خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ٢١ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اردوی دانش آموزی
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش:
علت حادثه واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان ناشی از عوامل طبیعی بود/ اردوهای دانش ‌آموزی تعطیل نمی شوند
کاظمی با بیان اینکه علت رخ دادن حادثه اتوبوس حامل دانش آموزان در تبریز ناشی از عوامل طبیعی بود گفت: اردوهای دانش آموزی تعطیل نمی شوند.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۴:۲۹

اردوهای تابستانی دانش آموزان نقش تربیتی ارزشمندی دارد / استمرار نشاط آموزشی در اوقات فراغت
خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: برگزاری اردوهای تابستانی دانش آموزان در ایام اوقات فراغت نقش تربیتی ارزشمندی دارد.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۰۹:۳۸

نظارت بر حمل و نقل دانش‌آموزان با سامانه آنلاین سپهتن
خبرگزاری شبستان:رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: نظارت بر حمل و نقل دانش‌آموزان با سامانه شبانه‌روزی سپهتن بیشتر خواهد شد.

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۵:۰۶

کنترل شبانه روزی سفرهای برون استانی دانش آموزان
خبرگزاری شبستان: معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به راه‌اندازی سامانه کنترل و نظارت سفرهای برون استانی گفت: اولین اردوهای دانش‌آموزی نیز از امروز آغاز شد.

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۵:۰۶

باید وظایف نهادها در اردوهای دانش آموزی مشخص شود
خبرگزاری شبستان: نایب رییس کمیسیون آموزش مجلس گفت: باید در بازنگری آیین‌نامه‌ها وظایف دستگا‌ه‌های اجرایی در اردوهای دانش‌آموزی نیز تعیین شود.

۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۵:۰۵

قائم مقام سازمان دانش آموزی در گفتگو با شبستان:
ضرورت اصلاح آیین نامه اردوی دانش آموزی/ دو راننده در اتوبوس حضور داشته است
خبرگزاری شبستان:قائم مقام سازمان دانش آموزی با اشاره به ضروت اصلاح آیین نامه اردوهای دانش آموز گفت: در این اتوبوس د و راننده وجود داشته که راننده اصلی تمایلی به جابه جایی نداشته است.

۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۰۹:۲۳

آغاز اردوی دانش آموزان بسیجی «تا قله تا خورشید» در بهبهان
خبرگزاری شبستان: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهبهان، از آغاز اردوی دانش آموزان بسیجی طرح ولایت این شهرستان با عنوان «تا قله تا خورشید» خبر داد.

۱۳۹۵/۴/۲۰ - ۱۸:۴۹