خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه محمد حسن نژاد
نماینده مردم مرند و جلفا در مخالفت با کلیات لایحه بودجه ۹۸:
۳۰ درصد سفره کارگر خالی است/ اگر پول نیست برای همه نباشد
حسن نژاد با بیان اینکه ۳۰ درصد سفره کارگر خالی است، گفت: اگر قرار است پول نباشد باید برای من حسن نژاد و آقای نوبخت که حقوق ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومانی می گیریم نیز نباید باشد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۱

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی:
باید به قیمت های واقعی در کشور برسیم/تورم سال آینده به زیر ۲۰ درصد می رسد
حسن نژاد با تاکید بر اینکه باید به قیمت های واقعی در کشور برسیم، گفت: ما می خواهیم با پول نفت عیب هایمان را بپوشانیم و این موضوع باید از سیستم مدیریتی کشور برداشته شود.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۰۸:۲۶

عضوکمیسیون اقتصادی مجلس:
تک نرخی شدن ارز جلوی فساد را می گیرد
حسن نژاد با تاکید براینکه تک نرخی شدن ارز جلوی فساد را می گیرد، گفت: دو نرخی بودن ارز حاصلی جز فساد برای کشور ندارد.

۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۰۷:۳۱

حسن نژاد:
بازار ارز انحصاری کامل است/قیمت ارز قابل پیش بینی نیست
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بازار ارز انحصاری کامل است و انحصارگر قیمت را تعیین می کند، گفت: هر کسی که می گوید می توانم قیمت ارز را پیش بینی کنم دروغ می گوید.

۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۰۸:۴۸

قدرت خرید مردم ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس با انتقاد از رها شدن بازار اقتصادی از سوی دولت گفت: طی ۶ ماه قدرت خرید مردم ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده است.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۰۹:۵۷

نماینده مرند و جلفا:
اگر به روستاها اینترنت می دهید منتی ندارد
خبرگزاری شبستان: حسن نژاد گفت: سرعت اینترنت ما از عراق و افغانستان پایین تر است اگر به روستاها اینترنت می دهید منتی ندارد.

۱۳۹۵/۴/۱۳ - ۱۲:۵۹