خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷

السبت ١٠ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تیم مذاکره کننده هسته ای
آمریکایی ها ادعا کردند: شیخ زاده جلسات هسته ای تشکیل می داده است
خبرگزاری شبستان: دکتر احمد شیخ زاده که سال گذشته در آمریکا با اتهامات فرار مالیاتی دستگیر شده بود اما اکنون ‌آمریکایی ها می گویند شیخ زاده مدیر تشکیل جلسات هسته ای بوده که می تواند پرونده وی را سنگین تر کند.

۱۳۹۶/۴/۱۰ - ۱۵:۰۰

امام جمعه خرم آباد:
خدمت، ولایت مداری، صداقت و پاکی معیار ارزیابی مسئولان است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه خرم آباد، شهید رجایی و باهنر را الگوهای خدمت گذاری به مردم خواند و گفت: امروز صداقت، خدمت، ولایت مداری، دیانت و پاکی معیار و میزان ارزیابی مسئولان است.

۱۳۹۵/۶/۵ - ۱۷:۲۴

واکنش تیم مذاکره کننده به حضور برجام در مجلس
خبرگزاری شبستان: تیم مذاکره کننده کشورمان پس از تشکیل کمیسیون بررسی برجام در مجلس شورای اسلامی نسبت به روند بررسی آن واکنش نشان دادند.

۱۳۹۴/۶/۵ - ۱۲:۲۰

شبستان گزارش می دهد:
حکایت مفصل ظریف و شورای راهبردی روابط خارجی
خبرگزاری شبستان: تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان روز گذشته در جلسه ای در شورای راهبردی روابط خارجی به توضیحاتی در خصوص توافق هسته ای پرداختند.

۱۳۹۴/۵/۱۴ - ۰۸:۵۱

دیپلماسی خارجی ایران نیازمند دعا خیر مردم در مسیر مذاکره اند
خبرگزاری شبستان: فرماندار تیران و کرون گفت: دیپلماسی خارجی ایران نیازمند دعا خیر مردم در مسیر مذاکرات برای کسب موفقیت هستند.

۱۳۹۴/۴/۲۰ - ۱۹:۵۸

خطیب جمعه شهرکرد؛
تیم مذاکره کننده هسته ای مدافع حقوق ملت ایران است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد گفت: تیم مذاکره کننده هسته ای با در نظر گرفتن توصیه های مقام معظم رهبری همه راه های نفوذ دشمن را می بندند و مدافع حقوق ملت ایران هستند.

۱۳۹۴/۴/۱۲ - ۱۶:۲۱

مذاکرات هسته ای ایران و ۵+۱
مذاکرات هسته ای ایران و ۵+۱ با حضور وزیر امور خاجه،رئیس سازمان انرژی اتمی و هیات های بلندپایه قدرت های جهان در وین در حال برگزاری است.

۱۳۹۴/۴/۱۰ - ۱۰:۱۱

رونمایی از گزاره برگ ملی
صبح امروز در مراسمی با حضور جمعی از مردم و مسئولین در میدان آزادی، از گزاره برگ ملی در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای رونمایی شد.

۱۳۹۴/۴/۹ - ۱۳:۱۴

امام جمعه همدان عنوان کرد؛
سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد تیم مذاکره کننده هسته ای فصل الخطاب است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: سخنان رهبر معظم انقلاب در مورد تیم مذاکره کننده هسته ای فصل الخطاب است و باید از اقدامات این تیم حمایت کنیم.

۱۳۹۴/۴/۵ - ۱۶:۲۰

امام جمعه بیرجند:
ماهیت انقلاب اسلامی با استکبار قابل جمع نیست/ فرهنگ غیرقرآنی انسانها را بی اراده کرده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بیرجند با بیان اینکه ماهیت انقلاب اسلامی با ماهیت استکبار قابل جمع نیست و نمی توانند کنار هم باشند، گفت: ملت ایران در مقابل زیاده‌خواهی استکبار می‌ایستد.

۱۳۹۴/۴/۵ - ۱۴:۴۹

امام جمعه بجنورد:
حضور مردم در تشییع شهدا پشتوانه مذاکره کنندگان/ دست های ناپاک را از بیت المال کوتاه کنید
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بجنورد گفت: دستگاه قضا باید با حریم شکنان برخورد و دست های ناپاک را که به سوی بیت المال دراز است، کوتاه کند تا شر مفسدان اقتصادی از سر ملت و نظام کوتاه و قطع شود.

۱۳۹۴/۳/۲۹ - ۱۴:۱۳

تلاش قابل تقدیر دولت در غلبه بر رکود و کاهش تورم/ سرداران عرصه دیپلماسی از جنس سرداران دفاع مقدس
خبرگزاری شبستان: معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت در زمینه غلبه بر رکود و کاهش تورم تلاش های قابل تقدیری انجام داده است گفت: سرداران عرصه دیپلماسی از جنس سرداران دفاع مقدس هستند.

۱۳۹۴/۳/۲۶ - ۱۳:۴۶

امام جمعه شهرکرد؛
آل سعود با تجاوز به یمن با شکست روبرو شده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه آل سعود با تجاوز به یمن با شکست روبرو شده است گفت:  آل سعود با حمله به یمن و کشتن زنان وکودکان بی دفاع یمن بی آبرو تر شده است.

۱۳۹۴/۲/۱۸ - ۱۶:۳۶

مذاکرات هسته ای نباید درسایه تحریم و تهدید قرارگیرد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: تیم مذاکره کننده ی هسته ای باید بدانند که دشمنان سعی دارند ملت ایران را ذلیل و خوار کنند بنابراین توجه داشته باشند که مذاکره ات هسته ای درسایه تحریم و تهدید قرار نگیرد.

۱۳۹۴/۲/۱۸ - ۱۴:۴۰

تیم مذاکره کننده ایران مردم، را در جریان جزئیات محورهای مذاکره قرار دهند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان البرز با تاکید بر درخواست پنج هزار نفر از طلاب قم در خصوص در جریان قرار دادن جزئیات محورهای مذاکرات بر ضرورت آن تاکید کرد.

۱۳۹۴/۲/۴ - ۱۸:۱۲

ایستادگی تیم مذاکره کننده هسته ای مرهون شهادت طلبی مهدوی ودیگر شهدای ایران اسلامی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه امروز یم مذاکره کننده با قدرت در برابر آمریکا ایستادگی می کند گفت: ایستادگی تیم مذاکره کننده هسته ای مرهون شهادت طلبی مهدوی و دیگر شهدای ایران اسلامی است.

۱۳۹۴/۱/۱۹ - ۱۶:۴۲

در پیام مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل
تبریک موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای به محضر مقام معظم رهبری
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و استاندار اردبیل در پیام مشترکی موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای به محضر مقام معظم رهبری تبریک عرض کردند.

۱۳۹۴/۱/۱۵ - ۱۱:۲۳

ابراز امیدواری تیم مذاکره کننده در مورد رسیدن به توافق
خبرگزاری شبستان: وزیر امور خارجه کشورمان و معاونش در مورد رسیدن به توافق جامع هسته ای پس از دو روز مذاکره دو جانبه با آمریکا ابراز امیدواری کردند.

۱۳۹۳/۱۲/۲۵ - ۱۷:۵۱

سفر تیم مذاکره کننده هسته ای به سوئیس
تیم مذاکره کننده هسته ای ایران برای انجام مذاکرات با آمریکا روز گذشته وارد سوئیس شد.

۱۳۹۳/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۷

هیات مذاکره کننده به ریاست ظریف راهی سوئیس شد
خبرگزاری شبستان: تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان صبح امروز راهی سوئیس شد.

۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۸