خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

الأربعاء ١٢ ربيع الأوّل ١٤٤٠

Wednesday, November 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه علی اصغر یوسف نژاد
یوسف نژاد در موافقت با رحمانی:
رحمانی می تواند به تنظیم روابط بین دستگاهی و مجلس توجه کند
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت گفت: رحمانی صبور است می تواند به تنظیم روابط بین دستگاهی و مجلس توجه کند.

۱۳۹۷/۸/۵ - ۲۱:۳۰

یوسف نژاد اعلام کرد:
جلسه علنی مجلس شنبه ساعت ۱۳ برگزار می شود
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی زمان برگزاری جلسه علنی مجلس برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی رییس جمهوری برای چهار وزارتخانه را شنبه ۵ آبان ساعت ۱۳ اعلام کرد.

۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۰:۴۲

در گفتگو با شبستان مطرح شد
یوسف نژاد: فرآینده استیضاح وزیر کار بررسی می شود/ارائه گزارش به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با بیام اینکه جریان استیضاح وزیر کار از ابتدا تا به آخر از سوی هیئت رییسه مجلس بررسی می شود،گفت:گزارشی از این بررسی ها تهیه و به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان ارائه می شود تا اگر تخلفی صورت گرفته مورد بررسی قرار گیرد.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۰۸:۵۶

یوسف نژاد در گفتگو با شبستان:
رییس جمهور باید با مردم گفتگو کند/سیاست های دولت به اطلاع عموم برسد
عضو هیئت رییسه مجلس با بیان اینکه رییس جمهور باید در شرایط بحرانی فعلی حداقل سه بار به مجلس می آمد و توضیحاتی در رابطه با این شرایط و سیاست های دولت به مردم ارایه می داد، گفت: چه ایرادی دارد رییس جمهور سیاست های دولت را با اطلاع مردم برساند.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۵:۱۰

یوسف نژاد در گفتگو با شبستان:
انتخاب ۱۵ عضو شورای اجرایی بین المجالس جهانی
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی اسامی ۱۵ عضو شورای اجرایی بین المجالس جهانی را اعلام کرد.

۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۵:۰۷

عضو هیئت رییسه مجلس در گفتگو با شبستان:
در انتخابات امروز هیئت رییسه دموکراسی حاکم بود/مسایل مبتلا به جامعه را پیگیری می کنیم
خبرگزاری شبستان: یوسف نژاد با بیان اینکه در انتخابات هیئت رییسه مجلس دموکراسی حاکم بود و آن چیزی که اتفاق افتاد برآیند افکار نمایندگان بود، گفت: ما در سال سوم به مسایل مبتلابه جامعه و همچنین دغدغه های مردم می پردازیم.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۴:۲۷

یوسف نژاد:
صلاح ندانستیم حاملهای انرژی را گران کنیم/دغدغه های نمایندگان را در کمیسیون بررسی کردیم
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق با اشاره به اینکه با اصلاحات به عمل آمده در لایحه بودجه سهم خانوارها در قانون هدفمندی یارانه ها به ۳۰ هزار میلیارد تومان افزایش یافته است گفت: صلاح ندانستیم قیمت حاملهای انرژی را گران کنیم.

۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۵

یوسف‌نژاد در دفاع از مصوبه کمیسیون تلفیق:
کمیسیون تلفیق در مصوبه خود شرایط اجتماعی جامعه را در نظر گرفته است/مصوبه نتیجه تراوشات فکری دولت و مجلس است
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق با بیان اینکه مصوبه کمیسیون تلفیق در لایحه بودجه ۹۷ نتیجه تراوشات فکری این کمیسیون با دولت است، گفت: ما به گونه‌ای عمل کردیم که جهت‌گیری‌مان به نفع و مصلحت مردم باشد.

۱۳۹۶/۱۱/۸ - ۰۹:۴۱

یوسف نژاد در نشست خبری:
حذف اعتبار۲۰۰ میلیارد تومانی برخی نهادها در سال ۹۷
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ از مصوبه این کمیسیون برای ممنوعیت افزایش تعرفه و خدمات بخش دولتی در سال ۹۷ خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۰

یوسف نژاد در نشست خبری مطرح کرد:
اختصاص هزار میلیارد تومان از منابع بانکی برای ستاد دیه
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: براساس مصوبه کمیسیون تلفیق بانک ها موظف شدند تا هزار میلیارد تومان از منابع قرض الحسنه خود را در اختیار ستاد دیه قرار دهند تا صرف امور مربوط به دیه در کشور شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۱

یوسف نژاد خبر داد:
متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان با اختصاص هزار میلیارد تومان
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس گفت: دولت برای متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تحت پوشش صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح با اولویت کسانی که کمتر از۲۰میلیون ریال دریافتی داشتند، حدود هزار میلیارد تومان را اختصاص داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۴

یوسف نژاد اعلام کرد:
اختصاص ۴۵۰ میلیارد تومان برای کاهش آسیب های اجتماعی در لایحه بودجه ۹۷
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: به منظور اجرایی کردن طرح جامع کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی مقرر شد حدود ۴۵۰ میلیارد تومان دولت هزینه کند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۷

یوسف نژاد با اشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق:
اختصاص ۷۰ میلیارد تومان برای طرح های آبرسانی شرب روستایی و عشایری
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق با اشاره به اختصاص ۷۰ میلیارد تومان برای طرح های آبرسانی شرب روستایی و عشایری در این کمیسیون گفت: مبلغ هزار و ۲۸۰ میلیارد تومان برای توسعه شبکه برقی روستایی اختصاص یافت.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۸

یوسف نژاد در نشست خبری اعلام کرد:
عوارض خروج از کشور برای زائران عتبات عالیات افزایش نمی یابد
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق با اشاره به تصمیم گیری این کمیسیون گفت: طبق تصمیم این کمیسیون عوارض خروج از کشور برای زائران عتبات عالیات همانند سال ۹۶ محاسبه می شود و هیچ افزایش قیمتی نخواهد داشت.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۲:۰۲

یوسف نژاد اعلام کرد:
موافقت کمیسیون تلفیق با پیشنهاد دولت برای حذف تعدادی از یارانه بگیرها
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق با اشاره به آخرین مصوبات این کمیسیون گفت: کمیسیون تلفیق با عدد ۳۷ هزار میلیارد تومان به عنوان منبع دولت در بخش هدفمندی یارانه ها موافقت کردند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۲

یوسف نژاد خبر داد:
بنزین در سال ۹۷ گران نمی شود
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق با اشاره به بررسی بندی از لایحه بودجه ۹۷ درباره قیمت های حامل انرژی در سال ۹۷ گفت: بنزین در سال ۹۷ گران نمی شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۷:۱۴

یوسف‌نژاد مطرح کرد:
میزان جریمه مشمولین غایب نظام وظیفه برای صدور کارت معافیت همانند سال ۹۶ محاسبه می‌شود
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: میزان جریمه مشمولین غایب برای صدور کارت معافیت نظام وظیفه در سال ۹۷ همانند سال ۹۶ محاسبه می‌شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۰۰

یوسف نژاد اعلام کرد:
۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان؛ سقف معافیت مالیاتی کارکنان دولت در سال ۹۷
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: سقف معافیت مالیاتی کارکنان بخش های دولتی و غیردولتی در سال ۹۷ به میزان ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۵۴

مصوبه کمیسیون تلفیق برای کاهش آلودگی هوای تهران
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: شهرداری‌ها مکلف شدند مبالغ جریمه ای که از محل جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی بدست می آید را در جهت توسعه حمل و نقل عمومی به شهرداری تهران اختصاص دهند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۱:۵۹

یوسف نژاد خبر داد:
قیمت برق، آب و گاز هیچ گونه افزایشی در سال ۹۷ نخواهند داشت
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق قیمت آب برق و گاز در سال ۹۷ همانند قانون مصوب سال ۹۶ خواهد بود و هیچگونه افزایش قیمتی را نخواهند داشت.

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۱:۳۳