است
آیت الله عبادی گفت: کشور از آنِ نخبگان است و باید به آن ها بها داد نه اینکه نخبگان بیکار باشند و برخی ها به عنوان نورچشمی و آقازادگی جایگزین آن ها شوند.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۰۹:۳۹

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
اسلام عملی در چهل سال دوم انقلاب باید در کشور پیاده شود
آیت الله عبادی گفت: در ۴۰ سال دوم باید بگونه ای عمل گردد که اسلام عملی پیاده شود و آن نیازمند دولتی اسلامی است که بتواند جامعه اسلامی را تربیت کند.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۳:۳۹

همایش بین المللی گردشگری بیابان لوت در بیرجند ‌آغاز شد
همایش بین المللی گردشگری بیابان لوت با حضور جمعی از مسئولان کشوری و استانی در دانشگاه بیرجند ‌آغاز شد.

۱۳۹۸/۲/۱۱ - ۱۰:۱۰