خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کمیسیون امنیت ملی مجلس
در کمیسیون امنیت ملی
گزارش دبیر شورای عالی فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یکشنبه میزبان دبیر شورای عالی و مرکز ملی فضای مجازی کشور برای ارایه گزارش انها هستند.

۱۳۹۳/۸/۲۴ - ۰۹:۲۵

در کمیسیون امنیت ملی
بررسی وضعیت صنعت کشور با حضور وزیر نفت
خبرگزاری شبستان: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس وضعیت صنعت کشور را با حضور نعمت زاده وزیر صنعت و معدن و تجارت بررسی می کنند.

۱۳۹۳/۸/۳ - ۱۳:۲۶

وزیر دفاع به کمیسیون امنیت ملی می‌رود
خبرگزاری شبستان: اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس سه شنبه هفته جاری میزبان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان هستند.

۱۳۹۳/۷/۲۶ - ۰۹:۳۷

حضور وزرای صنعت و امور خارجه در کمیسیون امنیت ملی
خبرگزاری شبستان: وزرای صنعت معدن و تجارت و امور خارجه سه شنبه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور می یابند.

۱۳۹۳/۷/۱۲ - ۰۹:۴۸

بررسی پرونده باغ قلهک در کمیسیون امنیت ملی
خبرگزاری شبستان: کارگروه مطالبات ملی کمیسیون امنیت ملی پرونده باغ قلهک را در ادامه بررسیهای خود این هفته مورد بررسی قرار می‌دهد.

۱۳۹۳/۷/۵ - ۱۰:۱۱