خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

الأربعاء ١١ شوّال ١٤٤١

Wednesday, June 3, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کابالا
ناگفته‌های ادیان در مورد شیطان‌پرستی
حقایقی درباره مصادره و تحریف نمادهای ادیان برای جذب افکار به شیطان‌گرایی
رئیس موسسه بهداشت معنوی با اشاره‌به نمادهایی که شیطان‌گرایان برای ترویج افکارشان به کار می‌گیرند، گفت: آنها با مصادره و تحریف نمادهای جهانی می‌کوشند مردم را با نظرات خود همراه کنند، در این میان برخی جریان‌ها نیز سبب بزرگ‌نمایی شیطان‌پرستان می‌شوند.

۱۳۹۸/۵/۵ - ۰۹:۳۳

ناگفته‌های ادیان درباره شیطان‌پرستی
استفاده ابزاری شیطان‌گرایان از رمان و هنر/فصل مشترک همه عرفان‌های کاذب!
حجت‌الاسلام عرب با اشاره‌به تفاوت‌های نگاه اسلام به شیطان با تعریف مسیحیت و یهودیت از آن، گفت: عرفان یهودی کابالا حتی شیطان را هم‌ردیف فرشتگان و نماینده علم و دانش معرفی می‌کند. ترویج اباحی‌گری با استفاده از رمان و هنر، رویکرد شیطان‌گرایان معاصر است.

۱۳۹۸/۴/۱۲ - ۰۹:۵۰

ناگفته‌های ادیان در مورد شیطان‌پرستی
قربانی کردن کودکان؛ خروجی شیطان‌پرستی در اروپا/تاثیری که فراماسونری از کابالا پذیرفت
حجت‌الاسلام عرب با بیان اینکه انجمن‌های فراماسونری با تاثیر از کابالا و درون مایه‌های آن در قرن شانزدهم به جوی غالب تبدیل شدند، گفت: آئین‌های شیطان‌پرستی در در برهه‌ای از تاریخ اروپا تا مرز قربانی کودکان هم پیش رفتند.

۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۹:۴۳

مدیرعامل موسسه بهداشت معنوی بیان کرد
ارتباط فراماسونری با یهود/کیفیت رواج جادوگری در اروپا
حجت‌الاسلام عرب گفت: بنی‌اسراییل سنت‌های شیطانی رایج در در مصر را در تبادل با سایر اقوام باستانی تکمیل و در قالب جریانی به نام کابالا تدوین کرد. عرفان یهودی برخاسته از متن تورات نیست، آنها خودشان می گویند این عرفان برگرفته از آموزه‌های شفاهی است.

۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۰۸:۵۴

«ناگفته های ادیان»//۳
ریشه کابالا و آنچه به نام عرفان به خورد مخاطب می دهند
پژوهشگر فرق و ادیان با اشاره به ریشه جریان های شیطان پرستی و بازتولید آنها در طول تاریخ، گفت: عرفان کابالا با تحریف تورات بسیاری از مباحث را تغییر داده این تحریف هایی که در دین یهود دیده می شود برگرفته از آیین های شیطانی است.

۱۳۹۸/۲/۳ - ۰۹:۳۶

اظهار ارادت شیخ ها به صاحبان یهودی
در تصاویر منتشر شده محمد بن سلمان در کنار محمد بن زاید آل نهیان ولیعهد ابوظبی دیده می شدند که دستبند قرمز آنها بیشتر از سایر سوژه ها مورد توجه بود .

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۲:۱۵

جولان کابالا در مستطیل سبز و پرده نقره ای!
خبرگزاری شبستان: کارشناس عرفان های نوظهور در برنامه شعبده شوم گفت: یکی از نمادهای مهم کابالا دستبند قرمزی است که در دست بیشتر بازیگران هالیوودی و بازیکنان فوتبال دیده می شود.

۱۳۹۵/۴/۲۶ - ۱۵:۲۷