خبرگزاری شبستان

شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

السبت ٥ رجب ١٤٤١

Saturday, February 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماز جمعه اردبیل
خطیب نماز جمعه اردبیل:
کاندیداها در برابر قانون خاضع باشند
آیت الله عاملی گفت: از تمام کاندیداها می خواهم در برابر قانون خاضع باشند و نتیجه انتخابات را هر چه شد با طیب نفس بپذیرند ادعای تقلب نکنند و به کسی تهمت نزنند و امانت داری نظام و مسئولین را زیر سؤال نبرند.

۱۳۹۸/۱۲/۲ - ۱۶:۱۸

خطیب نماز جمعه اردبیل:
کاندیداها از دادن وعده های دروغ پرهیز کنند / خلف وعده از اوصاف شیطان
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: کاندیداها از دادن وعده های دروغ پرهیز کنند زیرا حاصل اینکه وعده بدهد، اگر قادر نباشد شیاد، کلاه بردار، حقه باز و شیطان است و اگر قادر است، خود را مدیون می کند و کسی که خود را مدیون می کند حریت ندارد.

۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۵:۳۸

خطیب نماز جمعه اردبیل:
حاکمیت ملی ما از طریق انتخابات اعمال می‌شود
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: انتخابات ظرفیت بزرگی هم برای ما و هم برای دشمن است. حاکمیت ملی ما از طریق انتخابات اعمال می شود و انتخابات واقعی و جدی بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی و بزرگترین تکریم برای ملت ماست.

۱۳۹۸/۱۱/۴ - ۱۵:۵۹

خطیب موقت نماز جمعه اردبیل:
حیات سردار سلیمانی اسلام را زنده کرد
امام جمعه موقت اردبیل گفت: سردار سلیمانی حقیقتاً مالک اشتر زمان بود که حیاتش اسلام را زنده کرد و مماتش اسلام را زنده‌تر کرد و انتقام شهادتش کمر جبهه استکبار را شکست.

۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۰

خطیب نماز جمعه اردبیل:
آمریکا در داخل کشور عراق بدون اجازه دولت مرتکب این جنایت شد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: آمریکا در داخل عراق بدون اجازه دولت عراق مرتکب این جنایت شد. معنی آن این است که در کشتن افراد هیچ قانون بین المللی را رعایت نمی کنم. پایه گذاری این اصل درهای جهنم را به روی آمریکا باز می کند.

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۹

خطیب نماز جمعه اردبیل:
دشمن شناسی زمینه موفقیت ملت و دولت است
امام جمعه اردبیل گفت: موفقیت یک ملت و دولت به اموری بسته است از جمله اینکه دشمن خود را خوب بشناسد تا تصمیم اشتباه نگیرد. امیرالمؤمنین دشمنان خود را بسیار خوب شناخته بود هرچه به حضرت اظهار داشتند با معاویه مماشات و سازش کنید قبول نکردند.

۱۳۹۸/۹/۲۹ - ۱۵:۱۴

خطیب نماز جمعه اردبیل:
ایالات متحده آمریکا به دوست و دشمن خود رحم نمی کند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: آمریکا به دوست و دشمن خود رحم نمی کند. در این چند سال اخیر به بهترین دوستان خود خیانت و آنها را با بدترین اهانت، تحقیر کرده است و این نشان می دهد که آمریکای فعلی اصلا اهل گفتگو مذاکره و تعامل نیست.

۱۳۹۸/۹/۲۲ - ۱۵:۰۷

خطیب نماز جمعه اردبیل:
جامعه جهانی منافعی نامشروع برای خودش تعریف کرده است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: جامعه جهانی منافعی نامشروع برای خودش تعریف کرده و هرکس به قرق گاه آنها نزدیک شود باید تاوان سنگین بپردازد.

۱۳۹۸/۹/۱۵ - ۱۵:۰۳

خطیب نماز جمعه اردبیل:
جنگ روانی دشمنان قوی و کارشناسی شده بود / گرانفروشان روز قیامت را فراموش نکنند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: جنگ روانی معاصر آن چنان قوی، حساب شده، کارشناسی شده و عقبه دار است که وارد هر کشوری می شود ملت آن کشور را در مسیر خلاف مصالح و منافع ملی آن کشور به حرکت در می آورد.

۱۳۹۸/۹/۸ - ۱۴:۵۸

خطیب نماز جمعه اردبیل:
تشکیل نظام صیانت می توانست این بی عدالتی در خصوص اختلاس ها را کم کند
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: اینجانب در سفر ریاست جمهوری به اردبیل پیشنهاد کردم که اولین کار شما در اوایل ریاست جمهوری باید طراحی نظام صیانت باشد که اگر به آن توصیه عمل می‌شد خلاف ها و اختلاس ها صورت نمی گرفت.

۱۳۹۸/۸/۲۴ - ۱۴:۳۸

خطیب نماز جمعه اردبیل:
نسل کشی دولت آمریکا زبانزد است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با اشاره به اینکه نسل کشی دولت آمریکا در کشورهای مختلف زبانزد است گفت: دولت آمریکا بعد از به رسمیت شناخته شدن نسل کشی ادّعایی ارمنی ها توسط کنگره و به خاطر نزدیکی ترکیه به روسیه، ترکیه را تحریم کرد.

۱۳۹۸/۸/۱۰ - ۱۵:۰۲

امام جمعه موقت اردبیل:
آمریکا، قاتل زنجیره ای توافقات بین المللی است
حجت الاسلام عابدیان گفت: آمریکا، قاتل زنجیره ای توافقات بین المللی است و حضرت امام (ره) فرمودند «رابطه ما با آمریکا، رابطه گرگ و میش است» لذا در نتیجه می بینیم که هیچ گاه مستضعف نمی تواند با مستکبر رابطه داشته باشد.

۱۳۹۸/۸/۳ - ۱۶:۵۹

خطیب نماز جمعه اردبیل:
پایان یافتن جنگ یمن بسیار آسان است / جنون مذاکره در ترامپ
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: پایان یافتن جنگ یمن بسیار آسان است با دستور آمریکا شروع شده و با دستور آمریکا پایان خواهد یافت اما آمریکا چه وقتی به آل سعود خواهد گفت دیگر بس است، زمانی که از دوشیدن فارغ شود.

۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۱۵:۰۰

خطیب نماز جمعه اردبیل:
ادبیات مقام معظم رهبری برگرفته از ادبیات عاشورا است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: ادبیات مقام معظم رهبری بالاترین ادبیات حماسی و بر گرفته از ادبیات عاشوراست و ای کاش تمام مسئولین این گونه با اقتدار در برابر کثیف ترین، جانی ترین و بدعهدترین دولت دنیا حرف می زدند.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۱۳:۵۵

خطیب نماز جمعه اردبیل:
اقدامات اخیر قوه قضائیه در مبارزه با فساد، امید بخش است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: اقدامات اخیر قوه قضائیه در مبارزه با فساد، امید بزرگی در دل ملت ما ایجاد شده است.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۵:۴۵

خطیب نماز جمعه اردبیل:
قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه، کشور را به کارگاه تبدیل کرده است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه، کشور را به کارگاه تبدیل کرده است و در استان ما نیز این هفته تصمیمات بسیار مبارکی گرفته اند.

۱۳۹۸/۶/۱۵ - ۱۶:۲۹

خطیب نماز جمعه اردبیل:
فضای عزاداری نباید معرکه خودنمایی و تبرج جاهلیت زنان باشد
امام جمعه اردبیل با اشاره به فرا رسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) گفت: فضای عزاداری نباید معرکه خودنمایی و تبرج جاهلیت زنان باشد.

۱۳۹۸/۶/۸ - ۱۶:۰۵

خطیب نماز جمعه اردبیل:
مسجد قلب محله است
آیت الله عاملی گفت: مسجد قلب محله است، با وجود مسجد اختلاف نباید به دادگاه برود، طلاق باید در مسجد و محله حل شود. اگر محله نیازمند دارد در مسجد با احداث صندوق مساعدت و قرض‌الحسنه تامین شود.

۱۳۹۸/۶/۱ - ۱۶:۲۵

خطیب نماز جمعه اردبیل:
آموزش و پرورش نباید طبقاتی و تبعیضی باشد
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: امکانات آموزشی در کشور باید بطور مساوی برای تمام فرزندان ما فراهم شود و آموزش و پرورش نباید طبقاتی و تبعیضی باشد در این خصوص ما مسیر بسیار طولانی را باید طی کنیم تا به شرایط آرمانی برسیم.

۱۳۹۸/۵/۲۵ - ۱۶:۱۳

ویژه برنامه های کانون های مساجد اردبیل به مناسبت اقامه اولین نماز جمعه در کشور
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: ویژه برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد اردبیل به مناسبت اقامه اولین نماز جمعه در کشور در میعادگاه های نماز جمعه استان اجرا می شود.

۱۳۹۸/۵/۳ - ۱۳:۱۶