خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

الجمعة ٨ شوّال ١٤٣٩

Friday, June 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مریم داوری
مسجد جامعی در اختتامیه جایزه سپیدار:
اتاق کودک در سرای محلات تهران تاسیس می شود
خبرگزاری شبستان: مسجد جامعی گفت : در سرای محلات اتفاقات خوب و ویژه‌ای در حوزه کودک و نوجوان می افتد و اتاق‌هایی ویژه کودکان و نوجوانان تاسیس می شود.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۰۸:۵۷

با حضور صالحی امیری/
برگزیدگان سومین جایزه سپیدار مشخص شدند
خبرگزاری شبستان: برگزیدگان سومین دوره جایزه سپیدار با حضور صالحی امیری و مسجد جامعی معرفی و تقدیر شدند.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۰۸:۵۵

یک نویسنده کودک و نوجوان در گفت‌وگو با شبستان:
با شعارهای کلیشه ای نمی توان کودکان را نسبت به محیط زیست متعهد کرد
خبرگزاری شبستان: پوروهاب با بیان اینکه در مورد محیط زیست فقط امر و نهی شده است، گفت: در زمینه آشنایی بچه ها با محیط زیست باید بیشتر بر روی جنبه های زیباشناختی کار کنیم.

۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۰۹:۵۷

یک نویسنده در گفتگو با شبستان مطرح کرد:
اشعار دفاع مقدسی مادر و دختر در یک کتاب
خبرگزاری شبستان: آقابابایی معتقد است، جوانان با خواندن کتاب« بی پر اما پریده بودی تو» از شهدا الگو می گیرند و علاقه شان به ایران اسلامی بیشتر می شود.

۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۰۸:۵۱

دکتر فکوهی در نقد و بررسی کتاب «دانشگاهی که بود»:
«دانشگاه» در حال خودکشی آرام است
خبرگزاری شبستان:دکتر فکوهی با بیان اینکه نظام دانشگاهی خود را با انواع داروهای مخدر تسکین می‌دهد، گفت: در سیستم دانشگاهی با انتخاب‌های توهم‌زده و توهم‌زا مواجه هستیم.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۸:۴۱

یک جامعه‌شناس در نقد و بررسی کتاب «دانشگاهی که بود»:
«دانشگاه» در جامعه غایب است
خبرگزاری شبستان: دکتر کاظمی گفت: اساتید و دانشگاه‌های ما آنچنان درگیر رزومه و دغدغه‌های خود هستند که مسایل اجتماعی را فراموش کردند.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۰۸:۳۷

مدیر انتشارات محراب قلم در گفتگو با شبستان پیشنهاد کرد:
طرح های ترویج کتابخوانی می تواند به مناسبت های مختلف برگزار شود
خبرگزاری شبستان: فریدونی با بیان اینکه تبلیغ تخفیف های طرح «پائیزه کتاب» در تشویق مردم برای خرید کتاب موثر است، گفت: طرح های ترویج کتابخوانی موسسه خانه کتاب نه فقط در فصول مختلف سال بلکه در مناسبت های مختلف نیز برگزار شوند.

۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۴:۰۳

گودینی در گفت و گو با شبستان:
بمباران فیلم ها در کاهش کتابخوانی بی تاثیر نیست
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده معتقد است اگر کتاب های خواندنی به فیلم و سریال تبدیل شود مردم بار دیگر به کتابخوانی تشویق خواهند شد.

۱۳۹۶/۹/۵ - ۰۹:۱۹

گفت وگو با روحانی برگزیده چهارمین جشنواره مروجان کتابخوانی/
سخنرانی های جذاب با منبر دیجیتال/ سازه های کتاب در خانه و مسجد
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام نظری معتقد است، طرح ترویج کتاب در خانه و مساجد باعث افزایش فرهنگ مطالعه و کاهش مشکلات خانوادگی شده است.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۰۸:۵۴

گفتگو با کوچکترین برگزیده جشنواره مروجان کتابخوانی
خبرگزاری شبستان: ستاره قطبی با بیان اینکه هدفم نه معروف شدن بود نه برنده شدن، گفت: دوست دارم روزی برسد که در دست بچه ها به جای تبلت، یک کتاب باشد.

۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۳:۵۱

مسئول بخش نابینایان کتابخانه مرکزی سمنان در گفت‌وگو با شبستان:
منابع محدود بریل، مشکل عمده کتابخوانی نابینایان
خبرگزاری شبستان: فوادیان عدم تنوع منابع را یکی از مشکلات اساسی نابینایان در امر کتابخوانی دانست و گفت: مراکز تولید کتاب‌های بریل در کشور سه چهار تاست که باید افزایش یابد.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۲:۴۷

طراح مجموعه« اسمت چیه»:
هدف ما ارایه یک فرم نو از کتاب بود
خبرگزاری شبستان: مسیحا با بیان اینکه نمی‌خواهیم بچه‌ها فقط شنونده باشند، گفت: در نظر داشتیم بچه‌ها با تورق کتاب به چیز جدیدی برسند.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۳:۳۴

یک روانشناس:
فرزندخواندگی در کشور نیاز به فرهنگسازی دارد
خبرگزاری شبستان: دکتر میرزایی با بیان اینکه کتاب «قصه‌های ما و مامان‌مان» در مورد فرزندخواندگی تابوشکی می کند، گفت: نیاز به تولید و حمایت از چنین کتاب هایی داریم.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۳:۳۴

یک نویسنده کودک و نوجوان:
کتاب‌های مرغک تلفیق کتاب و بازی است
خبرگزاری شبستان: پریرخ با بیان اینکه کودک برای شناخت و تجربه از مشاهده، شنیدن و لمس کردن همراه با بیان و بازی بهره زیادی می برد، گفت: با استفاده از این نکات کتابهای مرغک را تولید کردیم.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۳:۳۳

دکتر مجید عمیق:
علم تولید نداریم/ضرورت پوست‌اندازی تولید کانون
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده کودک و نوجوان با بیان اینکه آموزش و پرورش ما مفلوک است، گفت: مهارت‌های زندگی نه در کتاب‌های درسی و نه در جای دیگری آموزش داده می‌شود به همین دلیل بچه‌های ما در معرض آسیب هستند.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۳:۳۲

حجت الاسلام حیدری ابهری در گفتگو با شبستان:
«نقاشی های خدا»به دست خردسالان می رسد
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده از چاپ مجموعه پنج جلدی «نقاشی های خدا» برای خردسالان خبر داد و گفت: خردسالان با این مجموعه نعمت های خدا را مزه مزه می کنند.

۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۱۰:۰۳

یک استاد دانشگاه در گفت و گو با شبستان:
ایران در نظر اقبال در کتاب «افکار پنهان ایرانیان»/ اقبال نمی توانست فارسی صحبت کند!
خبرگزاری شبستان: دکتر مقیسه با بیان اینکه اقبال لاهوری به پنج زبان مسلط بود، گفت: ۱۵ هزار بیت از اقبال به جا مانده که ۹ هزار بیت به زبان فارسی است.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۰۹:۱۲

رییس حوزه هنری در گفت و گو با شبستان:
هنرمند متعهد متذکر و یادآوری کننده است
خبرگزاری شبستان: مومنی شریف با بیان اینکه در پیچ تاریخی هستیم، گفت: هنرمند متعهد به تبعیت از قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) دشمن و توطئه های دشمن را به مردم یادآوری می‌کند.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۰:۱۰

جلد دوم «شب‌های بمباران» چاپ شد
خبرگزاری شبستان: جلد دوم «شب‌های بمباران» بازنوشته «داود غفارزادگان» و «محمدرضا بایرامی» از سوی انتشارات «سوره مهر» چاپ شد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۴:۴۱

«زمانی که هم‌سفر ونگوگ بودم» منتشر شد
خبرگزاری شبستان: کتاب «زمانی که هم‌سفر ونگوگ بودم» جلد سوم از مجموعه« بچه محل نقاش ها» از سوی انتشارات «هوپا» برای نوجوانان منتشر شد.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۰۸:۴۷