خبرگزاری شبستان

جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶

الجمعة ٢٥ جمادى الثانية ١٤٣٨

Friday, March 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مریم داوری
دکتر هومن نامور در گفت و گو با شبستان:
نوروز با «سبد آرامش زندگی شیرین»/ چالش سازش
خبرگزاری شبستان: یک روانشناس با بیان اینکه نمی شود با فضای مجازی جنگید و آنرا حذف کرد، گفت: امروزه بخشی از سبد خانواده مختص موبایل و و شبکه های اجتماعی است.

۱۳۹۶/۱/۳ - ۱۳:۰۳

احمد شاکری در گفت و گو با شبستان:
«گلستان یازدهم» بخوانید «امپراطوری جهنم» ببینید
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده با بیان اینکه نقش زنان در دوران دفاع مقدس نقش کلیدی است، گفت: افرادی که در این عرصه حضور داشتند، مسئولیت ها، تلاش ها، موقعیت ها و تیپ های مختلف داشتند که قطعا همه اینها نیاز به پردازش دارد.

۱۳۹۶/۱/۲ - ۱۳:۳۴

یک نویسنده کودک و نوجوان در گفت و گو با شبستان:
گردو بهترین عیدی کودکی ام بود!
خبرگزاری شبستان: ناصری با بیان اینکه به بچه ها کتاب و پول عیدی می دهم، گفت: بچه ها در ایام عید به دامن طبیعت بروند و از هوای بهاری لذت ببرند.

۱۳۹۶/۱/۱ - ۱۱:۳۸

حجت الاسلام ابوالحسنی در گفت و گو با شبستان:
به سفر بروید/ «نهج‌الحیات» و «دختر شینا» را بخوانید
خبرگزاری شبستان: یک پژوهشگر معتقد است، ایام عید فرصت خوبی است که در مورد شرکت کنندگان در انتخابات فکر کنیم و عملکرد آنها را بررسی کنیم.

۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۴۵

محافظت از خانواده با«زلال عفت»
خبرگزاری شبستان: کتاب« زلال عفت» نوشته حجت‌الاسلام اخوی ضمن بررسی آیات و روایات در مورد پاکدامنی و حیا، داستان هایی واقعی و جذاب دارد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۲:۲۴

«سال گرگ» ، رمانی در مورد مجاهدین خلق
خبرگزاری شبستان: چاپ دوم کتاب «سال گرگ» نوشته «جواد افهمی» که رمانی نیمه داستانی است توسط انتشارات «شهرستان ادب» روانه بازار کتاب شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۰

گلشیری «داستان انتقام» را به کتابفروشی‌ها کشاند
خبرگزاری شبستان: کتاب «داستان انتقام» نوشته سیامک گلشیری که رمانی پرماجرا و اجتماعی است از سوی انتشارات افق روانه بازار کتاب شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۵

برگزیده جشنواره پویانمایی در گفت و گو با شبستان:
نگاه ایدئولوژیک از انیمیشن برداشته شود/ انیمیشن های مذهبی در دام کلیشه
خبرگزاری شبستان: آقا جانی جشنواره بین المللی پویانمایی تهران را جشنواره ای مهم و معتبر دانست و گفت: متاسفانه دست برگزارکنندگان این جشنواره تنگ است و با سختی کار می کنند.

۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۸

زندگی خانوادگی یک ساواکی در«بود و نابود»
خبرگزاری شبستان: رمان «بود و نابود» نوشته سیدهاشم حسینی به تازگی از سوی انتشارات سوره مهر چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۰:۳۹

ده‌بزرگی در گفت و گو با شبستان:
بی قراری های «عزیزی» در شعرش منعکس بود
خبرگزاری شبستان: یک شاعر با بیان اینکه همه آثار عزیزی خوب بود، گفت: با این وجود پیشنهاد می کنم که سردمداران فرهنگی و دوستان احمد عزیزی یک کار گزیده از تمام آثار ایشان به عنوان یادبود ارایه دهند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۴۵

یک جامعه‌شناس در نشست «تطورات اجتماعی زبان فارسی»:
زبان دینی بیشترین مقاومت را در برابر تطورات زبانی داشته است
خبرگزاری شبستان: دکتر عاملی با بیان اینکه مقاومت زبان فارسی رسمی از دوران مشروطه شکسته شد، گفت: تنش‌های زبانی در حوزه تفکر، شعر و مناسبات افقی اشیا هنوز در جامعه ما ادامه دارد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۲

اسماعیلی در گفت و گو با شبستان:
زبان شعری «عزیزی» نو و با طراوت بود
خبرگزاری شبستان: یک شاعر با بیان اینکه سبک شعری عزیزی منحصر به فرد بود، گفت: به همین دلیل جوانانی که سعی کردند، عزیزی‌گونه شعر گویند در تقلید از او موفق نبودند.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۳

«نرگس» برای چهارمین بار به کتابفروشی‌ها آمد
خبرگزاری شبستان: چاپ چهارم کتاب «نرگس» نوشته «رحیم مخدومی» به تازگی از سوی انتشارات «سوره مهر »چاپ و روانه بازار کتاب شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۰:۱۹

ضرابی‌زاده در برنامه ستارگان اقبال:
تابلوی انقلاب بدون بانوان مبارز ناقص است
خبرگزاری شبستان: نویسنده کتاب «دختر شینا» گفت: اگر قرار است تاریخ دفاع مقدس کامل شود حتما باید به نقش مادران و همسران شهدا پرداخته شود.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۴

رییس حوزه هنری در مراسم ستارگان اقبال:
ادبیات دفاع مقدس معارف انقلاب را حفظ کرد
خبرگزاری شبستان: مومنی شریف معتقد است، ادبیات بازمانده از پیش از انقلاب به‌ویژه در حوزه نثر توانایی معرفی جبهه ما را نداشت.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۳

مدیر دفتر ادبیات پایداری حوزه هنری:
ادبیات جنگ هویت ماست
خبرگزاری شبستان: مرتضی سرهنگی با بیان اینکه در کتاب‌های آقای حسام و خانم ضرابی‌زاده مصاحبه‌ها استادانه انجام شده است، گفت: مصاحبه در کار ما شاه‌کلید است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۹:۴۲

مدیر گروه فلسفه تعلیم و تربیت دانشگاه خوارزمی در گفت و گو با شبستان:
آموزش فلسفه به مربیان کودک در «ساینا»
خبرگزاری شبستان: دکتر قائدی با بیان اینکه کتاب هایی همچون« ساینا » برای خودآموزی نیست، گفت: برای همین این نوع کتاب همراه با آدمش مهم است نه به تنهایی.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۶

بخشی از خاطرات ارتش شاهنشاهی در «همافر»
خبرگزاری شبستان: کتاب «همافر» نوشته مهدی نوروزی، همافر نیروی هوایی ارتش، از سوی انتشارات سوره مهر روانه بازار کتاب شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۳

یک انیمیشن ساز در گفت و گو با شبستان:
گاردی نسبت به انیمیشن وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: ایزدی قدوسی گفت: هم بزرگسالان و هم کوچک تر انیمیشن را می بینند به همین دلیل گستره اثرگذاری انیمیشن نسبت به فیلم و مستند بیشتر است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۹

نگاهی به کتاب« نمایش های ایرانی»/ عروسی قریش، تعزیه‌ زنانه پرطرفدار
خبرگزاری شبستان: کتاب«نمایش‌های ایرانی» نوشته صادق عاشور پور دومین مجلد تعزیه است که از سوی انتشارات سوره مهر چاپ شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۶