خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

الخميس ١٩ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دروغ
شبستان بررسی می کند
خط قرمز منتظران واقعی
امام صادق(ع) می فرمایند: «فریب نماز و روزه اشخاص را نخورید، چراکه شخص چه بسا به نماز و روزه حریص و به آنها عادت کرده باشد که اگر ترک کند، دچار وحشت شود. لیکن آنان را با راستگویی و امانت داری امتحان کنید.»

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۷

صدق و راستی از شاخصه های اخلاق الهی است
حجت الاسلام هاشمی نژاد با بیان اینکه خداوند صدق و راستی را دوست دارد، گفت: اهل صدق و راستی حتی اگر دچار گناه هم شوند در نهایت نجات خواهند یافت.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۳:۰۹

برخورد با مفاسد اجتماعی، مطالبه عموم مردم است
امام جمعه موقت یاسوج خواستار برخورد جدی مسئولان ذی ربط با مفاسد اجتماعی شد و خاطرنشان کرد: این موضوع از مطالبات عمومی مردم بوده که باید با مفسدان برخورد شود.

۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۶:۰۶

نماینده مجلس: من حرف دل شما را می زنم/ حاضرین: دروغ است!
رئیس مجمع نمایندگان فارس در زمانی که گفت: من شعار می دهم و شعار من حرف دل های شماست؛ با جمله «دروغ است، مردم همه چیز را متوجه هستند و دیگر گول نمی خورند»، برخی حاضرین در سالن مواجه شد.

۱۳۹۷/۶/۱ - ۱۷:۱۱

نماز جمعه از دستاوردهای نظام/مسئولان کشور با اجرای راه حل های قانونی، جلوی فساد را بگیرند
امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه مسئولان نظام باید راه های ورود به فساد به ویژه فساد مالی را با اجرای قانون ببندند، عنوان کرد: این کار باعث جلوگیری از سوء استفاده ضد انقلاب می شود.

۱۳۹۷/۵/۵ - ۱۵:۳۴

شبستان گزارش می دهد
انحصارطلبی تلویزیون تا کجا پیش می رود؟/ وقتی سوژه «واشنگتن پست» می شویم
صداو سیما که تا به امروز تنها متولی قانونی پخش برنامه‌های رادیوئی و تلویزیونی در کشور بوده، انحصار تولید صوت و تصویر در فضای مجازی را نیز در دستان خود می خواهد.

۱۳۹۷/۴/۱۷ - ۰۷:۴۷

استاد حوزه علمیه:
دروغگویی سبب کاهش و یا نابودی رزق و روزی است
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه گفت: دروغگویی سبب کاهش و یا نابودی روزی انسان است، گر مومنان تقوا پیشه کنند با اندکی کار و تلاش خداوند برکات زمین و آسمان را بر آنها می‌باراند.

۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۱:۵۷

دروغ
خبرگزاری شبستان: سخنان حجت الاسلام آقاتهرانی درباره دروغ

۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۰۹:۵۹

دادستان کل کشور :
کسانی با بزرگ بینی و دروغ های مخرب قصد دارند به دستگاه قضایی ضربه وارد کنند
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام منتظری گفت: کسانی با بزرگ بینی و دروغ های مخرب قصد دارند به دستگاه قضایی ضربه وارد کنند،عده ای هم ماموریت دارند دستگاه های منصوب رهبری را بکوبند.

۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۵:۵۱

تغییر ذهنیت یکی از راهکارهای پرهیز از دروغگویی است
خبرگزاری شبستان:یک پژوهشگر علوم اجتماعی گفت: تغییر ذهنیت یکی از راهکارهای پرهیز از دروغگویی است.

۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۱:۱۸

دروغ ریشه سرمایه اجتماعی جامعه را سوزانده است
خبرگزاری شبستان: دروغ ریشه سرمایه اجتماعی جامعه را سوزانده است و در بیشتر مواقع بهار زندگی افراد را به خزان تبدیل می کند البته برخی به این مقوله کم توجه هستند اما باید بدانند و ببینند که ریشه مشکل هایی که در زندگی آنها پیش می آید ریشه آنها چیست؟

۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۴:۱۰

رییس بنیاد فارِس المؤمنین:
دروغگویی در انکار خدا و وحی الهی پیامد بسیار ناگوار دارد
خبرگزاری شبستان: رییس بنیاد فارِس المؤمنین گفت: دروغی که سبب انکار خدا و وحی الهی شود پیامد بسیار ناگواری برای شخص خواهد داشت.

۱۳۹۵/۶/۱۲ - ۱۶:۵۶

نماینده ولی‌فقیه در سپاه :
مبارزه امام (ره)با آمریکا قابل‌انکار نیست/ ادعای شبکه بی‌بی‌سی دروغ محض است
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام سعیدی گفت: ادعای بی‌بی‌سی در خصوص درخواست امام (ره)برای ارتباط با آمریکا یک دسیسه روشن و دروغ محض است.

۱۳۹۵/۳/۲۴ - ۰۸:۲۷

درویی و نفاق بی پایان آمریکا در قبال فلسطین/ واشنگتن، شریک دزد و رفیق قافله
خبرگزاری شبستان: سیاست خارجی «آمریکا» از مدت ها قبل برملا شده و دیگر هیچ ماسک و نقابی برای آن کارساز نیست، تلاش های سخنگویان رسمی آمریکا برای اندکی عینیت بخشیدن به اظهارات دروغین خود، قبل از خشک شدن جوهر آن بر باد می رود.

۱۳۹۵/۳/۱۵ - ۱۴:۲۵

جمال معنوی خداوند متعالی در قرآن کریم تجلی یافته است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: خداوند متعال در درجه خاصی قرآن کریم این کتاب آسمانی را به بندگان خود نازل کرده تا درک مطلب برای آنها آسان باشد و این درک را می رساند که جمال معنوی ربوبیت در قرآن کریم تجلی یافته است.

۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۰۹:۴۱

واکنش آیت الله ملک حسینی به رد صلاحیت ها:
کاندیداها در مسیر قانونی اعتراضات خود را پیگیری کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به رد صلاحیت کاندیداها، ازآنان خواست در مسیر قانونی اعتراضات خود را مطرح کنند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۳

دروغ کلید فتنه ها/ والدین نباید با کوچکترین خطا کودک را تنبیه کنند
خبرگزاری شبستان: والدین باید با رفتار خود به کودکان بیاموزند که گفتن واقعیات درهر صورت موجب تنبیه نخواهد شد و اولیاء نباید با کوچکترین خطا کودک را تنبیه کنند زیرا زمینه دروغ گویی را در فرد ایجاد خواهند کرد.

۱۳۹۴/۷/۱۳ - ۱۰:۳۳

دروغ گفتن در چه جاهایی مجاز است؟؟!!
خبرگزاری شبستان: مبتکر و مجری طرح شیرین سازی زندگی، دروغ را زشت و در اسلام دارای قباحت دانست و اذعان کرد: در روایت داریم که دروغ در سه زمان یا مکان مجاز است.

۱۳۹۴/۷/۵ - ۱۳:۵۱

استاد حوزه و پژوهشگر حدیث در گفتگو با شبستان:
آیا دروغ مصلحتی جایز است؟/راه فرار از سوالاتی که دوست نداریم
خبرگزاری شبستان: قطعا حالت انزوا بر انسان دروغگو عارض شده و تنها خواهد شد به دلیل آن که وقتی او حقیقتی را وارونه ابراز کرد، روزی فرا می رسد که آن امر غیرواقعی برملا شده و خودنمایی می کند.

۱۳۹۴/۵/۴ - ۱۲:۴۹

حجت الاسلام  شهاب مرادی تبیین کرد:
بدترین معامله انسانی چیست؟
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام مرادی گفت: بدترین معامله انسانی این است که فردی فکر کند چون دیندار  است باید خداوند بیشتر از دیگران به او روزی دهد.

۱۳۹۴/۵/۴ - ۰۹:۴۸