خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

الأحد ١٥ المحرّم ١٤٤١

Sunday, September 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مسائل زیست محیطی
معاون عمرانی وزیر کشور:
طرح های انسان‌محور موجب توسعه شهرهای دوستدار محیط زیست می‌شود
جمالی نژاد گفت: پروژه های انسان‌محور، مردم را با مصادیق شهرهای دوستدار محیط زیست آشنا می کنند.

۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۲۳:۵۸

مدیر هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان:
۶۰ درصد کانون‌ های مساجد گیلان روستایی هستند
حجت الاسلام رضوانی نژاد از فعالیت ۹۱۷ کانون فرهنگی و هنری در مساجد سراسر استان گیلان خبر داد و گفت: ۶۰ درصد این کانون‌‌ها در مساجد روستاهای این استان فعالیت می‌کنند.

۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۷:۴۳

عناوین نخست روزنامه های امروز گیلان
«مسائل محیط زیستی و اجتماعی سیاسی شده است» «نبض بازار رشت زیر سیطره شبکه شیه مافیایی است» از عناوین نخست روزنامه‌های صبح امروز(دوشنبه،۲۴ تیر) گیلان است.

۱۳۹۸/۴/۲۴ - ۰۸:۵۴

استاندار گیلان:
ساماندهی سواحل متناسب با مسائل زیست محیطی باشد
سالاری با بیان اینکه مهم‌ترین نگرانی در ساماندهی سواحل، تخریب محیط زیست است تصریح کرد: جهت جلوگیری از تخریب محیط زیست، استفاده از خانه‌های پیش ساخته و یا کلبه با نمای چوبی و طبیعی الزامی است.

۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۸:۳۵

فراخوان جشنواره ملی عکس با موضوع مسائل زیست محیطی منتشر شد
فراخوان جشنواره ملی عکس با موضوع کشاورزی، محیط زیست، فضای سبز و گردشگری با هدف توجه عموم جامعه به مسائل زیست محیطی منتشر شد.

۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۲:۰۰

آمریکا توان اعمال فشار اقتصادی مستمر علیه ایران را ندارد
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه آمریکا توان اعمال فشار اقتصادی مستمر علیه ایران را ندارد اظهار کرد: فشار اقتصادی مستمر از سوی دشمن قابلیت‌های اقتصادی آنها را به خطر انداخته و اقتصاد آمریکا تحمل فشار بلندمدت در این حوزه را ندارد.

۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۲:۲۹

استاندار گیلان: از تجارب اکوادور در زمینه محیط زیست و منابع طبیعی استقبال می کنیم
خبرگزاری شبستان: استاندار گیلان صبح امروز در دیدار با سفیر کشور اکوادور در ایران گفت: از تجارب اکوادور در زمینه محیط زیست و منابع طبیعی استقبال می کنیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۶

رعایت مسائل زیست محیطی نباید بهانه ای برای جلوگیری از سرمایه گذاری باشد
خبرگزاری شبستان: استاندار خوزستان اظهار داشت: رعايت مسائل زيست محيطي در استان با توجه به پتانسيل هاي موجود از اهميت بيشتري برخوردار است اما نباید بهانه ای برای جلوگيري از سرمایه گذاری و ايجاد اشتغال باشد.

۱۳۹۵/۶/۸ - ۱۸:۵۰

واحد کلرآلکالی پتروشیمی بندر امام از مدار خارج و پروژه جایگزین آن افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: واحد کلرآلکالی پتروشیمی بندر امام از مدار خارج و پروژه جایگزین آن، با حضور رییس سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین معاون وزیر نفت و مدیرعامل پتروشیمی و استاندار خوزستان افتتاح شد.

۱۳۹۵/۵/۵ - ۲۱:۳۷