خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کمیسیون امنیت ملی مجلس
بروجردی در جمع خبرنگاران:
پشتوانه جدیدی برای تیم مذاکره کننده ایجاد شد/این طرح دست تیم مذاکره کننده را نمی‌بندد
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون امنیت ملی و مجلس با بیان اینکه طرح مجلس دست تیم مذاکره کننده را نمی بندد گفت: با این طرح پشتوانه جدیدی برای تیم مذاکره کننده ایجاد شد.

۱۳۹۴/۴/۲ - ۱۰:۲۸

حجت الاسلام سبحانی نیا در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
زمینه های فرهنگی مناسب برای ورود به ماه مبارک رمضان را باید فراهم کنیم
خبرگزاری شبستان: نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در مورد داشتن برنامه های ویژه در طول ماه مبارک رمضان گفت: باید زمینه هایی را برای هم ورود به ماه مبارک رمضان و هم برای خروج از این ماه فراهم کنیم و مجلس نیز در این زمینه وظایفی به عهده دارد.

۱۳۹۴/۴/۲ - ۰۸:۰۱

در کمیسیون امنیت ملی صورت می گیرد
بررسی تحولات یمن با حضور انقلابیون یمن
خبرگزاری شبستان: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس آخرین اخبار و تحولات یمن را با حضور انقلابیون این کشور مورد بررسی قرار می‌دهد.

۱۳۹۴/۳/۳۰ - ۰۷:۵۹

بروجردی با اشاره به طرح الزام دولت برای حفظ دستاوردهای هسته‌ای:
این طرح برای دفاع از منافع ملی و منافع ملت ایران عرصه هسته ای محافظت می‌کند
خبرگزاری شبستان: رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه اجازه نمی دهیم کسی وارد حریم امنیتی و مراکز نظامی ما شود گفت: این طرح از منافع ملی و منافع ملت ایران در عرصه هسته ای محافظت می کند.

۱۳۹۴/۳/۲۷ - ۱۰:۱۹

حضور رییس سازمان پدافند غیرعامل در کمیسیون امنیت ملی
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان پدافند غیرعامل یکشنبه هفته جاری برای ارایه گزارش در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حضور می یابد.

۱۳۹۴/۳/۲۳ - ۰۹:۰۸

وزیر اطلاعات به کمیسیون امنیت ملی می‌رود
خبرگزاری شبستان: وزیر اطلاعات به منظور پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان این هفته در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور می یابد.

۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۰:۰۵

وزیر دفاع به کمیسیون امنیت می رود
خبرگزاری شبستان: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح برای پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان سه شنبه به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می رود.

۱۳۹۴/۲/۱۹ - ۱۰:۰۸

در کمیسیون امنیت ملی انجام می شود:
بررسی روند تحولات هسته‌ای
خبرگزاری شبستان: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس روند تحولات هسته‌ای را یکشنبه در این کمیسیون مورد بررسی قرار می‌دهند.

۱۳۹۴/۲/۵ - ۱۰:۰۹

منصوری آرانی در گفتگو با شبستان:
آن چیزی که کنگره و اوباما می گویند با هم متفاوت است
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی در مورد طرح کنگره آمریکا درباره نظارت بر توافق هسته‌ای و ۱+۵ گفت: ما نمی دانیم الان محتوای این طرح چیست و آن چیزی که کنگره و اوباما می گویند با هم متفاوت است.

۱۳۹۴/۱/۳۱ - ۱۴:۴۱

دستغیب در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
ایران هشدارهای لازم را در بحث یمن به عربستان داده است
خبرگزاری شبستان: نایب رییس کمیسیون امنیت ملی با اشاره به طرح ۴ ماده ای ایران به سازمان ملل برای حل و فصل بحران در یمن گفت: ایران هشدارهای لازم را در بحث یمن به عربستان داده است.

۱۳۹۴/۱/۳۱ - ۰۷:۱۹

در کمیسیون امنیت ملی بررسی می شود:
تحقیق و تفحص از افراد دوتابعیتی در حوزه مسئولان و مدیران ارشد
خبرگزاری شبستان: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تحقیق و تفحص از افراد دوتابعیتی و داری گرین کارت در حوزه مسئولان و مدیران ارشد را بررسی می کند.

۱۳۹۴/۱/۲۹ - ۱۱:۲۴

توضیحات نقوی حسینی درباره حضور ظریف در کمیسیون امنیت ملی مجلس
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: نشست امروز این کمیسیون با حضور ظریف وزیر خارجه و با هدف بررسی بیانیه لوزان برگزار شد.

۱۳۹۴/۱/۱۷ - ۰۸:۳۴

ظریف پس از حضور در نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
جزییات مذاکرات لوزان را در جلسه غیر علنی مطرح خواهم کرد
خبرگزاری شبستان: وزیر امور خارجه با بیان اینکه سوال درباره مسائل کشور حق نمایندگان مردم در خانه ملت است، گفت: در خصوص مذاکرات هسته ای به اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس توضیحاتی ارائه دادم و توضیحات کامل درباره مذاکرات لوزان را در جلسه غیر علنی سه‌شنبه هفته جاری مطرح خواهم کرد.

۱۳۹۴/۱/۱۷ - ۰۷:۳۵

در کمیسیون امنیت ملی:
بررسی طرح الزام دولت به حفظ حقوق هسته‌ای
خبرگزاری شبستان: نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در هفته جاری طرح الزام دولت به حفظ دستاوردها و حقوق هسته ای ملت ایران را مورد رسیدگی قرار می دهند.

۱۳۹۴/۱/۱۵ - ۱۲:۳۸

شفیعی در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
ادامه روند تبعیض نژادی در آمریکا
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به کشته شدن سه نوجوان مسلمان در آمریکا گفت: آنچه که اتفاق افتاد ادامه روند تبعیض نژادی در آمریکا است، صرفنظر از اینکه اینها مسلمان یا غیرمسلمان باشند آن چیزی که مهم است این است که آنها سفیدپوست نبودند و مسلمان بودند.

۱۳۹۳/۱۱/۲۸ - ۰۹:۴۴

ظریف به کمیسیون امنیت می‌رود
خبرگزاری شبستان: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان سه شنبه 14 بهمن برای پاسخگویی به تعدادی از سوالات نمایندگان به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی حضور می‌یابد.

۱۳۹۳/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۶

وزیر کشور به کمیسیون امنیت می رود
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور برای پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می رود.

۱۳۹۳/۱۱/۴ - ۰۹:۳۲

بازدید اعضای کمیسیون امنیت از دستاوردهای نیروی زمینی سپاه
خبرگزاری شبستان: اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هفته جاری بازدیدی از دستاوردهای نیروی زمینی سپاه پاسداران و همچنین پیشرفت های معاونت اگاهی ناجا خواهند داشت.

۱۳۹۳/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۹

ظریف به کمیسیون امنیت ملی می‌رود
خبرگزاری شبستان: وزیر امور خارجه برای پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان به کمیسیون امنیت ملی می‌رود.

۱۳۹۳/۱۰/۶ - ۰۹:۱۲

نشست هیئت رییسه کمیسیون امنیت ملی با دبیرشورای عالی امنیت ملی
خبرگزاری شبستان: هیئت رییسه کمیسیون امنیت ملی نشستی را با دبیرشورای عالی امنیت ملی یکشنبه هفته جاری برگزار می کنند.

۱۳۹۳/۹/۱۵ - ۱۰:۴۷