خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸

السبت ١٥ ذو الحجّة ١٤٤٠

Saturday, August 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حیا و عفت
حقوق بشر غربی ابزاری برای ضربه به ساختار مدنی ایران است/ناکارآمدی مسئولین زمینه اهداف دشمن را فراهم می کند
دبیر ستاد حقوق بشر و معاون امور بین الملل قوه قضائیه با بیان نکاتی در زمینه حقوق بشر و تفاوت ماهوی این مسئله در غرب و در ایران، تذکراتی درباره رویکردهای داخلی نیز داد.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۲۱:۲۳

برخی از برنامه های صدا و سیما، حیا را از بین می برد/ توجه خانواده ها نسبت به حیا
خبرگزاری شبستان: رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: برخی از برنامه های صدا و سیما حیا را در بین مردم و خانواده ها از بین می برد.

۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۱۰:۱۷

حجت الاسلام حیدری کاشانی:
پوشش نماد حیامندی و بندگی انسان است
خبرگزاری شبستان: کارشناس مسائل مذهبی با بیان اینکه چشم چرانی عقل انسان را ضایع می‌کند، گفت: پوشش نماد حیامندی و بندگی انسان است.

۱۳۹۶/۳/۱۴ - ۱۳:۲۳

تمام هدف دشمن دور کردن حیا و عفت از جامعه ایرانی است
خبرگزاری شبستان: فرمانده لشکر عملیاتی قدس گیلان با تاکید بر اینکه تمام هدف دشمن دور کردن حیا و عفت از جامعه ایرانی است، گفت: امروز عفت و حیا جامعه ما مورد تهدید است و نامردی است که حیا و عفت را رعایت نکنیم.

۱۳۹۵/۴/۲۵ - ۲۲:۴۶