خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

السبت ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١

Saturday, December 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه موقت اصفهان
علم انسان بی تقوا، همچون اسلحه است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اصفهان گفت: انسان منهای علم و ایمان، وحشی ترین موجود روی زمین است و با تحصیل علم و تقوا انسان از نردبان کمال بالا می رود.

۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۱۰:۳۳

قدرت دفاعی کشور پاسخگوی تمامی گزینه های نظامی دشمنان است
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت اصفهان گفت: قدرت دفاعی کشور پاسخگوی تمامی گزینه های نظامی دشمنان است و به همین خاطر دشمنان جرات حمله به کشور را ندارند.

۱۳۹۴/۸/۸ - ۱۶:۱۱

سکوت مرگبار سازمان ملل در برابر فجایع آل سعود در یمن
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اصفهان گفت: وقتی یک جنایتکار را در ایران اعدام می کنند، فریاد حقوق بشر جهانیان بلند می شود اما حالا کسی نیست به فریاد مردم مظلوم یمن برسد.

۱۳۹۴/۳/۸ - ۱۸:۲۸

خداوند گناه شرک را هم می بخشد/برای گناه شرک، شفاعت وجود ندارد
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به اینکه برای گناه شرک، شفاعت وجود ندارد،گفت:خداوند گناه شرک را هم می بخشد.

۱۳۹۳/۷/۳۰ - ۰۸:۴۴

حکم اعدام شیخ نمر؛ نقض صریح آزادی بیان
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اصفهان ضمن محکوم کردن صدور حکم اعدام شیخ نمر باقر النمرگفت: حکم اعدام شیخ نمر؛ نقض صریح آزادی بیان است.

۱۳۹۳/۷/۲۸ - ۰۹:۰۰

امام جمعه موقت اصفهان:
سخت گیری های نادرست سد ازدواج جوانان/ تسهیل ازدواج جوانان امری ضروری است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت اصفهان ضمن الگو معرفی کردن ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) گفت: یکی از معضلات مهم در ازدواج ها تجملات و سخت گیری های نادرست است.

۱۳۹۳/۷/۴ - ۱۵:۴۶