خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷

الاثنين ٨ ربيع الثاني ١٤٤٠

Monday, December 17, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مریم داوری
یک قصه‌گوی برگزیده در گفتگو با شبستان:
درس ها را به شکل قصه به بچه ها آموزش دهیم
خبرگزاری شبستان: شهیدی معتقد است، ارایه دروس مدارس به شکل قصه ضمن ایجاد جذابیت و علاقمندی، اثرگذاری مطالب را افزایش می دهد.

۱۳۹۷/۱/۷ - ۱۵:۰۴

یک نقاش در گفت‌وگو با شبستان:
در سال ۹۷ نمایشگاه های سرزمین آسمانی در واژه های قرآنی را ادامه می دهم
خبرگزاری شبستان: منزه با بیان اینکه سلسله نمایشگاه های سرزمین آسمانی در واژه های قرآنی را ادامه می دهم، گفت: نمایشگاه تفسیر مصور قرآن در نیمه اول سال نو برپا می شود.

۱۳۹۷/۱/۵ - ۱۴:۳۹

یک نویسنده در گفت وگو با شبستان:
مدارس برای عید نوروز به بچه ها کتاب داستان پیشنهاد کنند
خبرگزاری شبستان: صحرایی پیشنهاد خواندن یک کتاب داستان از سوی مدارس به بچه ها در ایام نوروز را گام اولیه برای ترویج کتابخوانی در عید دانست.

۱۳۹۷/۱/۴ - ۱۴:۲۸

شفیعی در گفتگو با شبستان:
مهربانی و دانایی را در قالب کتاب عیدی دهیم
خبرگزاری شبستان: یک شاعر کتاب را پنجره ای به روی اندیشه متعالی و باغ دانایی دانست و گفت: در نوروز که پاسداشت یکی از مهمترین رسم ها و سنت های فرهنگی ماست، نگهبان ادبیات، هنر، تفکر خود باشیم.

۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۲:۱۹

یک شاعر در گفت وگو با شبستان:
آش روز اول عید بهترین خاطره نوروزم بود
خبرگزاری شبستان: زندی معتقد است، خواندن کتاب های خوب و متناسب به همان شیرینی شکلات و شیرینی های خوشمزه به بچه ها می چسبد.

۱۳۹۷/۱/۱ - ۱۱:۳۲

یک نویسنده در گفتگو با شبستان:
پیام«روزهای کودکی یک پیامبر» باورکردن بچه هاست
خبرگزاری شبستان: مریدی زاده با بیان اینکه نمایشنامه «روزهای کودکی یک پیامبر» در مورد کودکی حضرت سلیمان است، گفت: حضرت سلیمان دردوران کودکی به حضرت داوود کمک فکری می کردند.

۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۵

یک نویسنده کودک و نوجوان در گفتگو با شبستان:
نگاه ظریف؛ لازمه نوشتن برای خردسالان
خبرگزاری شبستان: ناصری با اعتقاد بر اینکه بهترین نویسندگان باید برای خردسالان بنویسند، گفت: همانگونه که پزشک متخصص اطفال داریم در حوزه نگارش برای خردسالان نیازمند متخصص هستیم.

۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۹:۴۶

یک کارشناس مسایل حقوقی:
قانونی درباره ویرایش نداریم
خبرگزاری شبستان:حسینی‌نیک با بیان اینکه ویرایش یک اثر اشتقاقی است، گفت: ویرایش فنی قابل حمایت نیست اما ویرایش علمی و ادبی قابل حمایت است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۰۲

یک زبان شناس در همایش «ویرایش»:
محدود کردن نویسنده بیش از سانسور آسیب زا است
خبرگزاری شبستان: دکتر طبیب‌زاده با بیان اینکه شکسته‌نویسی سبک است و ربطی به ویرایش ندارد، گفت: ویراستار حق دخالت در سبک نویسنده را ندارد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۹:۵۴

دکتر سمیعی گیلانی در همایش « ویرایش» :
اختلاف فاحش بین نویسندگی امروز و دیروز/ ویرایش برایم بیماری شده است
خبرگزاری شبستان: دکتر سمیعی گیلانی با بیان اینکه در انگلستان ۴ سال درس ویراستاری می خوانند، گفت: ویراستار در غرب نویسنده‌پرور است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۳۱

خواهرزاده داود بختیاری:
داود از «پرواز سفید» به «خانه ابدی» رسید
خبرگزاری شبستان:کاپیتان خواجوند با بیان اینکه داود برایم یک دوست بسیار خوب بود تا دایی، گفت: داود به خاطر دعای مادرش موفق و عاقبت به خیر شد.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۱

امیریان در «شبی با نویسنده» :
داود بختیاری انصافا « فردین» بود
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده با بیان اینکه داود بختیاری پشتکار و جدیت داشت، گفت: داود برای کمک به مستمندان حتی فرش زیر پای خود را فروخت.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۸:۴۱

مدیر دفتر هنر و ادبیات پایداری حوزه هنری:
«مردی که خواب نمی‌دید» به خوبی دیده نشد
خبرگزاری شبستان: سرهنگی معتقد است، داود بختیاری برای خاطرات اسدالله خالدی در قالب کتاب «مردی که خواب نمی‌دید» زحمت زیادی کشید.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۸

یک کارگردان سینما در گفت‌وگو با شبستان:
«آوازهای سرزمین من» می توانست ضربه گیری برای مدیران فرهنگی باشد
خبرگزاری شبستان: رافعی با بیان اینکه فیلم «آوازهای سرزمین من» درباره داعش در ایران اکران نشد، گفت: این در حالی است که این فیلم در خارج کشور جوایزی کسب کرده است.

۱۳۹۶/۱۲/۸ - ۰۹:۰۹

مدیر پروژه TGC ۲۰۱۸:
گیمیستان مهم‌ترین رویداد بازی‌سازی منطقه می‌شود
خبرگزاری شبستان: اشتری با بیان اینکه چند تغییر در ساختار TGC به منظور افزایش کمیت و کیفیت صورت گرفته است، گفت: دومین رویداد TGC در ایران در ۱۴ و ۱۵ تیر سال آینده برگزار می‌شود.

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۲:۳۹

مدیر پروژه TGC ۲۰۱۷:
بیش از دو هزار شرکت کننده در TGC‌ حضور داشتند
خبرگزاری شبستان: آشتیانی با بیان اینکه بازی‌های برگرفته از فرهنگ ایرانی در TGC دیده شدند، گفت: در این رویداد بازی‌هایی که کپی آثار خارجی بودند، دیده نشدند.

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۲:۳۰

مدیرعامل بنیاد بازی‌های رایانه‌ای:
همایش ‌TGC خط مقدم تعاملات جهانی بازی‌های رایانه‌ای است
خبرگزاری شبستان: کریمی قدوسی گفت: هدف ما این است که TGC‌ محلی برای تعاملات تجاری و آموزشی در زمینه بازی‌های رایانه‌ای در منطقه شود.

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۲:۲۹

کاشفی خوانساری در گفت‌وگو با شبستان:
ارتباط ما با بدنه قصه‌گویی دنیا محدود است/ قصه گویی نسل ها را واکسینه می کند
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده و شاعر با بیان اینکه قصه گویی در کشور ما رو به زوال رفت، گفت: تشکیل نهاد های مدنی و تخصصی قصه گویی باعث نزدیک شدن هر چه بیشتر قصه گویی به جایگاه اصلی خود می شود

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۰۹:۵۹

یک هنرمند نقاش در گفت‌وگو با شبستان:
خمیرمایه فداکاری شهدا در نسل امروز وجود دارد
خبرگزاری شبستان: ذاکری با بیان اینکه حدود هشت اثر در نمایشگاه«آیینه های بی زنگار » دارم، گفت: نسل جوانی که قضاوت خوبی در مورد آنها نمی شود به وقتش همه را با عمل به حیرت وا می دارند.

۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۰۹:۴۳

یک هنرمند نقاش در گفت‌وگو با شبستان:
«دور نزدیک» دورنمایی از حضرت فاطمه (س) است
خبرگزاری شبستان:شیخی با بیان اینکه در مناسبتهای مختلف یکی از آثارم را در مسجد حضرت آیت الله خامنه ای حوزه هنری به نمایش می گذارم،گفت: «یاس کبود» به مناسبت ایام فاطمیه در معرض دید عموم است.

۱۳۹۶/۱۲/۵ - ۰۸:۳۴