خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خدام رضوي در خراسان جنوبي
عيادت خادمان رضوي از بيماران بيمارستانهاي بيرجند
همزمان با سالروز ميلاد امام رضا(ع) خادمان حرم مطهر رضوی با حضور در بيمارستانهاي امام رضا(ع)، حضرت وليعصر(عج) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) شهرستان بيرجند از بيماران بستري در اين بيمارستانها عيادت کردند.

۱۳۹۶/۵/۱۳ - ۲۲:۱۶

همراه با کاروان خدام رضوي؛
ساعت به وقت زندان بيرجند
خبرگزاری شبستان:  خواسته و ناخواسته مدت هاست در پشت ميله هاي زندان هستند و شايد در دل هواي صحن و سراي حرم را داشته اند که امروز نشاني از ‌آن حريم مطهر به ميانشان آمده است.

۱۳۹۶/۵/۱۳ - ۱۱:۰۵

گلزار شهداي يبرجند غبارروبي و عطرافشاني شد
خبرگزاری شبستان: طي مراسمي با حضور خادمان حرم مطهر رضوي گلزار شهداي بيرجند غبارروبي و عطرافشاني شد.

۱۳۹۶/۵/۱۳ - ۰۸:۴۶

حضور خدام رضوي در جشن زير سايه خورشيد بيرجند
خدام بارگاه منور رضوي با حضور در شهرستان بيرجند، ضمن ديدار با نماينده ولي فقيه خراسان جنوبي در جشن بزرگ زيرسايه خورشيد شرکت کردند.

۱۳۹۵/۵/۲۴ - ۰۹:۰۲

دولتمردان به پيشرفت کشور از دورن تکيه کنند
خبرگزاری شبستان: نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس با تاکيد بر اينکه دولتمردان بايد به پيشرفت کشور از دورن تکيه کنند، افزود: مردم ايران مي تواند کاري کنند که آمريکا در برابر آنها سر تعظيم فرود آورد و اين مهم در گرو تحقق اقتصاد مقاومتي است.

۱۳۹۵/۵/۲۲ - ۰۸:۰۶

حضور خدام رضوي در شهرستان قائنات
خدام رضوي با حضور در گلزار شهدا، بيمارستان، کارخانجات، بقاع متبرکه و روستاهاي مختلف دل هاي مردم شهرستان قاين را مقيم صحن و سراي حضرت کردند.

۱۳۹۵/۵/۲۰ - ۲۲:۱۷

۱۷ مرداد؛
خراسان جنوبي ميزبان خدام رضوي مي شود
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل جمعیت جوانان سرزمین خورشید خراسان جنوبی گفت: مردم شهرستان هاي قاين، بيرجند و طبس از ۱۷ مردادماه به مدت هشت روز ميزبان کاروان خدام رضوي خواهند بود.

۱۳۹۵/۴/۲۷ - ۱۶:۵۹